Bazı evli kişilerin heyecan aramak için bekarlarla irtibata geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Öyle ya da böyle, masumca başlayan ya da başlamayan diyalogların yaşandığı kaçınılmaz. Konuşunca eşlerini sevdiği halde başkalarıyla mutlu olan da var, boşanma aşamasına gelmiş boşanamayan ayrı yaşayan ve başkalarından medet uman evliler de var. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Neden boşanmıyorlar değil mi? Sizler neler düşünüyorsunuz?

Bazı evli kişilerin heyecan aramak için bekarlarla irtibata geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Ahlaki Çöküntü.
    A seç
  • İrade zayıflığı.
    B seç
  • Sadakatsizlik.
    C seç
  • Doyumsuzluk.
    D seç
  • Hepsi.
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende çok şaşırıyorum.
    Sevgilisini sevdiğini söylüyor boşanmıyor belkide eşini seviyor ama niye başkasıyla beraber oluyor. Bana çok garip geliyor.

0|1
    0|0
    • 2gün

Ego tatmini mi desek, doyumsuzluk mu desek ne desek bilmiyorum ama bunun başlıca sebebi ahlaki çöküntüden başka bir şey değil. Hadi evlileri geçtim. Evli erkek ya da kadın avcılarına ne demeli. Kızların bir çoğu """Evli ama seviyorum bırakamam"" tarzında soru soruyor. Yani kendileri metres olmaktan memnunlar. Bu nasıl bir şey.

• 2gün

Verdiğim seçeneklerden dolayı tabi ki. Kabul etmeyeceksin tabi ki. Doğrusu da bu. Kendine ve ileride olacak kocaya saygısızlık olur zaten. İnsanda biraz vicdan olmalı. Ne evliler ne de evlilere musallat olan bekarlar akıllarını başlarına almalılar bacak aralarına değil. O zaman her şey düzelir.

• 2gün

Kesinlikle

• Heyecanlarını g*tlerinde patlatıyorum.
    Binlerce bekar varken evli erkeklerle takılan kadınları da anlamıyorum, kendine saygısızlık

0|1
    0|0
  • Evlilik güzel iyi hoşta ama erkekler genc yasta evlenince bence cabuk sıkılıyorlar ve tam ciddiye alamiyorlar kizlara gelince kendimden ornek vereyim tecrubeli insanla muhabbet etmek daha cok ilgimi cekiyor ve olgun erkekler onlar da evli oldugu icin neden bu olabilir 😊

0|0
    0|0
    • 2gün

Neden tecrübeli erkek arayacağına sevdiğin kişiyle (eşinle) birlikte herşeyi tecrübe etme yoluna girmiyorsun?

• 2gün

aramiyorum hosuma gidiypr dedim ben ileride o olur zaten.

• 2gün

Hoşuna gitmesinin nedeni ne özentilik mi? Yoksa herhangi bir medyadan etkilenmenden dolayı mı? Çünkü normal bir durum olmadığını biliyorsun. Zaten kendine saygısızlık metresliğe giriyor.

• Ahlaki Çöküntü.

0|1
    0|0
    • 2gün

Sence ahlaki çöküntünün nedeni nedir?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...