Psikolojik sorunları olan insanlara nasıl yaklaşıyorsunuz?

Gerçi ülkemizde normal bir insan olduğuna inanmıyorum. Bu kadar olay içinde normal kalmayı başarabilen biri zaten bir sosyopat olurdu herhalde...
Her neyse. Ufakta olsa psikolojik sorunu olan birine nasıl davranıyorsunuz? Anlayışlı mısınızdır , destekler misiniz onu? Yoksa her fırsatta sorunlarını yüzüne mi vurursunuz.
Dürüst olun kadınlar adamlar?
Gerekirse gizlide yazın ama dürüst olun :')

0|0
3|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaklasmiyorum herkes kendi sorununu kendi cozsun oyle yanima gelsin. Benim derdim bana yetiyor birde psikoloji felan ugrasamam valla.😔

1|0
    0|0
  • İnsan gibi davranıyorum.

1|0
    0|0
  • Mesela ben. Kendime nasil yaklasiyorum bilmiyorum😀

1|0
    0|0
  • mesela ben kendime iyi davranıyorum bir dediğimi iki yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Var psikolojik hastası arkadaşım genelde anlayışla karşılar alttan alırım

1|0
    0|0
  • Benim psikolojim bana yeter

1|0
    0|0
  • Normal insanlardan daha iyi anlaştığım kesin hatta normal arkadaşım yok olsada anlaşamıyorum.

1|0
    0|0
  • Yaklaşmıyorum. Delidir ne yapsa yeridir.

1|0
    0|0
  • Yaklaşmıyorum desem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• "Normal" bir insana yaklaşır gibi. Zaten çoğu insanın psikolojik sorunları vardır. 🙄😂
    Tanıdığım şizofren var mesela ve gördüğümde normal iletişim kuruyorum onunla, bir fark yok.
    Bir keresinde "engelli" bir kadın yanıma oturdu sürekli değişik değişik konuştu anlattı ben de dinledim onu ve istediği şekilde cevap verdim memnun etmek için mutlu oldu. 😊

1|0
    0|0
  • bana hep çatlak ucube derler böyle yaklaşıyorlar😂

1|0
    0|0
  • Tabiki anlayışla karşılar ve yardım ederim. İnsanlık bunu gerektirir. Psikoloji okuyorum zaten ileride mesleğim için çok gerekli olacak anlayışla karşılamalarım :)

1|0
    0|0
    • 6gün

psikologlar her şeyi anlayışla karşılamaz manipüle etmeye çalışır danışanının rahatsız olduğu davranışlarını

Yükleniyor...