Her şey boş artık?

intihar ın kıyısına geldim hayattan hiç bir şekilde tat alamıyorum kimsem kalmadı herkezi sildim tek başımayım içim herzaman dolup taşıyor ama kimseye anlatamıyorum ben yaşamak istemiyorum artık böyle birileri varsa dertleşip konuşmak istiyorum var mı böyle birileri?

0|1
3|13

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimsen olmasa bile , ailene de tutunamiyorsan , tutunacak bir dal bul kendine bir hayal kur. Daha gencsin belki ilerde her sey yoluna girip guzel olabilir.

0|0
    0|0
    • 8gün

düşünsene bu yaşıma kadar böyle oldum ileriki yaşımda neler olur?

• herkes gecer boyle zamanlardan sakina umudunu kaybetme!!!

0|0
    0|0
    • 8gün

dönem değilki be ben sürekli böyleyim😑

• 8gün

ettim

• 8gün

sende beni takip etmen lazım

• Dertleşmek istersen dinlerim

0|0
    0|0
    • 8gün

Sendemi böylesin?

• 8gün

kimseye güvenmiyorum artık istemiyorumda ama insan tek başına yaşayamaz onuda biliyorum yoruldum herşeyden hayattan

• 8gün

Neden insanlara güvenmek zorundasın sen tek başınada güçlü bir bireysin gerçekte de etrafımızda ne kadar insan olursa olsun zaten yalnız degilmiyiX sadece istediğin şeyler yap kendine iyi bak kendin için yasa yasamayi sev

Erkekler Ne Diyor 13

• Aramıza hoş geldin kardeşim. bende senin gibiyim bu tip bir kaç soru aylar önce yazdım senin 5-6 ay sonraki halinim:)

0|0
    0|0
    • 8gün

darısı benim başıma kardeşim😑

• 8gün

yok öyle şeyler olmadı

• 8gün

o zaman bu boşluk niye?

• Allah var kardeşim. Ondan yardım istedin mi?

1|0
    0|0
  • redditde takil.

0|0
    0|0
  • Hayat boşsa senin için neden takıyorsun ki bunları? Öyle ya da böyle zaman geçecek ve kemirgenlerin dışkılarına yama olacağız. Fazla önemseme her şey gelip geçici.

0|0
    0|0
  • Birader dünya da ne dertler var kundakdaki çocuğunu elleriyle mezara görenler Vs hayata tutunmaya çalış azim et

0|0
    0|0
  • Üzme kendini kardeşim Allah herşeyi gönlünüzün güzelliğine göre versin

0|0
    0|0
  • Kardeş yapma yazık

0|0
    0|0
  • Bankta birinin yanına oturup dok içini mesela forest gump u izle hayattan soğuma her zaman birileri vardir

0|0
    0|0
  • Hayat inis cikislarla doludur kardesim kendinle yuzles dogrunu yanlisini tart herseyin zamani vardir..

0|0
    0|0
  • Gel karşim

0|0
    0|0
  • Namaz kilmayi Allaha yonelmeyi dene

0|0
    0|0
  • Annen Baban kardeslerin yaninda ise kafaya takacak hic birsey yok demektir.

0|0
    0|0
    • 7gün

yok gibi bişey

• 7gün

kardeşim varlar ama yok gibiler sanki başın sağolsun çok üzüldüm

• 7gün

:( :/

• Burdayım kardeşîm tel nonu meSaj at arıym hayatımz aynı sayılır ya da ben arıyım nomu farketmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...