Bu Tarikatler Cemaatler Şeyhler Şıhlar Neden Bu Kadar Çok Çoğaldı? Amacı Nedir Bunların?

Bakıyorum heryerde şeyhler şıhlar tarikatler cemaatler müritler ülkenin heryerine yuvalanmışlar... en son yanan yurtta süleymancılara aitmiş... süleymancılar fetocular cübbeliciler şucular bucular ne bu böyle bunlar nasıl müslüman hepsi birbirinede düşman hepsi en iyi biz biliyoruz diyorlar... çocukların gençlerin beynini yıkayıp duruyorlar hepsi cübbeli bir karış sakal yanlarında çocuk yaştaki karıları etrafa kafiir diye bağırıp kafir icadı samsung tel kulanıp kafir icadı audi mercedes arabaya biniyorlar.. örümcek ağı gibi sarmışlar heryeri bunlara bu kadar kim yardım ediyor nerden buluyorlar bu paralarıda heryeri ele geçirip çöküyorlar?
Bu Tarikatler Cemaatler Şeyhler Şıhlar Neden Bu Kadar Çok Çoğaldı ? Amacı Nedir Bunların ?

0|0
2|13

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü çok dindar olup dinine hakim olmayan yobazları kandırmak kolay, para için yapıyorlar, insanlar da kanıyor bu cahillere.

0|1
    0|0
  • Zengin olan herkes açar ilerde Selonlar diye tarikatmı kursam :D

0|1
    0|0
    • 7gün

selonlar nedir yahu :D :D

• 7gün

ey gafil selo sultanımızı bilmezmisin onun kaideleri olmasa islam ne haldeydi :D SDDF falan fılan böyle saçmalıktır tarikatlar

Erkekler Ne Diyor 13

• Öncelikle gerçekten çoğaldımı yoksa hepmi vardıda bukadar açığamı çıkmıyordu bu soru var yani şuanda çoğalan bir durummu belki kısmen ama hep vardı. Kötümü sen bilinçli olacaksın gitmeyeceksin hadi gittin diyelim tartacaksın napıyolar gerçekten İslam içinmi uğraşıyolar vs yani isteyen genel evde açıyo orayada gitme kardeşim :)

0|1
    0|0
  • Bunun uzun olanı da vardı. Böyle düzgün vatansever tarikatlarda var.
    https://www.youtube.com/watch?v=CG1kh0JBl8w

Bu da başka bir vatansever tarikat
    https://www.youtube.com/watch?v=fs5-2xz_kUM

Kısacası bunlar ne işe yarar, hangi dine mensuplar, pek ayırt edilemez.

0|1
    0|0
  • biz de inançlıyız çok şükür de cidden bu rezillikler nedir anlamıyorum. çevremde çok var. çok tartışıyorum. ilk giriş cümleleri "ben çok ateistle tartıştım, deistle tartıştım" falan diyorlar. lan diyorum sen hayatın boyunca hiç ateist gördün mü :) bir müslüman olarak üzüyor bunlar açıkcası beni. bizim bizden başka düşmanımız yok.

0|1
    0|0
  • Dünyada binbir çeşit Tarikatler var
    Tarikatler insanları iyi kulanıyor iyi sümürüyor.
    Cıkarcı Bağnazlar bunlar islamı kendi cıkarları için kulanıyorlar.
    Bunun hristayan musevi vs vs çok çeşitleri var dünyada lakin insanlığa faydasını ben görmedin gören var ise külahıma yazsın.!

0|1
    0|0
  • Birde camaatler arası çekişme var devlete yuvalanma konusunda cumhuriyet olmasa ve devrimler bu gelişim çoktan birbirlerini kafir ilan edip iç savaş çıkarmışlardı kökleri kazınmalı özellikle yurtlar bitirilmeli

1|1
    0|0
  • feto devletten temizlendi şimdi bunlar sızma pesinde hatta diger tarikatlarla yaris icindeler. menzil cemaati sağlik bakanligina sizdigi bile soyleniyor

0|1
    0|0
  • Zaten vardiki

0|1
    0|0
  • İyi para var bu işte o yüzden

0|1
    0|0
  • din istismarciligi insanların inançlarını kullanarak gelir elde etme

0|1
    0|0
  • beyin sulandır

0|1
    0|0
  • Akp yol yapmadı sadece😀

0|1
    0|0
  • Çok yakında inlerinize giricez merak etme

0|0
    0|0
    • 7gün

inlerde mağaralarda yaşamıyorum bu tür kafaları merakta etmiyorum... saygılar...

• 7gün

Merak etme biz sizi buluruz

• 7gün

evde klavyenin başından kalkabilirsen bulursun malak ergen :D laflara bak çoluk çocuk oturduğu yerden kahramancılık oynuyor :D :D hadi evladım okula

• Sadece İslam cemaati mi var bu ülkede masonlar, ajanlar, bölücüler?

1|1
    0|0
Yükleniyor...