Bir ütopya hayal edelim ve birlikte bir dünya kuralım, yeni dünyamız nasıl olsun?

Dünyayı yeniden dizayn edeceğiz, kuralları baştan koyacağız nasıl bir dünya isterdiniz hayal gücü konuşsun gençler.

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• her şey gök yüzünden insin ve kimse kimseye arzu hal etmesin, sevgi gökten insin kalplere, yemek gökten insin açlara, vicdan gökten insin vicdansızlara ve en önemlisi insan olabilmek, insan hariç herşeyin becerebildiği bu davranış göklerden insin artık şu insan oğluna biz bir türlü öğrenemedik beceremedik ya gökten gelecek bu duygu ya da dünya kahredilecek insan denilen yaratıklar tarafından.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• deniz kum güneş birde çadırlar olsun bol bol :D ha ha ha

0|0
    0|0
  • Savaş olmamasını herkesin bir olduğu bir dünya herkesin mutlu mesut olucağı biyer kan dökülmicek biyer herkesin huzurlu olduğu biyer her çocuğun özel olduğu bir dünya

0|0
    0|0
  • para olmasa çoğu kötülük kendiliğinden kaybolur o yüzden parasız bir dünya istiyorum. Kapitalizim yoksa her yeri yeniden elegeçirip çürütür.

0|0
    0|0
  • savaş olması yasak..
    herkes eşit..

0|0
    0|0
  • Tüfeğin icat edilmediği bir dünya olsun isterdim gerisi çözülür nasıl olsa

0|0
    0|0
  • Hayal kapasitem sıfır

0|0
    0|0
  • Her yer de kelebekler uçsun mümkünse çiçekler bol olsun her yer yeşil olsun

0|0
    0|0
  • Ülke adı yok sınır yok silah yok ego yok kibir yok para yok lüks yok herkes çalışacak sınıf yok benim kelimesi yok kin nefret yok paylaşmak var

1|0
    0|0
  • Adaletin hakim olduğu bir dünya..

0|0
    0|0
  • Terörün, savaşın olmadığı bir dünya.

0|0
    0|0
  • Insan koyma o dunyaya şahane yer olur.

0|0
    0|0
  • Dinsiz bir dunya

1|0
    0|0
  • Sadece çocukların yaşadığı bir dünya

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir dünya yaratmak istiyorsanız, içinde insan bulundurmamalısınız.

0|0
    0|0
  • primitve yaşam

0|0
    0|0
  • Insanoglu olmasin yasli dunyanin midesinin bulandigi yeter

0|0
    0|0
  • çok yiyerek zayıflama olan az çalışıp çok kazandıran bir dünyayı hayal ediyorum

0|0
    0|0
  • Çok güzel soru. uygun bir zamanda düşünecem

0|0
    0|0
  • Din ırk milliyet' siz bir dünya

0|0
    0|0
  • Adalet ve hak olsun o her şeye bedel olacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Siyaset olmasın her insan yönetilmeye ihtiyaç duymayacak kadar bilinçli olsun.

0|0
    0|0
  • şiddet, küfür, sinir ve öfke yasak olsun. Yani bunu bir çiple söküp alsınlar

0|0
    0|0
  • bol bol ağaçlar, bir sürü hayvanlar, ağaçların arasında koşturan beyaz atlar, özenle yan yana dizilmiş müstakil evler, mutlu, huzurlu aileler, kendine güvenen insanlar, dinine bağlı insanlar güneşli bir hava

0|0
    0|0
Yükleniyor...