4 kişi takılıyoruz ama benimle konuşmuyorlar sizce neden detay?

ben üniversite 2 öğrencisiyim sınıfta 4 kişilik bir grubumuz var diğer 3 sınıftaki erkeklerle konuşup espri falan yapıyorlar birbirlerinin sosyal medya hesaplarında ekliler bir ben onlar gibi değilim nedeni ben miyim ya da çok mu iticiyim bilemiyorum sadece aramızdaki muhabbet ders var mı onlar konuşmayınca bende konuşmuyorum önüme dönüyorum arkadaşlarım sohbet edince susuyorum katılmıyorum sizce neden böyle?

Güncellemeler:
8gün Detay

0|0
3|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Seni dışlamıyorlar sen onlardan soyutluyorsun kendini. Sende katıl onlara girişken ol muhabbet et düzelir

0|0
    0|0
    • 8gün

Ben katılsam direkt muhabbete daha kötü olmaz mı

• 8gün

Aslında çok konuşmanım sınıftaki kızlarlada öyle ama benimle konuşmaya tenezzül etmeyen insanlarla konuşmayacak kadar gururluyum

• 8gün

He durum öyleyse haklısın tabi

• biraz onlarin sistemine uygun degilsindir belki minik tırtılim kurban olayim seni vir goz yasina uzulme hic baska arkadas ediniver arkadaslar gider dosrlar kalir uni okumadim ama uni okuyandan cok sey bilirim elimden gelwcwk bir sey olursa ders calismak fwlan yardim ederim cok iyi gaz veeirim

0|0
    0|0
    • 8gün

Allah razı olsun şu an yorumunuz bile beni Mutlu etti

• 8gün

teşekkur ederim allah gonlune gore versin

• Sizin bulmanız lazım bunu neden konuşmadığınızı.

Neden konuşmuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • 8gün

Yani bilmiyorum hep uzaklar

• O arkadaşların hepsi kardeşim mış sana ilgi duymuyorlar yani arkadaş olarak bile eğer savından emin isen günahlarını almayalım GIYBET 👎👎👎

0|0
    0|0
    • 8gün

O arkadaşların hepsi kötü eğ arkadaş CIs 😾👎👎

• 8gün

Anlamadım

• 7gün

Bir film izlemiştim seni anlatıyor ama aklıma gelmedi gelirse izlemeni çok tavsiye ederim

• odunsun ondan . sempatiklik seni terketmiş

0|0
    0|0
  • Bence özgüven eksikliği var ayrıca onların ortak noktaları vardır sen kendi dengin yerine onlarla takılmada ısrar ediyorsun başka arkadaşlar dene. Bir de şık giyin ve kişisel gelişim kitapları oku kendine güven dik ol

0|0
    0|0
    • 8gün

Ben o arkadaslardan daha zeki ve bilgili olduğuma inanıyorum onlarla arkadaş olma niyetimde yok neden böyle bir kayırma yapıyorlar merak ettim sadece

• 8gün

Sebeb arama kesinlikle bu maalesef böyle saçma düşünceleri var bende maraşlıyım bunu banada yaşatmaya çalıştılar fakat her konuda onlar üstün olduğum için kendiliğimden arkadaş olduk yani ilk etapta ön yargılı oluyorlar

• 8gün

Zaten benim bilgisiz cahil kalıpçı insanlarla arkadaş olmaya niyetim yok eğer bu yüzden arkadaş olmuyorlarsa benimde böyle düşünen arkadaşlara ihtiyacım yok sizin için üzüldüm ben kendimede yeterim.

• Senin gibilere namuslu diğerlerine de yollu derler sende yollu olmak istiyorum dersen bilemem

0|0
    0|0
    • 8gün

Aslında onlarla arkadaş olmakta istemiyorum ama şu an 4 kişiyiz benim ne gibi bir farklılığım var böyle davranılıyor onu merak ettim 😲

• 8gün

Olma olmak zorunda değilsin... Bazen tek tabanca olmak ta iyidir

• İstenmiyorsun, biraz uzak dur belki yokluğunu fark ederler

0|0
    0|0
  • şu üni deki gruplaşmaların allah belasını versin :D hala var demek

0|0
    0|0
  • Gerek yok asil ol olacaklar zaten olur

0|0
    0|0
  • Sensin
    Sosyal ol
    Utanma
    Yırtık ol
    Konuş
    Cesur ol
    Girişken kendini gösteren dişlek ol

0|0
    0|0
    • 8gün

Ya onlardan utanmıyorum onlarla arkadaş olmak gibi bir niyetim yok ama neden böyleler bana karşı onu merak ettim

• keşke bir resim koysaydın şuraya diksiyonun nasıl

0|0
    0|0
  • iticidirsin neden olacak :D

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcısın

0|0
    0|0
    • 8gün

Bende öyle düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok pasif kalıyor olmandan olabilir kendi ağzıyla söylüyorsun sohbetlere katılmıyorum diye git otur yanlarına soru sor Konus muhabbet et ben de yatay geçiş yaptm arkadaş sorunum var sıcak davranıyorum ama sınıfın kafası hoşuma gitmedi

0|0
    0|0
    • 8gün

Haklısın bende konulmuyorum ama benimle konuşmayan insanlarla Nasıl konuşayım

• 8gün

İlk adımı sen at uzaktan kendini kastigin için itici bir görüntü oluşabilir yumuşak halini gormemiş olabilirler. Kendini tanıt onlara

• Özgüven düşük mu?

0|0
    0|0
  • Bireysel olarak takıl ve kendi benliğini öne çıkar grup pekte iyi değil

0|0
    0|0
    • 8gün

Haklısın galiba

• 8gün

Uni de oluyor böyle şeyler herkesle konuşmakta mümkün grup biraz kısıtlama gibi. onlara bagli olmak uni de lise hayati

• 8gün

Artık kendini geliştirme zamani uni den sonra hayata atılacaksın

Yükleniyor...