EŞİME NASIL ANLATAYIM KENDİMİ?

Merhaba;
Ben daha yeni nişanladım 4-5 olacak şu an resmi ve dini nikahımız da var eşime evlenmeden ve sevgili olmadan önce bakir olmadığımı söyledim ama o eski erkek ark ile olduğunu sanıyordu bana sordu evet dedim dilim varmadı üniversitede bir çocuğun bana zorla sahip olduğunu. Beni istemez terk eder diye evet eski sevgilim dedim tamam ben bunu önemsemiyorum iki bacak arası değil herşey dedi kabul etti oan o kadr mutlu olmuştum ki anlatamam size. nişanladık nikahda yaptık vs sonra bana sürekli eski sevgilin sana dokundu ben bunu hazmedemiyorum dedi bunu kabullenemiyorum dedi bende yapamadım anlattım böyle böyle oldu dedim ama daha fena oldu bana neden yalan söyledin dedi bende korktum ve utandım anlatamadım inanmıycaksın sandım isteyerek yaptı ama tecavüze uğradım yalanı uyduruyor diye düşünürsün dedim deseydin bende ona göre ya yanında kalırdım ya da giderdim ama bana yalan söyledin imzayı attıktan sonra neden anlattın dedi şimdi de beni istemiyor düğünümüz olmadı haziran gibi düğün yapacaktık resmiyette eşiyim ve beraber de olduk defalarca boşanacağım yapamam yalanına ortak olamam diyor ailem beni öldürür onu da geçtim ben yaşayamam daha dün doğalgazı açtım intihar edeyim diye aygaz otomotik olarak söndürdü kendini ölemedim :(

0|0
7|15

Erkekler Ne Diyor 15

• Başka biriyle birlikte olmanı kabulleniyor ama tecavüz edildiğini kabullenemiyor mu? Bu nasıl bir saçmalık?

2|1
    0|0
    • 7gün

En azından sevdiğim biri oldu derdim zor olurdu ama kabul ederdim ben bilerek evet demişim dedi ama şimdi bu onur meselesi dedi onu öldürmeden rahat edemem o ne güzel rahat geziyor biz ne haldeyiz dedi

• Başta reddetseymiş haklı olurmuşta evlendikten sonra bunu kaldıramayacağını söylemesi çok saçma.

1|0
    0|0
    • 8gün

bende dedim geçen gün aptal kafam ben bacak arası olmaz dedm nerden bilrdm böyle olacagını dedi , aptallık bende dedi

• Yalan söyleyerek durumu çıkmaza sokmussun tavsiye de veremiyorum sana

1|0
    0|0
    • 8gün

Ve eklemek istiyorum, eğer kendi isteğin dişin da çocuk sana sahip olmuşsa burada senin suçun yok canına kıyma düşüncesini aklından çıkar kardeşim yani kesinlikle namussuz falan değilsin

• 7gün

İşte ben de onu diyorum keşke en baştan yalan soylemeseydin , su an güven problemi yasamazdin eşinle , şimdi işin biraz zorlaştı , ne yap ne et tekrar güvenini kazan eşinin, kendi isteginle olmadan birliktelik yaşadiğına inanması lazım

• 7gün

ben herşey yaptım sahte face açtım ordan yazdım çocuk engelledi beni

• peki seninle birlikte olurken aklı neredeydi
    senle birlikte olurken neden sorun yapmıyordu
    imzayı atarken neredeydi
    neden kabul etti neden
    gercekten çok sinirlendim baska neden öyle değildi

0|0
    0|0
    • 7gün

BENDE BİLMİYORUM SONRADAN BÜYÜTTÜ ÜSTELEDİ DURDU :( YAPAMADIM GERÇEĞİ ANLATTTIM İSTEMEDİĞİMİ ZORLA YAPTIGINI SÖYLEDİM HALA O ANLAR AKLIMDA :(

• Sevuyorsa vazgecmez merak etme

1|0
    0|0
    • 8gün

inşallah cannn bana yalan söyledin diyor güvenmiyorum sevmiyorum dedi :(

• Senle birlikte olurken aklı neredeymiş.
    Değmez böyle adamlar için. İşte bu yüzden düğün olmadan birlikte olmayın diyorum sürekli.

1|0
    0|0
  • İşin çok zor bu kadar seydense diktirseydin zarini bu olaylar olmazdi

1|0
    0|0
    • 8gün

yalan söylmk istemdm bakm diye

• 7gün

Şimdi yapsam bak sana aitim desem olmaz mı

• 7gün

Bence sen yaptir ailene soylersede ben kızım diyebilirisn en azindan ailenlede kötü olmassn mantıklı bence zarini diktir gitisn

• o yüzden gerçekleri her zaman söyle ya da hiç söylemiceksin olan olmuş ıntıhar kurtuluş değil sonu boktan cukur. anlaşamadık boşandık dersin seni öyle kabul edecek birini bulur evlenırsın ya da evlendım boşandım dersın

0|0
    0|0
  • strong troll.

