İnsanlar neden sürekli dikkat çekmeye çalışır?

Ben genelde arkalarda olmayı severim ama çoğu kişide bir farkedilme isteği var. Neden acep?

1|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• İlgi çekmek insanın doğasında vardır zaten. Beğenilme isteği temelidir bunun. Gerçi ben istisnayım iltifat sevmem 😂
    Neyse , bir nebzeye kadar ilgi çekmek iyi durabilir de her olayda ön planda olmak , bence kişinin ezikliğinin farkında olup bunu kapatmaya çalışmasında geliyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu istek genelde ergenlik çağında olan gençlerde görülür. Dikkat çekmek isterler. Yetişkinlerde de varsa lider olma, odak noktası olma isteği falan herhalde bilemiyorum :/

0|0
    0|0
  • ben de varım demek için

0|0
    0|0
  • bazı kişiler Lider vasıflı Iğdır

0|0
    0|0
  • Kanımızda var..

0|0
    0|0
  • Liderlik özellikleri var burçlarla da alakalı

0|0
    0|0
  • Çünkü insanların bizi fark etmesini bizimle ilgilenmesini isteriz. Köşeye atılmak istemeyiz.

0|0
    0|0
    • 5gün

Herkesin değilde samimi insanların ilgilenmesi yetiyo bana köseye atılmış gibi hissettirdiği de sölenemez

• 5gün

Yok ya bana göre değil, bilmiyorum bana görünmez olmak daha iyi geliyo

• 5gün

Bazen herkes yalnızlık ister ama insanlar asla yalnız kalamaz.

• Değer görmek istiyor herkes, ezilmek veya arka planda kalmak istemiyorlar. Hep başkaları mı farkedilecek, biraz da onlar ön planda olsun.

0|0
    0|0
  • bütün gözler senin üzerinde olsun istersin "ben buradayım hey" gibi gösterirsin kendini.

0|0
    0|0
  • Senin gibi mi

0|0
    0|0
  • İlgi

0|0
    0|0
  • Kendine güveni olmayan dikkat çekmeye çalışır bence

0|0
    0|0
    • 5gün

Yok ya benim pekde kendime güvendiğim sölenemez dikkat çekmek yerine arka planda olmayı severim

• 4gün

Bencede güvenin varsa öne atlamana gerek yok

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanlar kafayı yemiş

0|0
    0|0
  • İlgi görmek istediklerinden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...