bir arkadaşımla tartıştım sizce haklı değil miyim?

bir arkadaşımla tartıştım sizce haklı değil miyim? Yarın sınav var bugün not istedi tamam getircem dedim sonra trafik var gelmiyorum dedi. o kadar notuda getirmiştim tamam dedim. sonra önemli yerleri varsa atsana bana dedi fotoyla sonra dedim eger ögrenirsem falan atarım dedim. ama ders en zor ders sayı bile yok derste anlasılmıyor hicbirşey ve ben hala notlara ikinci kez bakmadım bile anlamıyorum yani cocuk üşengeçliğinden trafik var dedi gelmedi okula neyse sonra bana mesaj atıyor foto atsana diye önemli yerleri. diyorum bilmiyorum nerden cıkcak 40 sayfa ve bende calısmadım sayı bıle yok sayfalarda ne atıcagımı bılmıyorum dedim. sonra bana usengec falan dedi başladı bana laf atmaya. hem kendı okula gelmiyor hemde bana laf atıyor bu adama sımdı ben napim okulda? bu kadar önemsiyorsan gelirsin okula koca gün ordayım alırsın notu demi, biliyorlar kötü laf eden biri değilim terslemem kolay kolay kımseyi Şu an notum var dediğime bin pişmanım haksız mıyım?

Güncellemeler:
9gün deli etti ya

0|0
11|1

Kızlar Ne Diyor 11

• bu sana bir ders olsun söyleme kimseye notunun olduğunu okula gelmesin emek vermesin senden geçinsin yok öyle okulada götürme notlarını evde güzelce çalış

0|1
    0|0
    • 9gün

deli etti ben hani kimseyi terleyemem kötü sözde etmem Allah korkum var acırım vicdanım el vermez beni gelip burdan vurmaya calısıyor deli etti

• 9gün

okulada götürme niye isteyene falan veriyosun ki yine bu tarz insanlarla karşılaşırsın söyleyim

• 9gün

yarın beynıne sokcam anlamıyor Şu an yarın anlatacam yüz yüze konusamaz kesin

• 1 değil 2 değil 40 sayfa. Böylelerine yuz vermeye gelmiyor

0|1
    0|0
  • O kadar istiyorsa bir taraflarını kaldırıp gelseymiş sen mi not vericem diye peşinde koşacaksın boşver takılma bile

0|1
    0|0
    • 9gün

deli etti hiç sorma hani cok zor ders bide atılacak soru vs olsa bilsem bende calıssam atacam ama bende sıfırım yani ben napim simdi deli midir nedir ya

• 9gün

Her tip insan oluyor işte üniversitede hiiiç umursama bile

• 9gün

of...

• İnsanlar hep böyle, istediler not, ödev falan verdin, onlarda alışkanlık oluyor, hep istemeye başlıyorlar. Sanıyorlar ki biz safız, ne isteseler her zaman veririz, valla bu insanlardan bıktım bir de hayır da diyemiyorum kolay kolay. Üf be gece gece sinirlendim.

0|1
    0|0
    • 9gün

ya deli etti Şu an beni var ya calısamıyorum bile salak ya ya tamam alsın not sorun degil ama gelsin okula alsın yani dimi madem bu kadar öenmsiyorsun

• 9gün

o yarın okula gelecek acıcam konuyu yuzune bakalım ne dicek

• 9gün

Evet en iyisini yaparsın, arkadan söyleyince her şey kolay bir de yüz yüze görüşün.

• Şımarıkliga bak ya. bosver sen muhattap olma. önemsiyorsa kendi totosunukaldirip gelip alsaydi notlari. hic vicdan yapma

0|1
    0|0
  • Zorunda miyim deseydin. Notu getiriyorum bir de agzina mi tutcam. Alacaksa gelir alir.

0|1
    0|0
  • az kafasını çalıştırıp , totosunu kaldırıp geleymiş derse. hiç bence bir daha konusunu açtırma. tembelliğinin faturasını sana mı çıkartıyor birde.

0|1
    0|0
    • 9gün

salak ya eli etti hayatta bir daha var demem daha öncede böyle yapıyodu at fotoları diyodu ıyı niyetimden atıyordum nanköre bak

• Haklısın

0|1
    0|0
  • iyi dayanmışsın sınav bitince notlari ağzına tık

0|1
    0|0
  • haklisin deli olmani gerektirecek bir durum yok sen sakin ol reiss :)

0|1
    0|0
    • 9gün

ya simdi suclu oldum vicdan yaptırıyor bana sacma sapan şeyler daha deedi, iyilik yapıyoruz kötülük görüyoruz üzerine birde atarlanıyor sonra ben ne dedim niye sınırlendıyorsun falan diyor deli etti gece gece.

• 9gün

40 sayfa tek tek çek bide calısmazda notlara birşey anlamaz öyle bir adam yani değmez böyle sundan cıkacak diyip 3-4 sayfa göndermek lazım da işte bende bilmiyırm anlamıyorum Şu an neysse atmam ya naparsa yapsoın bende calısamadım sınırden zaten sabah okulda calısrım artık.

• 9gün

aynen

• Kesinlikle haklısın.

0|1
    0|0
    • 9gün

deli etti beni

• 9gün

Kafana takma dedikleri gibi görünüp kaybolan tiplerden sonrasında umursamaz bile

• 9gün

yarın o okula gelecek nası olsa bulcamben onu kafasını soka soka anlatacam deli ettti beni yüzüme ne dicek bakalm

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...