EŞİME NASIL ANLATAYIM KENDİMİ?

Merhaba;
Ben daha yeni nişanladım 4-5 olacak şu an resmi ve dini nikahımız da var eşime evlenmeden ve sevgili olmadan önce bakir olmadığımı söyledim ama o eski erkek ark ile olduğunu sanıyordu bana sordu evet dedim dilim varmadı üniversitede bir çocuğun bana zorla sahip olduğunu. Beni istemez terk eder diye evet eski sevgilim dedim tamam ben bunu önemsemiyorum iki bacak arası değil herşey dedi kabul etti oan o kadr mutlu olmuştum ki anlatamam size. nişanladık nikahda yaptık vs sonra bana sürekli eski sevgilin sana dokundu ben bunu hazmedemiyorum dedi bunu kabullenemiyorum dedi bende yapamadım anlattım böyle böyle oldu dedim ama daha fena oldu bana neden yalan söyledin dedi bende korktum ve utandım anlatamadım inanmıycaksın sandım isteyerek yaptı ama tecavüze uğradım yalanı uyduruyor diye düşünürsün dedim deseydin bende ona göre ya yanında kalırdım ya da giderdim ama bana yalan söyledin imzayı attıktan sonra neden anlattın dedi şimdi de beni istemiyor düğünümüz olmadı haziran gibi düğün yapacaktık resmiyette eşiyim ve beraber de olduk defalarca boşanacağım yapamam yalanına ortak olamam diyor ailem beni öldürür onu da geçtim ben yaşayamam daha dün doğalgazı açtım intihar edeyim diye aygaz otomotik olarak söndürdü kendini ölemedim :(

0|0

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...