Otobüslerde erkeklerin oturması yasaklanmalı mı?

Otobüslerde erkeklerin oturması yasaklanmalı? Souçta onlar kas yığını ve cüsseliler, kızlara çocuklara yaşlılara yer kalmıyor. 15-60 yaş erkeklerin otobüslerde oturması yasaklanmalı mıdır?

• Yasaklansın
    A seç
  • Yasaklanmasın
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
31|68

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 68

• Hani kadın - erkek eşittik
    Yarım köfteler sizi..

Selam çocuklar,
    Bayanlara ve yaşlılara yer vermek nezaket ve insaniyet gereğidir.
    Erkeklerin tabi bu konuda titiz olması gerekir. Centilmenlik ölmemeli
    Fakat yasaklarla insanlar yönlendirilmemeli.

1|0
    0|0
  • Tam şöyle 2000 karakterlik cevap atılacak soru ha.. Ne aşağılardım şimdi seni.. Fakat havamda değilim, şanslısın..

0|2
    0|0
  • Kadının erkeği erkeğinde kadını anlamadığı bir topluma dönüşüyoruz maalesef. Böyle bir cozum uretecegine toplanıp hep beraber daha guzel bir cozum yolu arasak iyi olmaz mı? Mesela daha çok bisiklet yolu istesek.. mesela daha çok motor kullanmaya teşvik etsek. Trafigi azaltmak için atiyorum motor siklet satışlarında kdv ötv alınmasın diye yasa istek ne biliym bunun gibi şeyler mesela.. Sen diyeceksin erkek oturmasin erkek diyecek kadın oturmasin zaten kutuplara ayrılmış bir toplumuz ne gerek var daha da kutuplastirmaya

0|0
    0|0
  • Kadınların ikiyüzlülüğü nasılda ankete yansımış. Birde bana cinsiyetçi vicdansız derler :D

1|3
    0|0
  • İstersen dünyayı da terk edelim kendimize bir gemi yapıp... Gerçi onu yapsak onda da dersin erkekler ayakta gitsin oturmasınlar diye... Kas kütlesi olmamız bizim yorulmayacağımız anlamına gelmiyor... Hayatta senin yaşlarında ki bir kıza yer vermem toplu taşıma araçlarında benim yer verme kriterimi Yaşlı - sakat ve de çocuklu insanlar oluşturuyor... genç olan kız nüfusu oluşturmuyor...

0|0
    0|0
  • Şimdi bir defa konuyu objektif ele alan bir kimse böyle bir soru sormaz. Ya o yaş daki kimse hasta olsa ne olacak kas yığını olsa kaç yazar? Ayrıca herkes parasıyla biniyor yok öyle ayrım

0|1
    0|0
  • sektir git taksi kullan

2|1
    0|0
  • sen ne kadar erkekleri aşağılayan cinsiyet ayrımı yapan sexsist bir insansın erkekleri aşalamayı hor görmeyi bırakın bizler sevilmek için varız erkeğe şiddete hayır #erkekizm lasdkşsa

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • yav sen niye ban yemiyorsun arkadaş bir çık git şu siteden ya aylardır aynı soruyo sorup duruyorsun birde gizliye almış yeter artık bir git nolur git ya

http://www.kizlarsoruyor.com/uye/_cerennnnn_

bu kişisin işte biliyoruz bir çık artık siteden aynı sorulardan bıktık artık ya

0|0
    0|0
    • 4gün

Ben sormadım. Neden haksız yere beni hedef gösteriyorsun. Ön yargılı!

• 4gün

Benle alakası yok saçmalma!

• 4gün

@_Cerennnnn_ %100 eminim ki var bu tarz soruları sen soruyorsun senden başka hangi özürlü soruyor bunları? çık git engeli ye bıktım a. yav.

• Bakanlar kurulu kararı ile 1 ocak 2017 den itibaren yasaklandı zaten 30 yaş altı oturan erkeklere 315 lira idari para cezası kesilecek

0|0
    0|0
  • Şaka gibi 46 kişi yasaklansın demiş kızlardan. Ne içtiniz 120 cc Vodka?

Birde erkeklere sexist diyorlar. Asıl sexist sizlersiniz. Ulan kasla ne alakası var ayakta durmanın. Eklemle alakalı. Nerdeyse Herkeste normal eklem olduğuna göre böyle bir öneriyi sunman cahilliğinin en büyük simgesidir.

Zaten cahil olduğunuz için toplum ataerkil.

0|0
    0|0
  • dimi ya tüm gün boyunca çalış göttünden ter aksın sonra evine modalardan gezmelerden gelen pofuruk kızın teki otursun kocaman bir hassiktir çekerler yürü git taksiye bin

0|1
    0|0
  • Bu yüzden sana çok yer verirler ama kucakta malesef

0|1
    0|0
  • Bu yüzden kızlara yer vermiyorum işte sürünsünler :D teyze ve amcalara veririm ama.

0|1
    0|0
  • Avucunuzu yalarsınız...
    Kızlar sabahtan akşama kadar evde oturup totosunu büyütüyor...
    Acık otobüste ayakta dursunlar rejim yapmış olur

0|0
    0|0
  • ne içiyorsunuz merak ettim aynı bu kafayı bulabilmek isterim ben de :D Genç kızlara da yasaklansın o zaman Sadece yaşlılar hamile bayanlar engelliler otursun!

