Belalari üstüme çekiyorum galiba?

1 yıllık evliyim ve d anadolu da yaşıyorum. Gebeyim diye annem bir haftalığına yanıma geldi. Eşim ben isteyken annemle konuşmuş ve hem teoga hazirlanmasi acisindan en kucuk kardesimi buraya aldirmayi hem. de son aylarimda annemin yanimda olmasi icin fikir alisverisi yapmışlar
. Eşim matematik öğretmeni ve bu konuda kendisine guvenmesi guzel tabiki.
Ancak bana sormadan ortaya bunu atti babama kadar gitti konu ve simdi kabul etmek zorunda hissediyorum kendimi. Ben hamilelikte kafam rahat olsun istiyorum ama izin verilmiyor bir türlü. Son aylarda annem olmazsa kaynanam basima bela olacak. Arada kaldım. Öte yandan kizkardesim annem yanimda kalacak diye ağlamış telefonda kiskandi mi bilmiyorum. Kafam allak bullak dusunceleri olan paylassin. lutfen.

0|0
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana sormasi lazimdi

0|0
    0|0
    • 3gün

Evet simdi iki arada derede kaldim. napcagimi bilmiyorum..

• 3gün

Peki ne dusunuyorsn

• 3gün

Herkesten herseyden uzak olmak istiyorum. Şimdi söz verildi eşim sayesinde ve mecburen kabul etmek zorundayim. Kafam bir dünya

• Böyle olmaz😁 aile ilişkilerini bozar demedi deme

0|0
    0|0
  • ne guzel iste herkes seni dusunerek sefferber oluyor.. icinde bulundugun durumdan dolayi asiri hassassin

0|0
    0|0
    • 3gün

Beni dusunmelerini istemiyorum. Her zaman yalnizlik ve kafa rahatlığı en guzeli ama izin vermiyorlar

• 3gün

su an senin boyle bir luksun yok.. karninda bir bebek var.. o sennin bebeginse, onlarinda torunu olacak.. onlarinda elbet soz soyleme hakki var.. cocugu sag salim dogur ondan sonra nasil istiyorsan oyle ozgur takil.. ama su anda kafana göre takilma hakkin yok.. cunku o bebek sadece sana degil tum sulaleye geliyor

• 3gün

Cocuk olduktan sonra iyice tepeme bineceklermis gibi hissediyorum. Esimin beni dusunmesi guzel de bu başına buyruk hareketleri beni deli ediyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• hamilelikte insan cok duygusal oluyor biraz da sen annende kal

0|0
    0|0
Yükleniyor...