Peşinden gitmeli miyim? Yoksa o gelir mi?

Üniversitedeyim ve ilk senem. Şu zamana kadar birini ilk görüp de mideme yumruk yemiş gibi olmadım. Böyle şeylere inanmazdım. Kafede bir çocuk gördüm, göz göze geldik ve işte midem öyle bir yandı, garip şekilde heyecanlandım. Aklımdan çıkmadı ve ertesi gün tesadüfen yine karşılaştık. Bakıştık. Sonra arkadaşımla onları takip ettik daha doğrusu yolumuz birdi ve arkasını dönüp baktı birkaç kez. Sonra 9 gün arayla (neden 9 bende bilmiyorum) onu görmeye başladım. Tesadüfen yemekhanede karşılaşıyoruz. İkinci öğretim. Akşam yemeklerine kalmam gerekiyor onu görmek için. Ama her günde gelmiyor. Hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Ama beni gördüğünde bakıyor. Hatta o daha çok bakıyor. Ben belli bir süre sonra gözlerimi kaçırıyorum ama o bakıyor. Sonracığıma bakınca da gülümsüyor. Offff. Bir keresinde arka tarafımda oturuyordu. Görüş alanımda birisi duruyordu. Bende bir sağa sola hareket edip onu görmeye çalışıyordum sonra aradan o kişi çekildi ve o da aynı şekilde sağa doğru eğilmiş benim olduğum yere bakıyordu. ikimizde birbirimizi öyle görünce oturduk ve ben önüme döndüm. Sonra karşılaştık işte o baktı uzun uzun ben gözlerimi kaçırdım sonra baktım yine bakıyor. Geçti gitti ama ben çarpılmışa döndüm. Arkamı döndüm baktım o da dönmüş bana bakıyor. Gülümseyip içeri geçti. Adını bile bilmiyorum. Üniversitede deli gibi onu arıyorum ama 96 bin kişi nasıl bulayım. Ne yapayım peşinden gideyim mi? Davranışları umut vaat etmiyor mu? Yoksa o gelir mi? Ama öyle gelip konuşacak birine de benzemiyor. Böyle aham şaham yakışıklı birisi değil. Gayet normal özelliklere sahip ki bu da benim için çokça güzel bir şey. Sadece böyle yüzü çok temiz ve ona karşı değişik bir şeyler hissediyorum. 4 kez karşılaştık. Şimdi 15 gün oldu neredeyse görmeyeli. Kafayı yiyeceğim artık. Yardımınıza ihtiyacım var LÜTFEN.

0|0
1|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Gordugun zaman pek kimsenin olmadığı bir yere git yanında da kimse olmasın arkadaşın falan muhtemelen gelir yani ben olsam kesin gelirdim :)

1|0
    0|0
    • 9gün

Teşekkür ederiim. Evet haklısın böyle deneyeceğim inşallah bir daha görürsem inşallah. :D
      Peki bakmasına ve gülümsemesine ne diyorsun? Umut vaat edici mi? O. o Kendi kendime gelin güvey olmak istemiyorum

• 9gün

İnşallah. Senin hayalin tam olarak ne peki? Söylemek istemezsen anlarım :)

• 9gün

Karşılıklı aşk sonsuz güven zevklerin kafa yapısının uyuşması şimdilik bunlar

• İnsanın kalbi nerede güzel çarpıyorsa orada kalmalı.

Al beni diye git yanına cesur biraz

https://youtu.be/nYMzxGhixCc#t=00:33

0|0
    0|0
  • kacan kovalanir

1|0
    0|0
  • sana kalmis.

0|0
    0|0
    • 9gün

Dışarıdan birileri için hangisi mantıklı diye merak ediyorum. Ben içeriden mantıklı düşünemiyorum. Karar veremiyorum.

• Git tanis :) bunda ne varki 🙂

0|0
    0|0
    • 9gün

Çekiniyorum. Hem ne diyeceğimi de bilmiyorum. Terslerse falan diye de çekiniyorum bir yandan da O. o

• 9gün

Hadi bakalim hayirlisiysa olsun ☺☺

• 9gün

Sağ ol, AMİİİİİN. :)

• eskiden inanmıyosan, inanmamaya devam et en iyisi.. tamamını okumadım kusura bakma

0|0
    0|0
  • ben hayatımda sınavda kompozisyon yazmadım boyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...