Ukraynalı kızlar hakkındaki yanlış düşünceler? (Kiev dışındaki masum kızları kastettim.)?

Malum, Ukrayna Vizesi kalktı ve oraya okumak için giden çok Türk oldu. Orada da kendimizi rezil etmeyi başarmışız, bravoo. 50 yaşında iş niyetine gidip klüplerde 20 yaşındaki kızları taciz edip atılanlar mı dersin? Sokakta "S-x, party, f-uck?" diye kızları kovalayan mı dersin? Geçen bir ukraynalı kız "Türk görünce "No s-x, sorry!" diyip kaçıyoruz." demişti. Şurada daha fazla rezillik bulabilirsiniz; goo. gl/R30ZVo (herifler ordu olmuş)

Orda okuyan bazı veletler burada konu açmışlar "Ukraynalı kızlar bize bakmıyor, paraya bakıyor, alayı *****!" diye... Baya güldüm. Ulan heryerinizden kıl fışkırıyor, babanızın parasından başka elinizde tüy yok, rusça desen sıfır, tipiniz maymundan beter, kas yerine her yer yağ tabakası, ama kızların sizle konuşmaması çok anormal öyle mi? Bu yüzden onlar kev*şe mi?

Ukraynalı millet çok fakirler, domatesi elle alıyorlar, evleri nerdeyse 1+1, erkekler içkiden dolayı akşam 6'da olduğu yere sızıyor. Para getirmiyor ve adam gibi evine bakmıyor, karısını sahiplenmiyor. Ama o kadar iyi ve gururlu insanlar ki gözleriniz yaşarır. Ayda Tlye denk 200 liraya çalışıyorlar. Mc Donald's'da yemek yiyene zengin deniyor. Ülkede savaş var. Üni profösörü bile 400 kazanıyor ayda. Evleri yıkık dökük, parke bile yok. Bazı öğretmenler parasızlıktan genelevlerde çalışıyor. Çok güzeller evet, ama hayatları çok kötü... İşte bu yüzden hepsi kaçmaya çalışıyor. Öyle ki Türkiye kadar kötü bir ülke bile onlar için bir kapı. Şimdi onların yerine kendini koyun, nasıl hissederdiniz?

Ukraynalı kızlar o kadar büyük kızlar ki, insan ağlar resmen. O kadar sorun, problem ama yinede hayata tutunuyorlar. İşte bu yüzden bu kadınlar paraya çok bakıyor. Ama yakışıklı, kaslı, paralı, romantik bir erkek olun ve Ukraynalı bir kız nasıl ölümüne sever görün. Ama oraya giden Türkler genellikle sapık ve tipsiz. Bu yüzden umursanılmıyorlar. Yakışıklı olanlar zaten evleniyorlar ve çok da mutlular!

Şimdi anladınız mı nasıl kızlarmış Ukraynalılar? Bilmeden konuşmayın!

Güncellemeler:
3gün Yok lan abartmıyorum cidden öyleler. Gidin ukraynaya izleyin hayatlarını "Cidden Bravo" dersiniz. -tabi aşık olmazsanız-(genelde aşık oluyorlarda) Gerçi Türkiye'de de var bayağı ukraynalı, namusuyla çalışan yaşayan. Geçen biri tv'de çıktı yarışma programına. Bazen evlilik programlarında görüyorum :D İyi insanlar.

2|3
7|8

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• aynen öyle bizim abaza erkekler Türkiyedeki kizlardan red yiyince kizlara kezban diyor ama rusyaya ukranyaya gidince abaza kesiliyolar hahaahah kizlara salyalari akiyor ama ordanda cevap alamayinca tüm kizlar kezban ve o, oluyor onlara göre neden mi ``? cünkü red edilmek bizim erkeklere baya koyuyor sonra bizim yavrucaklar bir Kaplumbağa dönüsür yuvalarina giriyor ve hic bir zaman bir kadini kizi hayatlarina almiyolar https://www.youtube.com/watch?v=SMbx0ln15wI

0|1
    0|0
    • 3gün

Gay mi oluyorlar yani?

• 2gün

Onun sebebi balkanlar ve İstanbul, İzmir gibi yerlerin yerlileri birbiri ile aynı ırktan olmasından kaynaklanıyor. Sonra tabi savaşlar falan derken ülkeler isimler değişiyor. Göçde var tabi...

• 2gün

Ondan demeki birbirimuze benziyoz

• Yazdıklarına 123456% katılıyorum.

