Türk erkekleri olarak Türk kızlarını kötülüyorsunuz. Öyleyse neden Türk kızlarının peşinde koşup onlarla berabersiniz?

Madem egoluyuz, kendimizi bulunmaz hint kumaşı sanıyoruz, burnumuz havada vs.Öyleyse neden hala Türk kızlarıyla berabersiniz? Özellikle bizden nefret edenlerden net bir açıklama istiyorum?

Güncellemeler:
5gün Güncel
5gün gncl

1|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kızlarını genel olarak kötülemedim hatta överim tekrar söylüyorum Türk milletinin kızları candır. Evet söylediğin şeyleri diyen erkekler var ama tam zıttını diyen kızlada var onlarda genel olarak Türk erkekleri ile irlikte kısır döngü gibi birşey bu :) Türk iyidir Türk güzeldir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• :-D kedi ulasamadigi cigere mindar dermiss ondan :D

1|0
    0|0
    • 5gün

kedi ulaştığınada ulaşamadığınada miyavv der anca 😄

Erkekler Ne Diyor 24

• Nefret falan etmiyorum. Türk kızı diye ayrımda yapmıyorum. Ama bu saydığın özellikler hangi milletin kızında varsa onlardan uzak duruyorum. Türk kızlarında daha fazla olduğu için kimsenin peşinde koşmuyorum.

Zaten bir insanın peşinden neden koşayım ki?
    Yakınlık gösterir, ilgilenirim, o da karşılık verirse yakınlaşırız, vermesse güle güle derim.

1|0
    0|0
  • Rus kızı var da, koşmuyor muyuz. !!!

1|0
    0|0
  • Değilim :)) ve de kötü yanlarınızı söylemeye devam ediyorum. Türk kızları terbiyesizdir. Kesin ve net. Kız dediğiniz nazik, ince ve terbiyrli olur. Sokak ortasında bir birine "amk" demez.

0|1
    1|0
  • ben nefret etiyorum. Turk kizi candir.
    Genel. olarak egoist insanlari sevmem.
    insan karsindakinin gururunu kirmamali.
    maalesef türkler tam bir felaket bu konuda

1|0
    0|0
  • örf adet gelenek bunları öğretmek yabancıya zor, yoksa çekilecek gibi değil türk kızları ( iyi olanları tenzih ederim )

1|0
    0|0
  • Türk kadınlarını kötülemem, kötüleyenlere de destek çıkmam... Ama elde Türk kadını var zaten. Beğensen de, beğenmesen de elde olan budur. Yani mantıken elbette dönüp dolaşıp sizin peşinizden koşacaklar yine =)

1|0
    0|0
  • Kötülwmiyorum da kosmuyotum da

1|0
    0|0
  • Ee turk kadinlari da turk erkeklerini asagiliyor neden asik oluyorsunuz?

1|0
    0|0
    • 6gün

Şöyle cevap vereyim. Türk ırkını seven, kızlarını seven, bana değer veren insanları tercih ederim :)

• 6gün

güzel cevap :) teşekkür ederim

• 6gün

Rica ederim

• Afitapcım isyan etme türk kızları genelde hint kumaşı olduğundan dolayı bizde rus kumaşına rağbet ediyoruz.😉

0|0
    1|0
  • Evet haklısın ülkede heryer manken gibi rus fransız ispanyol kadın kaynıyo ama biz mal olduğumuz için türk kızlarına bakıyoruz malız ya biz töbe töbe

0|0
    4|0
  • ruslar ukraynalilar ispanyollar cogunluktaydi da biz mi secmedik😅😅

1|0
    0|0
  • Elde olanlar onlar 😂😂

0|0
    1|0
  • türk kızları candir

1|0
    0|0
  • türkiyede doğmayı kimse secmiyor

1|0
    0|0
  • Yokluktan

1|0
    0|0
  • abuk işler

1|0
    0|0
  • elimizde bunlar var napalım. Ukraynalı kız geldide bizmi reddettik.

0|0
    1|0
  • her türk kızı güzel değil. genelleme yapma bu arada;)

0|0
    1|0
  • mantıklı bir soru :D :D aslında durum şu ki türk kızları yüz vermiyo sonrada kedi ulaşamadığı çiğere pis der ya onun gibi türk kızları kezban :D rus kızları kendi istyo ondan rus kızlar iyi

0|0
    0|0
  • sizden nefret etmiyorum ama şöyle bir gerçek varki türkiyede yaşıyoruz ithal hatun mu getirtelim :D

0|0
    0|0
  • En yakinimizda siz oldugunuz icin. Anca size ulasabiliyoruz. Yabanci kizlar olsa sizle ne isimiz olur bir düsün bakalim. Cogunuz kezbansiniz ve ℅50 niz aseksüelsiniz. Cinsellikle alakaniz yok napalim sizi?

0|0
    1|0
    • 5gün

Herkes kadını senin gibi cinsel obje olarak görmüyor.!!

• 5gün

Sevgi ile seksi lütfen karıştırma.

• 5gün

Peki

• kim dedi onların peşinden koştuğumuzu.. artık sevgilim rus.. ve onunla evleneceğim seneye.. ve rusyaya yerleşeceğim.. yeter türk kızlarının pislikleri..

0|0
    1|0
  • el mahkum ajajsidox😂

1|0
    0|0
  • Eldeki mal bu yapacak birşey yok

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlar dönüp kendine baksın be :D

1|0
    0|0
  • Elleri mahkum

1|0
    0|0
  • dostum bz de aynı seyi yapıoz tilki kürkçü dükkanı iliskisi brbrmzden baska kmsemz yk bzm i love turkish men!!❤❤❤

1|2
    0|0
Yükleniyor...