İngilterede yaşayan var mı?

Dil eğitimi için ingiltereye gitmeyi planlıyorum. Forum sayfalarında doğru veya yanlış bir çok şey okudum. İngiltere de Türklere yönelik ırkçı faaliyetler var mı? Veya hiç ırkçılıkla küçümseyici tavırlarla karşılaştınız mı?

0|0
2|6

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim bir arkadaşım ingilterede universite okuyor oyun tasarimciligiyla alakali bir bolum... kendisi kibrisli bir apartmanda yasiyor ancak ogrencilerden olusan bir apartman. Yasam elbette avrupa sartlarina gore ucuz Türkiye sartlarina gore pahali. Mali durumun nedir karsilayabilir misin bilemem. O yurtdisindan burs aldığı icin isi biraz daha kolaydi. Yemek acisindan cok sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum. Helal urun icin belli marketlere gidersin helal urunleri kullanirsin vs. senin tercihine kalmis. Irkcilik konusuna gelince okulda oyle sorunlar yasamadi arkadasim hic sosyal yasamda da yasamadi ancak birkac ay evvel ailesi geldigi vakit ailesine karsi saygisiz tavirlar sergilemis apartmandakiler. Bir tek bu yani. Gencleri saygisiz diyebilirim sadece. Bunun disinda orada belirli bir irkcilik durumu yasaniyorsa da her ulkede oldugu kadardir. Umarim yardimi dokunur, arkadasim vasitasiyla edindigim bilgiler bunlar.

0|0
    0|0
  • Dil eğitimi almak istiyosan Asyaya Avustralya ya git.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok birader ırkçılık falan , Almanya , Avusturya' nin onda biri kadar yok , okul falan düşünürsen yardimci olurum

0|0
    0|0
    • 9gün

Halkı ne kadar eğitirsen eğit yok edemezsin zaten. Minimum düzeyde olmalı.
      Teşekkür ediyorum yorum için :)

• Yoktur öyle birşey

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • bu sayfada hiç rastlamadim ben kardeşim

0|0
    0|0
  • bilgi veririm eig seçersen ve dil için ing gerekmez ;)

0|0
    0|0
  • hacı yurtdısıda bu siteye giremedim Türkiye ye açık bir vpn ile gırebıldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...