Kadın olmak mı daha zor erkek olmak mı ikiside deme şansınız yok?

O KADAR YAZDIM ÜŞENME OKU BARİ :d hiç biride diyemessizin öncelikle bir kadın olarak tezimizi savunuyım (genel kurul toplatısındaymış gibi bir eda vr üstümde) öncelikle hazır olun başlıyorum biz kadınlar sütyen takarız o iğrenç şey öyle rahatsız ediyo ki çıkarttığın zaman sanki dünyalar sizin oluyo , regl oluyoruz her ay karın ağrısı tatlı açlığı arkada "geçtimi canıms :S" cümleleri hatta bazen iki kat giyme durumu ve ani anda yakalanma. en azında erkekler hamile kalamıyo hamilelik sancısı normal bir insanın çekebileceği sancidan daha zormuş. ve erkekler kadınlar tarafından tacize uğramıyo şahsen ben dışarda hiç bir "kızın erkeğe baban şekercimi" diye sorduğunu görmedim. kız çocukları yıllarca dışlandı okutulmadı hep erkekler üstün görüldü. şu an hala devam ediyo erkekler zorla küçük yaşta büyük biriyle evlendirilmiyo mesela. ya diri diri gömülen kız çocuklarına ne demeli. işte bu kısır döngüsü böyle sürer gider. kızlar yıllardı hor görülüyo ve bu dünyada tamamen yok olmıyacak bir algı şimdi erkek olmak daha zor diyen erkeklere sözüm hala aynı fikirde misiniz?

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsan olmak zor bre...

0|0
    0|0