Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz mı?

Benim çok tatlı ton ton ve eğlenceli bir erkek arkadaşım var. Normal bir arkadaş. İki aydır tanışıyoruz ama çok iyi anlaşıyoruz ve benim sevgilimin olduğunu biliyor. Geçen akşam arkadaş grubumuzla buluştuk. Gece yarısına kadar eğlenip içtik falan. Ertesi gün benden hoşlandığını sezdim. Onu kırmadan nasıl uzaklaştırabilirim? Kadın ve erkeğin arkadaş olması neden bu kadar zor?

0|0
5|18

Erkekler Ne Diyor 18

• Kadın erkek gayet arkadaşta olabilir dostta olabilir bnmde var böyle arkadaşlarım karşı cinsten ama hani iki taraftanda veya birinden birirnin içine farklı şeyler düşermi burası tartışılır yoksa olur yani.

0|0
    0|0
  • Yoo zor değil benim çok yakın bir arkadaşım var 2 yıldır tanışıyoruz gayet eğleniyoruz yeri geliyo konuşurken aşkımlı bebeğimli konuşuyoruz yeri geliyo el ele yğrüyoruz makaranın dibine vuruyoruz gayette olabilşyo hatta kız arkadasklatım aysunu çok kıskanıyo arıza çıkarıyo

0|0
    0|0
  • Biri gay biri lez olursa olur

0|0
    0|0
  • Kadin erkegin arkadas olmasi zordir

0|0
    0|0
  • Ateşle Barut nasıl yan yana durmuyorsa kadın ve erkekte öyle durmaz patlar boomb eder yavrucum, bu dengeyi asla sağlayamazsın!

0|0
    0|0
  • Hayır zor değil

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasin

0|0
    0|0
  • Olamaz illa ki bir yakınlık olur bir süre sonra

0|0
    0|0
  • olamaz

0|0
    0|0
  • boyle yaparak sevgiline ayıp ettin diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • mesafeli davranirsan olabilir.. karsi cinsle etkilesim kacinilmazdir

0|0
    0|0
  • kadınla erkek arkadaş olamıyor anlayın artık bunu

0|0
    0|0
  • zıt kutuplar bir yerden sonra etki etmeye başlıyo. sevgilin olduğunu hatrlatp dur

0|0
    0|0
  • içmiş falan da bilmem be bitch bu

0|0
    0|0
  • hic bir sakinca yok kanki olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Yatakta cok iyi iki arkadas olabilirler ;)

0|0
    0|1
  • ateşle barut ah yanyana durmaz

0|0
    0|0
  • Yok olmaz arkadaş günahı var bu işin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadın ve Erkek arkadaş olur tabiki
    Bir erkeğe yaklaşımın dost kanka modunda baştan beri olmalıki kqrşındaki erkek farklı şey düşünmesin
    Vede her erkekle arkadaş olunmaz sen gidip abaza kızlarla arkadaş olmaya alışkın olmayan bir tiple de arkadaşlık kurarsan farkı bakar tabi. Arkadaş olunca erkekle olunmicak erkeği ayırman gerek

0|0
    0|0
    • 9gün

Bide ki ay tanıdığın adamlada içersen. Yatağa atmak için senden hoşlanmış bile olur. bir yıl iki yıl tanırsın öyle samimi erkek arkadaşım denir

• Olur niye olmasin. hic anlamiyorum bu zihniyetsizligi.. arkadasina gelecek olursak mesafe koy cok konusma gorusme

0|0
    0|0
  • Olamaz bir tarafın içinde her zaman karşısıdakine duyguları oluyor. Mesafe koy

0|1
    0|0
  • Kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Olamaz çünkü iki cinsiyetin birbirine ilgisi vardır yani arzu sehvet hssiyat bu yaratılıştan beri vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...