Geleceği gördüm?

Arkadaşlar 19 yaşındayım yeni değil çocukluktan beri kücük olayları rüyamda görüyordum şu ara çok sık oluyor,2 ay önce rüyamda bir kavgaya karıştığımı gördüm aynı olay yaşandı aynı kişılerle daha sonra abd başkan seçiminde trumpun kazandığını gördüm ruyamin aynısı tvde yayinlandi sık sık dejavu oluyorum en son olayda bir arkadaşımın hastalandigini gördüm rüyamda bana söylediğinde cidden şok oldum telefonda konuştuk rüyamın aynısını resmen, ortam, ses tonu sizce bende böyle bir yetenek var mı? Varsa nasıl geliştiririm mümkün mü böyle birşey?

Güncellemeler:
4gün Güncel

0|0
10|9

Kızlar Ne Diyor 10

• Bana da baksana koca görünüyor mu koca?

0|0
    0|0
  • Olay yaşandığında mı rüyayı hatırlıyorsun?

0|0
    0|0
    • 4gün

Evet

• 4gün

O zaman nörolojik bir sorunun var. Özel değilsin geleceği de görmüyorsun. Beyinde sağ lop ve sol lop senkron tutturamayınca o olayı daha önce yaşamış hissi oluşur. Beyninin bir yarısı olayı o anda yaşarken diğer yarısı gecikmeli olarak yaşıyor. Ben de bir trafik kazası geçirdikten sonra çok fazla dejavu yaşar olmuştum. Kendimi kahin hissetmiştim. Kazadan sonra özel güçlerim oldu falan sanmıştım. Kazada kafama aldığım darbe büyük ihtimalle beynimdeki senkronu bozdu. Zamanla iyileşti ve dejavular neredeyse yok oldu.

• 4gün

Rüyayi zaten unutmuyorum çok gerçekçi oluyor

• İki seçenek var ya senin özel bir yeteneğin var ya da kalbin çok temiz sana görünüyor :)

0|0
    0|0
  • Arada bana da oluyor ama araştırma gereği duymadm

0|0
    0|0
  • yok artık

0|0
    0|0
  • Geleceği göremezsin

0|0
    0|0
  • hm iyi fırsat

0|0
    0|0
  • Carpmasinlar dikkat et

0|0
    0|0
  • Kalbin temizliğinden olabilir rahmani rüyalar ya da başka

0|0
    0|0
  • Hissi kablel vuku :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşayacağımız şeyler zaten yaşanmış bitmiş şeyler.

Tren istasyona vardığı zaman biz istasyonda bekleyen insanları görebiliriz ancak. Oysa o insanlar zaten oradalardı.

Zaman da bu şekilde akıyor işte.

0|1
    0|0
  • Bence burada arama yanıtları... Git ve google dan benzer durumlara ait yorumları oku... Bulunduğun durumun ismini öğren.. :) O konuda araştırmalar yap... Bana olduğunda ben öyle yapmıştım... Bir çok şeyi keşfetmeni sağlıyor... Bu daha hiç bir şey değil... Ve çoğu insanda vardır bu yetenek farkında olmasada.. İyi geceler dostum :)

1|0
    0|0
    • 4gün

Sağol kardeşim

• 4gün

Sana kolaylık olsun bir kaç başlık vereyim.. Telepati.. Üçüncü göz çakrası.. Teleknezi... Bu başlıklardan arama yaparsan bulunduğun duruma uygun cevapalara ulaşacağını düğşünüyorum :)

• Arkadaş yeteneği geç sen namaz falan kılıyomusun bana söylermisin

0|0
    0|0
  • Dejavu oluyor bende ruyamda ist. da hicbilmedigim bir yerdeki marketi gordum ve 2 ay sonra o marketin oraya gitmisim

0|0
    0|0
  • çok fazla kafana tanıyorsun galiba

0|0
    0|0
    • 4gün

Ne alakası var :D? Olanları yazdım

• yavhe

0|0
    0|0
  • Durugörü bu. Yetenek geliştirmen mümkün.

0|0
    0|0
  • dejavu bro bu

0|0
    0|0
    • 4gün

Tamam da kardeşim rüyamda gördüm ne tuhaf rüya lqn bu dedim çok net hatirliyorum aynı olay birebir yaşandi

• 4gün

Ciddi misin :/ basın sağolsun kardesim

• 4gün

sağol evet :(

• Benim manittayı skebilecekmiyim sonunda onu gördün mü söyle?

0|0
    0|0
Yükleniyor...