Galiba allah belami verdi sizcede oyle mi?

Bugun sabah 1 is gorusmesine gitmek için erkenden kalktim tam hazirlandim çıkıcam. bir baktim kentkartim yok. konu komsuya sordum kimsede yok. neyse metroda giseden alirim dedim bulundugum yerde ki metroda gise yokmus sonradan hatirladim. neyse cazibemi kullanip adamin birinden rica ettim. baya vakit kaybettim bu arada. sonrada sinirden zaten regliydim hormonlar tavan pantolonuma kadar gecmis. adamin biri yanima yaklasip soyledi. hem utandim onca insanin icinde hem sinirlendim. onunla ugrastim birde yolda. sonra neyse ki bir sekilde sildim tamamen cikmasa da. sonunda gittim is yerine. randevu saatini kacirmisim. resmen berbat bir sabah gecirdim.

0|0
5|18

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Geçmiş olsun, olsun bir dahaki iş görüşmelerinde çok daha dikkatli olursun, ben şahsen böyle şeyleri akşamdan hazırlarım ki sabah yaptığım panik işime de yansımasın diye :)

1|0
    0|0
  • Allah böyle şeylere karışmaz tamamen plansız davranışın sonucunda zincirlemesine gelişen olaylardır. eğer iş'i biraz ciddiyetle düşünseydin bunlar oluşmazdı!

0|0
    0|0
    • 1gün

Neye karışır Allah? Sadece peygamber mi yollar?

• 1gün

@terketmis insanlar nedense işleri yolunda gitimi Allah'ı sorgulmaz ama kötüye gittim nedeni Allah'tan görür kendinden görmez. Oysak Nisa suresi 79. ayetine Allah şöyle buyuruyor: İyilik ve güzellikten sana her ne ererse Allah'tandır. Kötülük ve çirkinlikten sana ulaşan şeyse kendi nefsindendir.

• Çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • nasıl pantolunun ıslanıyorda adam yanına yaklaşıp söylüyor pek inandırıcı gelmedi bana nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakca

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun reis

0|0
    0|0
  • 😂😂😂 geçmiş olsun sabah sabah iyi güldüm

0|0
    0|0
  • Sen ciddi olmazsin

0|0
    0|0
  • Evet vermis harbiden

0|0
    0|0
  • yok be ne alaka

0|0
    0|0
  • tuh:)

0|0
    0|0
  • Üzücü

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun hayırlısı olsun her şer de bir hayır vardır ya

0|0
    0|0
  • Vay be

0|0
    0|0
  • Töbe de kız

0|0
    0|0
  • görüşme nasıl geçti

0|0
    0|0
  • vermiş tabi

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş ben bile üzüldüm sıkma canını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok kötü bir durum ya benim de lisede basima gelmişti daha önce hiç gitmedigim bir şehire lise okumak için geldim okulun ilk günüydü okulu zaten zor buldum bir de tam o gün okulda regl oldum yanımda ped yoktu arkama geçti kimseyi tanımıyorum kime söylesem bilemedim nöbetçi hoca hırkami belime bağladı eve git dedi bu sefer de okuldan çıktım yurdu bulamadım çok fazla birbirine benzeyen ara sokak vardı o gün çok zordu seni anlıyorum

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun umuyorum böyle aksilikleri bir daha yasamazsin ve bende 😓

0|0
    0|0
  • Vardır bir hayır geç kalmanda, boşver

0|0
    0|0
  • Baya berbt gecirmissin 😂

0|1
    0|0
  • Off kötü olmuş. temizleyebildinmi bari. rezil bisey olsa gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...