50 TLYİ 500 TL YAPMAK?

Arkadaşlar öğrencilik zor iş hele tek başına ev kirası ödüyor isen. Bu ay ev arkadaşım gitti ve baya sıkıştım en az 500 tl ihtiyacım var. Cebimde 50 tl 60 krş var bunu iddaa ile falan 500 lira yapmak imkansız mıdır? :)

1|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yağmurlu hava da şemsiye sat çok acil değilse. günde 3-5 tekrar yapsan katlarsın. tabi önce ucuza alabileceğin biryer belirle.

0|0
    0|0
    • sen bana bir mesaj atsana. senin kafan çalışıyor bir koonuda yardım isteyecem

• burdan sorabilirim fakat biraz içimi dökecem. sen baya akıllısın gerçekten yardıma ihtiyacım var.

• @delpierro42 anlıyorum ama ben evliyim. hesabımı eşim biliyor ve hoşlanmıyor özelde kimseyle konuşmamdan. rahatsız olduğu bir şeyi yapmakta istemiyorum. iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 19

• Kisa vadede evet cok zor. Ha diyorsan ben buyuk riskler almaya hazirim o zaman olabilir ama elindekini sifirlama olasiligin 80%. Ona gore hareket et.

0|0
    0|0
    • 50 liranın nekadar büyük riski olucakki zaten

• Tamam yani 50 lirayi kaybedince uzulmem diyorsan tabi sans var ama buyuk riskli yani kaybetme olasiligin cok yuksek.

• hangi sehirdesin bana ver hafta sonuna belki yaparim :)

0|0
    0|0
  • Elindeki 50 den de olacaksın uğraştığın işlere bak öyle bir dünya olsa herkes yapar

0|0
    0|0
  • Eğer internet üzerinden oynama gibi bir fırsatın varsa bana yaz özeelden. Sana türkiyede kimsenin bilmediği bir yöntem öğreteyim. 50 tl-yi değil 500. Bir-iki sabr edersen 5.000.000 da yapa bilirsin

0|0
    0|0
  • Gayet imkansiz 😁

0|0
    0|0
  • oyna kı oynada elinde olanıda kaybetki aklın başına gelsin

1|0
    0|0
  • Onuds kaybedersin bak

0|0
    0|0
  • Şanstır. Bence dolara yatır.

0|0
    0|0
  • kumar oyna knk

0|0
    0|0
  • bak eğer 5-6 sina kadar sabrederim diyorsan. Sağlam maçlar var tutma olasılığı %80 gibi rakamlar

0|0
    0|0
  • görüntülü sohbet siteleri var sohbet eden erkek sana para ödüyo güzlesen öyle para kazanabilirsin

0|0
    0|1
    • o ne ya konsimatris ol diyosun öğrenciyiz diye okadarda düşmedik bankta yatarım daha iyi

• para kazanmak kolay değil heleki 500 tl bianda doğru yoldan kazanmak hiç kolay değil imkansız bişey ya kumar oynarsın kazanırsın ya da namusssuzluk yapıp kazanırsın başka şekilde zor ha bir zengin bir enayi bulursun bir iki günlüğüne çıkarsın sevgili olursun 500 tl istersin oda verirse onun hatrına biraz o çocukla oyalanırsın parayı aldıktan sonra terk edersin allahtan ben kız değilim çok can yakardım bu şeytani fikirlerle

• Allahtan değilsin:))

• Şehir neresi?

0|0
    0|1
    • İstanbul

• hayırdır özel bir şeymi soracaktınız

• Evet özel bir kaç sorum olacaktı

• İmkanı var tabi 😎
    Ama 60 kuruşla kabak gibi ortada kalmakta var..

0|0
    0|0
    • 50 lira zaten 1 hafta karnımı bile doyurmaz ne kaybederim ki

• Cuma akşamı soruyu tekrar sor sana 6 oran veriyim tutma ihtimalin %90

• Zorlama 50dende olma

0|0
    0|0
  • buda ikinci manyak

0|0
    0|0
    • hayat şartları diyelim ona

• estağfurullah

• yaptınmı 500 tl

• millet 10 bin lirayı 12 bin lira yapamıyor sen 10 katına katıcan neymiş o iş :D

0|0
    0|0
  • blackjack oyna

0|0
    0|0
  • borc verebilirim borcuna sadikmisin.

0|0
    0|0
    • Vallahi borç Alamam heleki tanımadığım birinden hiç alamam 5 gün sonra derim 10 gün olur ömür boyu mahçup kalırım yinede Allah razı olsun:)

• allah yardimcin olsun kardesim o zamn

• stutgartt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kıyamam yaa :(

0|0
    0|0
  • imkansız

0|0
    0|0
  • Yaparsın ama yatar ise elindekinden de olursun.

0|0
    0|0
  • Bence değil:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...