01.01.2017 itibariyle 60.000.000'a sahipsiniz. Ne yapacaksınız bu parayı?

Merhaba Arkadaşlar,

Milli Piyango İdaresi , büyük ikramiyeyi 60Milyon olarak açıklamış.
Bu para size çıksa, ne yapardınız?

Ben gayrimenkul yatırımı yapıp, meşhur kahve zincirlerinden birine ortak olurdum.. Tek hayalim bunlar. Ne geniş düşünceliyim 😂

İhtiyacı olana birden fazla kişiye çıkar inşallah..

İyi eğlenceler!
Bilet alacaklara, bol şanslar. 😊

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük bir otel alırım turizm bölgesinde daha sonra lasvegasta meşhur bir oteli ya alırım ya da ortak olurum sonra türkiyede senin düşüdüğün gibi yapar bir kahve firmasından franchisse alırım ardından gezer tozarım herhalde 😂

1|0
    0|0
    • Kahve firması çok iyi kar getiriyor 😄😄

• Güveniyorum Bay Guru😄😄

• Tamam o zaman anlaştık bayan guru 😬

En İyi Kız Görüşü

• Taksi plakası, Kadıköy Minibüs caddesinde minibüs hattı ve bol bol ev alır kiraya verirdim :D

1|0
    0|0
    • Tren istasyonunu açılırsa (ki hiç sanmıyorum) minibüs hatları kalacakmış. Hevesini kırmak istemem ama haberin olsun 😂 Bu iyiliğimi de unutma 😄

• :) tamam, söz bana çıkarsa seni mali danışmanım yapıcam.

Erkekler Ne Diyor 39

• Bence milli piyango kimseye çıkmıyor kesinlikle. Ama diyelim ki aldım bilet bana çıktı.
    1. Uygun güzel yerlerden zorda kalıp satıyor olan kişilerden arsa alırım.
    2. Parayı yurtdışında hesap açıp oraya aktarırım burada çok dönmesin.
    3. İki üç daire alırım
    4. Başta Trabzonda olmak üzere cafe açarım heryer cafe dolu ama o işte herzaman para vardır. Açtığım yerlerde başlarına bir müdür koyup down sendromlu kişileri buldurup onları çalıştırırım.
    5. Yardım kuruluşlarına tek kuruş vermem de tanıdığım bildiğim düşkün hasta vb. yardım ederim.
    6.) Ergenekon kumpasıyla bu ülkedeki vatan haini şeref namus yoksunu Türküm diyen soyu belirsizlerin Ergenekon kumpasıyla intihara sürüklediği askerlerin ailelerini ziyaret edip bişeye ihtiyaçlarının olup olmadığını önceden öğrenirim.
    Şimdilik aklıma gelen bu ama piyango kimseye çıkmadığı için pek düşünmemiştimde

1|0
    0|0
    • Güzel şeyler.. İnşallah sana çıkar 😊

• Al demek istemiştim halbuki. .
      Benim damım yok, bana çıkabilir 😄

• Biliyorum öyle demek istediğini hehe 😬
      Senin herzaman damın olur aç açıkta kalmazsın sen aşk olsun 😊

• 60 milyon Tl çıkarsa eğer tek kardeşime haber verirdim. Ömrüm boyunca calısmak zorunda kalmazdım. O para bana ömür boyu yeter. Güzel bir hayatım olurdu

3|1
    0|0
  • bir ev bir araba alirim deniz goren bir sehre yerlesirim gerisinide uygun bir is kurarim ya da bankada :) durur

1|0
    0|0
  • Sayardım tam mı diye

1|0
    0|0
  • Ülkemizde ne kadar aç varsa hepsine yardım ederim. Şehit ailelerine ve gazi ailelerine yardım ederim. Lösev'e bağışlarım bütün hayır kurumlarına. Ve ülkede evlenecek ama parası olmayanları evlendirir birde ev almaya çalışırım. Benim zaten ihtiyacım yok çok şükür.

1|0
    0|0
  • Bir kısmını hastalık tedavisine, bir kısmını hastaların tedavisine, bir kısmını ev almaya, bir kısmını da yatırıma veririm

1|0
    0|0
  • Devlet adam olsa bu parayi 4 kiside toplamak yerine ihtiyaci olanlara KARSILIKSIZ olarak dagitirdi.. Bana cikarsa yapacagim budur.

1|0
    0|0
  • Kanada'ya yerleşirdim. Önyargılı bir toplumla yaşamaktan bıktım.

2|0
    0|0
  • Ülkedeki yoksul insanlara yardımcı olcak.
    Fabrika kurup çok işçi alcam.

1|0
    0|0
  • Isinmak için yakarım

1|0
    0|0
  • Hayatıma sıfırdan baslardim.

1|0
    0|0
  • seni babandan isteyecek halim yok standart modda takilirim 😂

1|0
    0|0
  • adam tutar saydırırım

1|0
    0|0
  • direk faize yatırırım ispanya ibiza ya da monte carlodan ev alır keyfıme bakarım en bılemedım kıbrıstan ev alırım

1|0
    0|0
  • Cikarsa o zaman dusunurum bosuna hayal kurmayalim

1|0
    0|0
  • hiç oynamicam :D

1|0
    0|0
  • Hayal Kurmaya Gerek yok

1|0
    0|0
  • Beyin yakan sorular sormayalım lütfen

1|0
    0|0
  • Zaten zenginim çıkan kişide iyi niyetli fakirleri koruyan bizzat eliyle yardım eden olsa bari

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 12

• haram

1|0
    0|0
  • Ailemin ve çevremde tanıdığım durumu olmayan insanların bütün borçlarını öderdim. Kendime ve aileme bir araba alırdım. En yakın arkadaşımla dünya turuna çıkardım. Ne güzel hayaller :)

1|0
    0|1
  • O kadar fazla istemezdim. Ne yapacağımı bilemem.
    Yardımda bulunurum. İş kurarım.

1|0
    0|0
  • Nerede bizde o şans..

1|0
    0|0
  • Sokakta yaşamaya mahkum kalmış çocuklar ve engelli çocuklar için bir şeyler yaparım mutlama

1|0
    0|0
  • haram diye bilet almıyorum ordan gelende haram olacak

1|0
    0|0
  • yatırım yaparım bol bol ev arsa alırım değeri yükselecek tabiki işleri iyi olan bir şirkete ortak olurum ya da satın alırım ohh :D

1|0
    0|0
  • Alın teri dökülmeden insanlara faydam olmadan aldığım haram para bana ne verebilir ki çekilişe bile katılmam.

1|0
    0|0
  • çıkmaz konu kilit

1|0
    0|0
  • Nerde bizde o şans :D

1|0
    0|1
    • Belli olmaz. Alanlar da öyle diyip alıyor. Çıkarsa bu dediklerimi unutma 😂

• Yurt dışına giderim

1|0
    0|0
  • Bu kadar parayı tek kişiye çıkar mi? çıkmaz bence ve peşini bırakmazlar :)))

1|0
    0|0
Yükleniyor...