Türkiyede yaşamanın en kötü yanı ne?

Ülkemizde yaşamanın en boktan ve en iyi yanlarını söylermisiniz

0|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

• Tek iyi yanı eğlenceli mizahı gelişmiş troll bir milletle aynı ortamda olmamız kötü yanlarına gelirsek cahil, gerici bir toplum demem yeterli heralde...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• en boktan yanııı sürekli her seyi elestiren belli bir kesime sahibiz, en iyi yanıııı onlar çok komikler ehehe

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• en boktan yanı adaletin olmaması. yargı bağımsızlığı sıfır. anayasaya uymak sıfır. düşüncelerimizi dile getirmekten korkar olduk.

0|1
    0|0
    • 7gün

Gezide çok uğraştımda olmadı kurtaramadık kendimizi kabullendim artık 😄

• 7gün

artık yoruldum bu ülkede yanlış olan şeyleri birilerine anlatmaktan çoğu insan anlamaktan yoksun

• 7gün

Ben anlayanada anlamayanada anlatmıyorum zaten srtık konu açılınca kaçıyorum hemen

• Çoğu erkeklerde beyin olarak israf diyorum iyi olanları az ve önemli kişilik iyi yani tüm güzellikler bu ülkeye has benim lugatimda

0|1
    0|0
  • bağnaz ve cahil kesimin olması.

0|2
    0|0
  • Kotu yanlari karina şiddet
    Cinsel istismar

1|0
    0|0
  • Gerici mal bir zihniyetle beraber yasamak onun harici ulkemi seviyorum sevmeyen yol alsin 😊😊

0|1
    0|0
  • abaza erkekleri

1|0
    0|0
  • cunki benim ulkemmmmm.

0|0
    0|0
  • En boktan yanı sebepsiz yere ölenlerin fazla olması, en iyi yanı dört mevsimin birlikte yaşanabiliyo olması.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• insanların gazla çalışması (dini, ırksal vs) dolayısıyla boktan politikacıları sonucu ortaya çıkan herşey. iyi yanı ne dersen çoğu yönden aidiyet hissi. Ama bu ülkeye özgü birşey değil bu. Yunanistanda doğsan büyüsen, aynı şey ora için geçerli olurdu

0|1
    0|0
  • hiçbirşeyi sistemli zamanında yapan insanlarla bir arada olmamak, hep yumurta x'e dayandığında hızlıca yapmaya çalışan bir milletle yaşamak 😊

yinede ne mutlu TÜRKüm diyene

0|1
    0|0
  • Sıcak kanlı ve özünde iyi insanların yaşandığı bir ülke ama güçlünün korunduğu ve fırsat eşitliği olmayan bir ülke

0|1
    0|0
  • Topraklarımız güzel. İnsanlarımız berbat.

0|1
    0|0
  • Kadınlarla eşit haklara sahip olup, eşit şartlarda yaşayamamak en boktan yanıdır ülkemin.. İki cinsiyette aynı asgari ücreti alır, hesabı erkek öder.. İki cinsiyetinde oyu 1 oydur, erkek canını vatanı için verir, askerlik yapar, kadın yapmaz.. Devlet girişimci kadına daha fazla destek verir, erkeğe vermez.. Boşandıktan sonra kanunlar kadının çıkarını gözetir, erkeği süründürür.. Ülkemin tek boktan yanı budur...

0|0
    0|0
    • 7gün

Şimdi kadınlar dediğin kurtuluş savaşına dönüp bakarsan erkeklerden kalır yanları olmamış ayrıca ben erkeğim hesap ödediğimi görmedim ki çok kızla birlikteliğim oldu 3. Sen sordunmu kadına askere gitmek istiyomusun diye bu devletin kendi kanunu ayrıca zaten doğanın kanunuda budur erkek dediğin boşuna daha güçlü değildir kadından ve kanun dediklerin iki tarafıda gözetir ortada çocuk varsa çocuk kiminle kalıcaksa o tarafı gözetir.

• Tayyipciler

0|1
    0|0
  • Baskı altında olmamız, düşüncelerimizin engellenmesi, medya tarafından kaldırılmamız

0|1
    0|0
    • 7gün

Bu tüm dünyada böyle 😄

• 7gün

ABD de insanlar gördüklerine inanır orada da hükümet yanlısı algıyı yönetebilen birçok haberciler var, ancak doğruyu öğrenmeleri ve onları dile getirmeleri, savunmaları engellenemez.
      Bizde bunlar engelleniyor, muhalif olan herkes tehlike de.

• 7gün

Sence öyle olsa trump seçilirmiysi bas bas bağırıp ben ırkçıyım diyen bir adam siyahi bir başkandan sonra gelebilirmiydi?

• Akp iktidar

0|0
    0|0
  • Adaletsizlik , torpil

0|1
    0|0
  • Hükümetin zengin halkın genelinin orta hal ya da fakir olması, adaletin olmaması ve suriyelilerin olması kötü yanları.

0|0
    0|0
  • Adalet hususunda sıkıntı var..

0|0
    0|0
  • içindeki hainlerle yüzyüze yaşamak

0|0
    0|0
  • En iyi yani insanlarin bir cogunlugu yardimsever hos gorulu, orjinal ve cesur insanlar (tup arabasinda sigara ocmek gibi) ondan ayri manzaralar harika tarihi harika. Kotu yani ise ekonomi ve egotim sistemi cok kotu

0|0
    0|0
  • farklı bir yerde yaşamadığım için fikir üretemiyorum.

0|0
    0|0
  • En iyi yanı İstanbul gibi bir şehrinin olması.

0|0
    0|0
  • Bence her hali guzel ulkemin

0|0
    0|0
  • hayat pahalı

0|1
    0|0
Yükleniyor...