0|2
    0|0
  • Ağzından bal damlıyor😹😹

0|1
    0|0
  • Ukraynalı mısın?

0|0
    0|2
  • neden bu kadar savundun ki onları.. Avrupa birliginde filan değiller mi baksinlar bize ne? Belki dediklerinde haklisn ama bunlar o kadar önemsiz ki o kadar zulme uğrayan insanlar var orta doğuda herkes izliyor sen gelmiş Ukraynalılarjn ekonomik durumundan bahsedeyon hangi kafayı yaşıyon

0|1
    0|2
    • 3gün

Nesi önemsiz insanlar kıt kanaat geçinmesi i önemsiz
      Yaşamamasımı önemsiz
      Kendine ayırıcak vakit bulamamasını önemsiz
      Parasızlıktan intihar eden ailelerim önemsiz
      Hastalığına para bulamayıp pisi pisine ölmesimi önemsiz
      Önemsiz olan nedir
      ?

• 3gün

beni onlar ilgilendirmiyor.. Bir gram acimiyorum.

• 3gün

sadece sordum Avrupa birliginde mi bilmiyorum ayrıca bilmek zorunda değilim

• ağlattın

0|1
    0|1
  • Ne diyon sen değişik

0|1
    0|2
    • 3gün

Bunu beğenmediysen (ne yazık) senin için yapabileceğim hiçbşr şey yok...

Erkekler Ne Diyor 8

• Adam doğru konuştu. Ukraynalı kızları ruslarla karıştırmayın. Bizim kadar vajinasalak bir millet daha yoktur şu dünyada.

0|1
    0|0
  • Bana kalırsa insanlar uğraştığı işlerden vakit ayırıp kendilerini bilgiye ve düşünceye vermeliler evet bunun için yeterli vakit olamaya biliyor şartlar elverişsiz vs
    Ama 1 kişinin doğru hamleleri ve stratejisiyle bir çok insanın hayatı kurtulabiliyoki o bir kişi gibi bir çok Ada'm olsa neler olur siz düşünün sonuçta çok az insan matematik bildigi için paranın dağılımıda adaletsiz oluyo
    İnsanlar şöyle bir kafalarını kaldırabilirler herşey çok farklı olabilir

0|1
    0|0
    • 3gün

Önemli olan bahsettiğin bu gücü ailenin eğitirken vermesi. O da olamıyor işte...

• 3gün

Hayır aile ile çok bir alakası yok
      Bana annem 2 subhanekeden başka bişi ögretmedi ögretemezde hiç bişi yok hiç bişi ekmek kuyruklarında sırasını kaptırmayan ama iligine kadar sömürten ve sömürüldügünü bilmeyen bir toplum sonuçta bir zippoya bakar onlarındı böyle yaşamak istemiceklerini kestirmek gerekir

• 3gün

Masonlar gibi düşünüyorsun, bilim falan :D

• Kimi yalıyon lan. Sitede ukranyalı varda ben mi bilmiyom 😂

0|0
    0|1
    • 3gün

Saçma yorum yapma kardeşim? Burada dediğin şeyi yapmanın bir anlamı yok...

• Sen niye içerledin bu kadar?

Duyar kasacaksan, Alman kızları için kassaydın bari.

0|0
    0|1
    • 3gün

Ahahahah :D kilot giymeyip açık ara vajinasının fotosunu çektiren almanlar mı? :D ama onlarda iyi kızlar baya yalan yok çok fena sevenide var... Çokda güzeller

• 3gün

Yukarıda yardırdığın adamların yaptığını sen yapıyorsun şu anda. Neyse yaşına veriyorum.

• 3gün

Dostum kızma. Genelleme yapmadım, bazıları için söyledim yanlış anlama. Sanırım almanları seviyorsun pardon dostum hepsi için demiyorum.

• Biliyordum bunları

0|0
    0|0
  • Bişey sorucam uyruğun ukraynamı?

0|1
    0|0
    • 3gün

Nopee... Ama bayağı iyi bilirim oraları şehirlerinden insanlarından yaşam şartlarına kadar...

• Ukraynalı kızları bilmem de tanıştıklarım oldu türk kızlarından tek farkı trip yok cinsellikte hemen yaşayabiliyorlar

0|0
    0|0
  • Kardes sonuna kadr katilyrm benmde tandgm en asil en iyi kizlar ukranyali kizlardr turk erkeklri abazalgni butun heryerde gosteryr malesf

0|1
    0|0
Yükleniyor...