Kadınlar ne zaman rahata kavuşur?

Aileler rahat verse,
Kadınlar istedikleri gibi "tek başlarına" hayat kurabilse,
Toplum bik bik mal mal "evlilik ne zaman?" diye başının etini yemese,
Sürekli doğurganlığı ve fiziksel yetisi üzerinden tehdit edilmese,
Kültür bir kadını anne olmaya zorlamasa ve hatta anne olamayan kadına kendini kusurlu hissettirmese hiç bir aklı başında kadın gidip evlenmez. Gerçekten emin olduğunda mutlu olduğu adam ile yapar. Marketten koca almaz yani.

5|0
43|26

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 43

• Haklisin

0|1
    0|0
  • Ben buna katılıyorum ve bu şekilde yaşayabiliyorum.

Tabi arkadaşlarım, çevredeki hanımlar benim kadar şanslı değil.
    Kadına uzatılan diller, eller çekilsin artık. Biz kimsenin istediği kalıplara girmek zorunda değiliz.

1|0
    0|0
  • Ne zaman ki kadın ölür, anca o zaman rahata kavuşur.
    Çünkü Dünyada her yerde, acımadan, utnmadan ezilen tek varlık kadınlardır.
    Ama eğer kıymetini bilen, yanında huzur bulduğu bir ADAM, AİLE, DOST varsa, aldığı her nefes rahatlık, huzur, cennettir ona..

0|0
    0|1
  • valla çok rahat kadınlar da var. rahat olmayanlara bakacaksak erkekler neden konuşulmuyor? kadın dedin yorumlar arttı oh ne güzel. bir bayan olarak ben buna karşıyım. ezilen varsa iki taraflı var

1|3
    1|1
  • Kesinlikle katılıyorum, dediklerine. Bu yüzden de kendi istemediğim, gönlüme uymayan hiçbir şey yapmıyorum.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Zengin bir koca bulunca.. ;)

0|0
    0|0
  • Ben çok rahatım, oğluşumle tek yaşıyorum tamam başımda bir eş olsaydı daha güvenilir yaşardım ama belki eş olsaydı rahat olmazdım. :)

0|0
    0|0
  • rahatlık daha fazla karakteristik bir şey bence karakteri rahat olan takmayıp rahat olabiliyor

istemediği ile evlendirilmek artık az bence toplumda

0|1
    0|0
  • Aİleme her kizdigimda ya da canım birşeylere sıkıldığında evlensem mi diye dusunuyorum sonra kızgınlık anim geçince sacmalama elin oğlunun kahrımı çekilir diyip kendime kızıyorum

2|0
    0|1
  • detayı henüz okumadan, ancak öldüğünde rahata kavuşur dedim.
    detayı okudum evet, kadın ancak öldüğünde rahata kavuşur, bunların hiçbiri olmayacağı için..

1|1
    0|0
  • çok haklısın dostum

0|0
    0|0
  • Kadınlardan prenses olmaz çünkü prensesler çay demlemez erkekler prensestir

2|1
    0|1
    • 1gün

Kizim bizim dinimiz de kadin erkeğe hizmet eder erkek kadini korur kollar bagzini doyurur bunu hizmetcilik diye algilaman bu aile içinde iş bölümü bu arafa bilgin olsun prensler de çay demlemez

• 1gün

Ay çok dindarmış gibi konuştu işine geleni alıp işine gelmeyeni alma 😀

• 1gün

Herkesi kendine benzetme ve bu bizim sadece dinimizde değil adetlerimiz de böyledir
      Siz insanları anlayamıyorum insan sevdiğine yemek yapmaktan yakinir mi?

• Senin kollarında iken

1|0
    0|0
  • Annem hergün sevgilin yok mu ne zaman evleneceksin sen diye diye strese sokuyor yoksa hiç aklıma gelmez böyle şeyler:( valla sıkıntı yani.

0|0
    0|0
  • Sanırım hiç bir zaman.

0|0
    0|0
  • Lanet olası erkek kardeşleri, ev işinden bu saate kadar uykusuz ve yorgun düşmüş ablalarının tam da yatmadan önce hazırlanacağı banyoya kendini kilitlemeyip bencillik etmedikleri ve kaba davranmadıkları zaman... Sonra ÖKÜZ! diyoruz alınıyorsunuz. Sizin sikinizin keyfine dönmüyor bu dünya. Ortak tuvaletleri işgal etmeyin kardeşim!

0|0
    0|0
  • bu kadar yobaz insanlar varken kadınlar ölene denk rahat kalamazlar..

1|1
    1|1
  • Neyse ki şanslıyım. Mükemmel bir ailem var kimseye ihtiyaç duymuyorum erkeğe ve evlenmeyi sırtımı dayamak için bir araç olarak görmüyorum.

1|2
    0|0
  • Zihniyetleri düzelttikleri zaman ki benim ailem ve sevdip değer verdiğim kişiler dışında kimsenin ne düşündüğü konuştuğu umrumda değil zaten

0|0
    0|0
  • Toplumsal şartlar dahilinde hak veriyorum.

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman

0|0
    0|0
  • Bence öyle bir dünya yok çünkü bir kadın ne yaparsa yapsın her zaman gözler üzerinde oluyor. Önemli olan zihniyetin, niyetin bozuk olmaması ki bu devir de malaesef yoksunuz iyi niyetten.