0|0
    0|0
  • ilk defa bu kadar cinsiyetci bir yorum görüyorum. Ne derdin var erkeklerle ya? Ayakta mı kitap okusunlar?

0|1
    0|0
  • İstanbul'da arabam yokken haliyle eve otobusle gidiyordum genelde bayanlara yaslilara yer veriyordum bazi bayanlar kabul etmesede sonucta ben icimdeki bir ses var onu susturuyordum eger yapmasam bunu o ses niye yer vermedin diye diye beni huzursuz edicekti gun boyu

0|0
    0|0
  • sen ciddi misin? troll falandır heralde? ha ciddi olsanda belediyeler bunlardan para kazanıyor öyle birşey yasaklanamaz kadına var erkeğe yok? :D ya bu soru tepemi attırdı cidden pcyi kapatıyorum a*q

0|1
    0|0
  • Biz bagajda gidelim en iyisi ya da daha iyisi arabanın yanında koşalım bacım iyimisin bu ne kafası bu kafa ayarına ulaşmak için ne alıyorsun söylede bizde alalım uzun zamandır harmanız

1|1
    0|0
  • kizlarin oturmasi yasaklansin.

0|0
    0|0
  • Taksiye bin

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Bence erkeklerin nefes almasıda yasaklanmalı oksijeni israf etmemeliyiz sonuçta. Tüm erkeklere bir oksijen tüpü yeter bitincede karbondioksitlerini çeksinler.

1|0
    0|0
  • şimdi bişi dıcem olmayacak

0|1
    0|0
  • o zaman erkeklere ulaşım ücretsiz olsun :D

0|1
    0|0
  • Oldu baban yaşında adam ayakta duracak sen oturacaksın nekadar da mantıklı bir kız bravo👏🏼👏🏼👏🏼

0|0
    0|0
  • Bence kadınların sokağa çıkması yasaklanmalı. Böylece otobüste ayakta kalma dertleri de olmaz.

0|0
    0|0
  • Egoist ve bencil pembelerin oylarına bak vay anasını.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 31

• Yuh be yok artik daha neler oyle bir ayrim olamaz. Adamlar is dönüşü arabada uyuyorlar yazik günah zaten tum gun ayaktalar insaf ve musluman insaff😂

2|7
    0|0
  • İnsan değil mi la onlar. TE ALLAHIM

1|7
    0|0
    • 4gün

feminist bunlar feminist

• 4gün

haklısınız dediğim gibi feminizmi araştırmamıştım hiç ama sanırım diğer bir çok şey gibi o da yanlış anlaşılıp bir nefret söylemi olarak tanıtılmış ki öyle algılamışım duyduğum kadarıyla...

• 4gün

@Fatality62 Kesinlikle.

• Eşit olmak için mücadele vermeliyiz ezik olmak için değil.

1|1
    0|0
  • Kendini aciz goren bir kadin,
    Senin gibileri bir de erkekligini kullananlari alip yaksinlar, vallahi ses cikarmam

0|5
    0|0
  • Hayir canim ne munasebet otursunlar oyle sey mi olur😅

0|3
    0|0
  • Saçmalamayın ya sjfksğsşldşdkf

0|2
    0|0
  • Erkekler de insan ama :)

0|2
    0|0
  • Yok artık ya.

0|2
    0|0
  • İyice saçmalamaya başladınız. İnsan hakları insan hakları der durursunuz bunun neresinde adalet var ki insan haklarına uygun olsun? Kadınların ne ayrıcalığı var ki?

0|2
    0|0
  • Kafan mı iyi

0|2
    0|0
  • Bnce yasaklanmamali sonucta onlarda insan onlarda butun gun calisiyor yoruluyorlar o yuzden yasaklanmamali.

0|1
    0|0
  • kadınların nefes alması yasaklanmalı.

0|1
    0|0
  • Nasıl bir düşünce bu

0|1
    0|0
  • Celtilmenlk kalmamis

0|0
    0|0
  • Niye erkeklerinki can degil mi

0|2
    0|0
  • o nasıl bir kafadır yaa :D erkeklerden nefret ediyon anladıkta abartmadın mı biraz :D

0|0
    0|0
  • Yasaklanmasın

0|0
    0|0
  • Erkekleri dünyadan toptan kaldıralım bence.
    Sonuçta kas yığını ve cüsseliler ve bizler oturmak istiyoruz.

0|0
    0|1
  • Bu saçmalık da neyin nesi?

0|1
    0|0
  • Dedigin çok saçma

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Ne saçma...

0|1
    0|0
  • kas yığınları

0|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|3
  • Erkeklere her şey yasaklansın zaten

0|0
    0|3
  • Babanizda otobuse bindiğinde ayakta gitsin o zaman

0|1
    0|0
  • saçmalamayın yaa hani kadın erkek eşitti

0|0
    0|0
  • Yasaklansın

0|0
    1|2
  • bence erkekleri diri diri topraga gömmeliyiz

0|0
    1|2
  • bayan olarak sacma buldum soruyu... erkekler insan degilmi? simdi 60 yasindaki amcaya kalk ben oturcam mi demeli? yasli babana dedene yapsinlar bakalim napcan?

1|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...