Neden sadece kadınlar kötü muamele görüyor diye gösteriliyor?

Butun kadınlar kötü şartlarda değil Valla çok rahat kadınlar da var. rahat olmayanlara bakacaksak erkekler neden konuşulmuyor? kadın dedin yorumlar arttı oh ne güzel. bir bayan olarak ben buna karşıyım. ezilen varsa iki taraflı var

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Değindiğin şeylere katılıyorum.
    Ne her erkek iyi şartlarda yaşıyor diyebiliriz
    Ne de her kadın kötü şartlarda yaşıyor diyebiliriz

Ornegin , ücra bir köyde ezilen kadınla istanbuldaki varlıklı bir ailedeki ekonomik gücü elinde olan kadını ayni kefeye kokoyamayiz

Şiddet konusuna gelince evet kadın erkekten şiddet görüyor ama erkeğin erkeğe şiddeti oransal olarak daha fazladır. Evde karisini döven vahşi , dışarıda kendinden güçsüz erkeğe gül vermiyor sonuçta

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• anaaa benim yorumumun aynısı kız :D

1|0
    0|0
    • 6gün

Biraz alıntı yaptım senden helal et :) bayan lafina çok takıldılar

• 6gün

evet okudum :D helal olsun ne demek :)

• 6gün

Aşağıda etiketledim ama olmadi

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu bayan olayından vazgeçin bayan değil kadın sın bu ülkede erkek değil kadın mal gibi görüldü öldü öldürüldü erkek istediğini aldı kadın a bu sorulmadı kadın işkence gördü acı çekti eşitlikten bahsedilmesi için önce erkekle aynı statü de olmalı kadın

2|0
    1|2
    • 6gün

Kelimelere takılmayın bayan kadın kız vs burada anlatmak istediğime kafa yorun. Simdi soruma cevap ver erkeğin başka bir erkeğe şiddeti az mi

• 6gün

Kelimeler önemli dir hemde çok önemli şiddet jer türlüsü kötüdür ama erkek çok fazla kadına baskı uygular sorunun cevabı zaten yazdım sen hiç kendinden yaşca büyük bir kadınla evlenmek istemediği için öldürülen bir erkek duydun mu ya da kendinden çok daha güçlü bir kadın tarafından tacize uğradığı için ailesi tarafından öldürülen erkek haberi gördün mü neyse erkeğin erkeğe şiddeti var fakat erkeğin kadına şiddeti çok dafa fazla çünlü erkeğin kaduna şiddeti toplum destekli

• 6gün

bayan kelimesinin cinsiyeti kadın değil midir? Neden bu kadar takılıyorsunuz ifadelere? Soruya gelince kadına şiddet uygulandı tecavüz edildi. Kadın öldürüldü. Evet hem fikiriz bu konuda. Fakat demek istediği şu "Eğer bir kadın ve erkek eşit konuma getirilecekse neden her yerde sadece kadına yapılan şiddet ve ya haksızlık dile getiriliyor? " Ben de buna katılıyorum. Eğer kadın erkek eşit denecekse her konuda eşit olmalı.

• Erkekler iş konusunda çok eziliyor eve ekmek götürme çabası hele hizmetliler sabahın 5 inde kalkıp çöp topluyorlar v. s

1|1
    0|0
  • Aynen Sana Katılıyorum Heryerde Bayanlar Konuşuluyor Bu Ülkede Erkekler Nedense 2. Plana Atılmış Birde Eşitlikten Söz Ediyorlar..

1|0
    1|0
  • Kiyaslanamaz bile sen kiz olarak nasil boyle dusunuyon

1|1
    0|0
    • 6gün

Erkekler düşmanımız değil

• 6gün

Elbette degil ama kadinlar bu ulkede erkeklere oranla kiyaslanamiyacak dercede sıkıntiya maruz kaliyor

• 6gün

Erkeğin erkeğe şiddeti az mi

• Kötüyle birlikte iyi de gider

0|0
    0|0
  • valla daha azdır ezilen erkek sayısı ona eminim.

0|0
    0|0
  • Katılyorum her kadın ezilmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Illaki erkeklerde de ezilen vardır ama Karısı tarafından Öldürülen kac tane erkek var? Ama kocası tarafindan öldürülen kadınları gorebiliyoruz hergun mutlaka haberlerde oluyor ve bunlar daha bildiklerimiz. Kadin kocasının telefonuna bakmadi diye adam kadini öldürmus bu kadar olamaz. Ülke olarak ruh sağlığımız bozuk. Iki taraf icin de üzülüyorum açıkçası.

1|1
    0|0
    • 6gün

Neden sadece erkeğin kadın tarafından öldürülmesi gündem oluyor? Erkek erkeği daha fazla öldürüyor

• 6gün

Maalesef sen anlamıyorsun

• 6gün

Ben seni anlıyorum ölümü siddeti onaylamiyorum zaten bunun erkegi bayani olamaz her iki tarafta siddet gösteremez.

• Eşitlikten bahsediyorsun ama kendin ' kadın' yerine 'bayan' kelimesini kullanıyorsun hemcinslerin için. Ayrıca gündemi takip ediyorsan uzun uzun eşitliğin olmadığını anlatmama gerek yok sanırım.

0|1
    2|1
    • 6gün

@bllrbia

• 5gün

Kadın hakkini savunan erkek çok ama maalesef hemcinslerimizden erkek hakkini savunacak az denecek kadar az

• 5gün

Diyorum ya kadın erkekten daha mağdur olduğu için kadınların savunucusu daha fazla :)

• erkeklerin işine geliyor ondan.

1|0
    0|0
    • 6gün

Bu konu neden işlerine gelsin

Yükleniyor...