Bu acı geçiyor mu?

anneanneme yapıcam diye geldim Almanya'dan. hastaydı beni görünce iyileşirdi biliyodum. Ama öyle olmadı benden saklamışlar öldüğünü' gömmüşler bile. Annemdi o benim hayatımdaki tek dayanak noktam gidecek tek kapımdı. Ne yemek yiyebiliyorum ne de uyuyabiliyorum. En korktuğum şeydi ve başıma da geldi. Nasıl devam edicem bilmiyorum. Bu acı geçiyo mu?

0|0
2|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşın kaç bilmiyorum gerçi bunun yaşla da alakası yok her ölüm erkendir, alışmak da zordur. Ben de bu yıl 13 Haziran'da anneannemi toprağa verdim. Kendi ellerimle, çok zordu, çok seviyordum ikinci annem gibiydi. Alışılıyor tabii ki ama üzüntüsü geçmiyor. Ölüm yaşamak kadar doğal bir şey hepimizin yaşayacağı şey bunu böyle düşün. Hastalanıyoruz, kazalar geçiriyoruz ve ölüyoruz, başın sağolsun.

0|0
    0|0
  • Allah mekanını cannet eylesin. Bende annemi 8 ay önce kaybettim çok seviyordum Annemi ama vefat etti ilk baslarda bende yemek yemiyordum onsuz yasiyamam diyordum ama gun gectikce eskisi gibi hayatima devam etmeye basladim ama ne zaman uyumaya calissam hemen akilma annem geliyor anne kutsaldir kabullenmen lazim annen annemiz gercek dunyaya gitti Allah cc 'nin yaninda rahat ol sen dua et 2 3 günde bir uyurken fatiha oku annene tekrardan basin sagulsun. Unutamazsin istesende anneni aklina hep yanliz kaldiginda gelicektir. Bende annemi çok özledim :( :(

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun. Kabullenmekten başka çaren yok. Zamanla atlatırsın

0|0
    0|0
  • Geçiyor

0|0
    0|0
  • zamanla alışır kabul edersin Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • Allah sabırlar versin. Başın sağolsun.
    Kalbine de inşirah serinliği versin Rabbim. Çokça dua etmeni tavsiye ederim bacım.

0|0
    0|0
  • allah tahmet eylesin sanada sabir versin

0|0
    0|0
  • Herşey unutulur zamanla

0|0
    0|0
  • Fazla takma kafana en fazla bir yıl sürer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Basın sağolsun ölmediğini kalbinde yaşadığını farz et ancak o zaman mutlu olursun bende halamı kaybettigimde çok kötü oldum ama kalbimde yaşıyor bunu unutma insan ölmekle sevgisi ölmez

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin kardeşim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...