Ne kadar despotsunuz?

Bir konu tartışırken ve eleştirilirken ne kadar tahammüllüsünüz görelim bakalım?

Tahammülsüzüm mümkünse eleştiri yapılmasın, tartıştığım kişiyle kafam uyuşmazsa engellerim %100 despot

İyi eleştirileri kabul eder kötülere kızarım, tartıştığımda kafam uyuşmuyorsa engellerim %75 despot

Her türlü eleştirilere açığım, tartıştığımda kafam uyuşmuyorsa engellerim %40 despot

Her türlü eleştirilere açığım tartışmada sınır tanımam engel atmak kaba bir davranıştır. ERDEM SAHİBİ

• Tahammülsüzüm mümkünse eleştiri yapılmasın, tartıştığım kişiyle kafam uyuşmazsa engellerim
    14% (3)25% (3)18% (6)Oy Ver
  • İyi eleştirileri kabul eder kötülere kızarım, tartıştığımda kafam uyuşmuyorsa engellerim
    14% (3)0% (0)9% (3)Oy Ver
  • Her türlü eleştirilere açığım, tartıştığımda kafam uyuşmuyorsa engellerim
    48% (10)8% (1)33% (11)Oy Ver
  • Her türlü eleştirilere açığım tartışmada sınır tanımam engel atmak kaba bir davranıştır.
    24% (5)67% (8)40% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|3

Kızlar Ne Diyor 8

• Eleştirinin iyisi kötüsü yoktur bence.
    İyi niyetle yaptığın eleştiriyi aktarım tavrın saçma sapan olursa karşındaki alınır haliyle.
    Sonra eleştirdiğiniz kişiye "Yha sen de hiç eleştiri kldramıyorsun huhuhuauahauhu" demeyin
    Bendeki sorunu kusuru belirtip de nasıl düzeltebileceğim konusunda bana fikir veren her insanın eleştirisine açığım

0|0
    0|0
    • 4gün

bizde genelde iyi işler yaptımmı övülür aslında övgü bir iyi eleştiri ama biz eleştiriyi kötü yönler için kullanırız genelde ve kızmamak lazım aslında çünkü insan olayın içindeyken yanlısları göremez ama dısardan bakan daha iyi görüyor tıpkı hocanın tahtaya yazarken yazdıgı yanlısı farkedememesi ve öğrencilerin uyarması gibi

• 4gün

yanlışlarımı söylemesine kızmam onu söyleyiş tarzı beni aşağılıyorsa kızarım kibar bir dille uyarsın beni aşağılayarak değil

• 4gün

zaten kavgaların ortak yanı uslup bozuklugu insanlar aynı seyleri söylerler ama kaba sekilde buda negatif enerji dogurur

• Despotum tahammülle ilgisi yok...

0|0
    0|0
  • tartışmada boyut degisiyorsa engellerim

1|0
    0|0
  • Karşı taraf kabalaşırsa engellerim

0|0
    0|0
    • 4gün

kabalaşmak tartısma degildir kavgaya girer

• 4gün

kendi fikirleri kabul edilmeyince despot olmaya ve zorla kabul ettirmeye giriyor insanlar özellikle din , siyaset ve ırk konularında çokça olur bu

• 4gün

Aynen öyle malesef ki

• saygısı olmayan herkesi engellerim

0|0
    0|0
  • Eleştiriye tahammülüm yok..

0|0
    0|0
  • Her türlü engellerim.

0|0
    0|0
  • Her türlü eleştirilere açığım, tartıştığımda kafam uyuşmuyorsa engellerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• engellemek hoş bir hareket değil bence, ugraşmak istiyorsam tartışırım istemiyorsam cevap vermem olur biter
    iyi ya da kötü eleştiriye daima acıgım
    (yorumları okudumda tahammülsüz fikirlere saygısız insanların kendını aklama cabası inanılmaz)

0|0
    0|0
  • normal ya

0|0
    0|0
  • Biraz düşük

0|0
    0|0
Yükleniyor...