Arasnızda borsacı var mı? Dolar çıkınca ne hissediyorsunuz? Doların çıkması umrunuzda mı? Anketli?

Ben teletextte borsa varken asla sinemaya tiyotroya para vermem. Çünkü borsanın çökmesini izlemek beni güldürüyor kahkahalara boğuyor. Tabi parası olana kaybedenede üzülüyom. Dolar benim umrumda. Eğer işim gücüm olsa tüm gücümle malvarlığımı maaşımı dolar yapardım. Çünkü ben bir dolar sevdalısı ve hayranıyım. Yanlış stratejimden dolayı dolar bazında eridi param. Yarın tüm paramla dolar alacam. Düşsede çıksada asla bozmayacam. Dolar çok çıktı maalesef. Param eridi birazcık. Ama en büyük aşkım dolar bile benim Tayyipe olan sevgimi sallasada yıkamıyor yıkamazda. Ama o anki ruh haliyle oyumu mhpye atacam diyorum. Ajdar gibi olsamda bazen Tayyipten vazgeçemiyom. Çünkü ilginç birisi bu adam. Özündede Türk Milliyetçisi Turancı biriyim. Bana milliyetçisin ama dolarcısın diye edebiyat yapmayın. Ben savaş vb anında tüm servetimi veririm devletime.

• DOLAR ÇIKARSA ÇIKSIN BANANE UMRUMDA DEĞİL
    33% (2)100% (1)43% (3)Oy Ver
  • DOLAR HER DAİM UMRUMDADIR
    50% (3)0% (0)43% (3)Oy Ver
  • DOLARI OLAN DÜŞÜNSÜN
    17% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• cıkarsa cıkmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkiye de yasamiyoruzki dolari umursamiyalim dolar yükselir kredi faizleri artar ev fiyatlari artar elektronik esyalatin fiyati artar PC almaya gidiyorum 2 hafta önce bakdigim PC ile bugün bakdigim PC arasindaki 100 TL fark sözde TL para birimimiz ama herşey dolara endeksli

0|0
    0|0
Yükleniyor...