0|0
    0|0
  • onun yaptığıda karektersizlik maalesef. önce önemli değil dedi sonra namus bekcisi kesildi.. en iyisi boşan arkadaşım

0|0
    0|0
  • eşin bahane ediyo. yani isteyerek kızlığını vermemiş olmann neresi sorun resmi nikahtan önce veya seninle yatmadan önce hani önemsizdi bacak aran

0|0
    0|0
    • 8gün

ben onu çoook seviyorum ona bundan başka yalan söylemedim hep bu korkudan oldu ailem duyarsa çok kötü olur yaşayamam yaşatmazlar da canım anneme yapılmayan kalmaz heleki babam anneme yapmadığını bırakmaz :(

• 8gün

aynen en sonunda yapacağım bunu :(

• 8gün

hıhı

• Trollemek için destan yazan teyzecik tebrikler

0|0
    0|0
  • canına kıymana degmez olan olmus

0|0
    0|0
  • çok sevap olurdu adam olsa azıcık sahip çıksa istersen numarasını ver arayaım

0|0
    0|0
    • 7gün

EYVALLAH KARDEŞİM VERSEM NE DİYECEKSİN Kİ ANLIYCAK MI DAHA DA KIZACAK SEN ELALEME REZİL ETTİN BENİ DİYCEK :(

• 7gün

OHA SAÇMALAMA ÇOK GUNAH BUYU FALAN

• 6gün

çarem kalmadı :(

• Takip et beni

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hadi kabul etmez , tercihtir. Ulan adi madem kabul etmem diyosun ne dokunuyorsun. Şunun için mi öleceksin.

1|1
    0|0
    • 8gün

napim başka çarem kalmadı artık ailemin yüzün bakamam istanbula geldim taşındım taaa memleketten kalktım sırf orda olup o olay gözümün önüne gelmesin diye 5 senedir İstanbul'da tek yaşadım hiç kötü birşey de yapmadım sigara bile içen biri değilim hep içine kustum :(

• Ya lutfen bir kendine gel ne intihari değmez madem seni seviyo kabulleneecek kardeşim seni çok seviyorsa kabul edece

2|0
    0|0
    • 8gün

inşallah kuzummm inan çoook kötüyüm eve gidyorum yemek yiyemiyorm işte kafam dalgn hergün ölüyorum hergün işkence gibi eşim öğretmen öğretmnlr gününde yanına gittim hediye aldım pasta aldım öğretmen ark için çiçek aldım mahcup etmiyim diye :(

• 7gün

Kutlama değil, sadece ailenle zaman geçirelim bu yılbaşında orada olalım falan de ona

• 7gün

tamam canım söylüycem

• Karaktersizin bayrak taşıyanıymış.

2|0
    0|0
    • 8gün

ben inanmıyorum sen bana önce eski sevgilim yaptı dedin şimdi tecavüz oldu diyorsun dedi bendde o çocuga mesaj attım faceden beni engelledi her defasında engfelledi :(

• 8gün

Bacım sen tecavüz için ciddi ciddi kendini suçlamıyorsun değil mi? Namus dediğimiz şey ne Allah aşkına şu hikayede namusu olmayan iki kişi var biri senin eşin biri de sana tecavüz eden kansız. Ya bilmiyorum hayat senin ama bir şekilde kurtarman lazım kendini...

• 8gün

nasıl kurtulcam bilmiyorum tek istegm mutlu yuvamın olması huzurum olsun ne yiyorm ne içiyorum halim kalmadı dayanamıyorm dün intihara kalktım beceremdm aygaz otomotik attı kapanıyor

• sen once kendine deger vermeyi ogren, seninle beraber olurken iyiydi smdi mi sorun oldu eski sevgilin demis once smdide neden yalan soyledin diyor sen korktum inanmazsin die demissin bu kdr abartilacak bisey yok yaninda olmasi lazimken kaciyor

0|0
    0|0
  • keşke basta soyleseydın hemde sıkayetcı olsaydın o cocuktan

0|0
    0|0
  • Trollerce 😂

0|0
    0|1
  • gidin diktirin abi birakin su durustlugu. bir olay icin kac yil boyunca nasil bakiyorlar. birakin bakireyim diyin diktirin abi. bir bok diyemesinler.

1|1
    0|1
    • 8gün

hep dürüst olmaktan oldu yapmak istemedim ama şimdi diyorum keşke yapsaydım böyle olmazdım :(

• 8gün

bak sen siktiri cek buna. karaktersiz belliki. ama git diktir acima neden hep sen cekiyosun sanki onlar gunahsiz

• 8gün

ben onu yapmadığım için suçluyum :( neysem o olrrk karşu-ı durayım dedim, ona da dedim ki ben diktirip karşına hiç birşey olmamış gibi çıkmadım ki dedm ooooh ne güzel birde onu yapsaydın layloylom edelim dürüst oldun diye diyor

Yükleniyor...