1|0
    0|0
  • Toplum baskısından, zihniyetinden sıyrılabildiği zaman.

0|0
    0|0
  • Sanırım çocuklarını evlendirip emekli maaşı yediklerinde.

1|0
    0|0
  • Evet evlenmez

0|0
    0|0
  • Doğru tespitler. Üstümüzde toplum baskısı hissediyoruz her daim

0|0
    0|0
  • Hakverdim sana, imzamı atıp gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben gayet rahatım ha rahatımı bozmaya çalışan mı olur? Bozamaz pişman ederim. ;)

0|1
    0|0
  • öldükten sonra

0|0
    0|0
  • Türkiye şartlarında öldüğü vakit rahata kavuşur...

1|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    13

Erkekler Ne Diyor 26

• ben buna katılmıyorum pratikte.. huzur aşk falan arayan çok az.. aklına yatanla evleniyorlar.. ve mümkünse saf ve zengin bir adam bulup, nikahı bastıklarında, huzura kavuşuyorlar.. lafta saf ve güçlü sevgi arıyorlar.. ama bu sevgiyi bulduklarında, burun kıvırıp sıkılıyorlar ve başlarından atıyorlar.. kadınların huzuru ancak böyle geliyor günümüzde... istisnaları tenzih ederim.

2|0
    1|0
  • Bunun için erkeklerede kadınlarada görev düşüyor aslında kendini kusurlu bulun erkek kadınları sınırlar takıntılı davranır bunun okumaylada ilgisi yok okuyupta hala ruh hastası gibi davranan adamlarda var bence gerçek bir erkekle tanıştığı zaman rahata kavuşur kadınların mutluluğunu erkeğe bağlamıyorum ama yanında onu koruyan anlayışlı özgüveni yüksek, kendini bilen ve güvenen bir erkek olsa daha huzurlu hisseder bence doğurganlığa gelirsek heralde böyle adamdan çocukta ister zaten aslında çoğu kadının hayalidir sıcak bir yuva ve çocuk yani toplum sağlıklı olursa herşey motor bir şekilde gelişir.

1|0
    0|0
  • Kendisini finanse edecek bir "sponsor" (veya enayi) bulduğu zaman rahata kavuşur..

Bunu ben demiyorum.. 40 yaşında bir kadından duydum..

1|0
    0|0
  • Kaliteli bir kadın başından beri rahattır.
    Bu psikolojik olaraktır.
    Bunun da kendi gibi rahat ve güçlü bir eş bularak bütünleşir.

0|0
    1|0
  • İşte dediğin gibi olursa kadın rahat edemez. Ondan sonrada gider zengin biriyle evlenir, rahatına bakar.

1|0
    2|0
  • Milleti tacizcisiyle tecavüzcüsü ile evlendirmek isteyen bir hükümeti hala haklı göstermeye çalışan bir toplumda kadınlar hiç bir zaman rahat edemez...

3|0
    1|0
    • 1gün

Çok doğru görüş gerçekten öyle

• 1gün

:))) ya sorma kurunun yanında yaş yanıyor

• 1gün

@Sİyahsal aynennn :))) tek ümidim kuru biraz daha cabuk yanar hani belki bir iki, sn ye fırsat bulur kaçarız :)))

• Limitsiz. kredi kartı lüks araba lüks daire yani zengin kocayı bulan rahata kavuşur kanımca ama yinede kavuşmadıysa iç huzuru yok demek namaza başlasın 😁

1|0
    1|0
  • Bu denilenlerin hepsi anadolunun kusurudur kimse kusura bakmasin.

2|0
    0|0
  • Aynen, sızlanmalarını dinlemek hiç hoş değil. Bütün erkeklere verilen özgürlüğü aynı şekilde kızlara da yansıtacaksın.

0|0
    0|0
  • Toplumun kadınlara dayattığı ahlak namus anlayışını kendi içlerinde yıktıklarinda

2|0
    0|0
  • Kimi evlenince kimi boşanınca...

1|0
    0|0
  • hepimiz öldüğümüzde rahat edicez..

0|0
    0|0
  • Sevdiği ile evlendiğinde.

1|0
    0|0
  • Evlenince

0|0
    0|0
  • her zaman rahatlar

0|0
    0|0
  • Boşandıktan sonra en rahat donemlerı başlar

0|1
    6|1
  • Bol bol alışverıse çıktığı zaman, ve erkegını sinir edene kadar konuşmak:)

1|0
    0|0
  • çok eski çok kötü şekilde değişmiş bir sistem hala gideri var ama insanlar çok aptallaştı

1|0
    0|0
  • dul kalinca snsjx😂

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman

0|0
    0|0
  • Öldükleri zaman

0|0
    0|0
  • benim kollarimda iken

0|0
    0|0
  • kadının ne istediğine bağlı bu,

0|0
    0|0
  • Saydıklarının hepsi

0|0
    0|0
  • Kadınlar para sıkıntısı çekmediği sürece kendilerini rahat hissederler. Başka bir kritere gerek yok.

2|0
    0|0
  • Köylü kadını , fakir kadın rahata ermez ama şehirli imkanı bol kadın her zaman rahattır ne şiddet görür ne de yokluk çeker. onlara evlilik baskısı olsa 30 una kadar evlenmeyen kadın sayisi bu kadar çok olmazdı

0|2
    3|0
Yükleniyor...