Abi İstanbul da İzmir de Heryer Suriye li Irak lı Kaynıyor Ne Bu Böyle Çıldırmamak Elde Değil?

Tamam kadınlar ve çocukları anladım onlar savaştan kaçmış yardıma muhtaç başımızın üstünde yerleri var ama bu nedir yahu genç genç 25 30 yaşındaki koca koca adamlar ülkemize akın etmişler hepsi kendi ülkelerini teslim etmiş burda sefa sürüyorlar bizim askerler suriyede bunlar için savaşıp ölüyor bu ne saçma iş? adım başı suriyeli ıraklıya rastlıyorum 5 10 kişilik gruplar halinde gezip millete çatıp aç kurtlar gibi kızlara bakıp laf atıyorlar... adamlar burda bizden iyi yaşıyor ben kabul etmiyorum arkadaş bunların gençleri adamları gitsinler ülkelerinde savaşsınlar ülkelerini geri alsınlar yetti artık yahu...
Abi İstanbul da İzmir de Heryer Suriye li Irak lı Kaynıyor Ne Bu Böyle Çıldırmamak Elde Değil ?

0|0
3|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Zaten birçoğu avrupaya girmek istiyor. Açalım sınır kapılarını, insanları burda zorla tutmanın bir manası yok...

1|1
    0|0
  • Haklısın.

0|1
    0|0
  • Nefret ediyorum hepsinden yahu, ne bir vergi veriyorlar koşulları bizden iyi. Biz niye vatan hainlerini besliyoruz? En önemlisi neden referanduma gitmeden bunlar ülkeye alındı nerede bu demokrasi?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bursa'dada çok yoğunlar

0|1
    0|0
  • dostluk maci yapsak , kendi ulkemizde deplasman yasariz😂😂

1|1
    0|0
Yükleniyor...