Profil fotoğrafı olmayan biriyle buluşur muydunuz?

Profil fotoğrafı olmayan biriyle buluşur muydunuz?Sosyal medyada tanıştınız. Sohbet muhabbet derken görüşme aşamasına kadar geldiniz. Kendisi konuşmalarıyla sizi çok etkiledi. Fakat gelin görün ki bu hanım kızımızın/ efendi oğlumuzun fotoğrafını hiç görmediniz. Bu şartlar altında buluşur muydunuz onunla? "Buluşmazdım." diyorsanız neden?

Güncellemeler:
Lisedeyim o zamanlar. Yaş 17-18. Yakın arkadaşım bir çocukla konuşuyor. Tutturdu kankası senle konuşmak istiyor. Saçmalık bu ya ben de kabul ettim. Numaralaşma falan. Neyse biz bununla konuşmaya başladık. Ama kendini bir övüyor. Yok efendim bir kız varmış bunu öpmeye çalışmış, yok peşinde elli tanesi, aman efendim kimseye yüz vermiyor bu "yakışıklı (!) Anadolu Çocuğu". Ama ben ne hayaller kuruyorum. Kıvanç Tatlıtuğ gibi bir şey çıkacak o bence. Buluşma günü geldi. Bunlar yaşadığım şehrin ilçesin
Kankam ve ben okuldan çıktık. Haberleştik. Buluşacağımız yere vardık. İyi yürekli (!), düşünceli (!) kankam " aa bak geliyorlar!" dedi. Karşıya bakıyorum; iki kişi yaklaşıyor. Ama ben nasıl dua ediyorum "Allah'ım yalvarırım sağda ki olsun" demeye kalmadan sağdaki çocukla bizimki sarıldılar. Aman tanrım! Ben şoka girdim tabi. Baş rol oyuncumuz gülümseyerek bana yaklaştı ve elini uzattı. Neyse bozuntuya vermiyorum ama içimden diyorum ki " Bütün gün ne yapacağım ben bununla?" .

2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• fotoğrafını görsem de buluşmam. ama konusmalariyla beni etkileyen kişinin kim olduğunu bilmek isterdim o yüzden yakasına karanfil taktırır uzaktan izlerdim 😁

1|0
    0|0
    • egoist misin kizim 😂😂😂

• 😂😂😂 akıllanmış da sayılmam.

• Ooo yeni bir Apaçi vakası her an seni bulabilir o zaman 😂😂

Erkekler Ne Diyor 63

Kızlar Ne Diyor 32

• buluşmam

1|0
    0|0
  • Asla

1|1
    0|0
  • hayır gordugumlede bulusmam

1|0
    0|0
  • Hayır en azindan sosyal medyadan takip edip hakkında bilgi edinmem lazım.
    Öyle bir iki tane fotoğraflada güvenemem zaten.

1|1
    0|0
  • Hayir

1|1
    0|0
  • Aslaaaa çünkü bokda çıkabilir yani jdksjdnw organ mafyası mı pisikopat mı şizofren belkide takıntılı manyakda olabilir nerden bilcem¿ fotosunu atsa bile buluşmam çünkü intten bulur fake bir foto atar bana zor bişi değil yani ama snap atarsa başka onda eski foto atılmıyo jdjdndkd

1|0
    0|0
  • Olsada olmasada buluşmam

1|0
    0|0
  • profili olanla bulusmuyoruz bide olmayanlar mi buluscaz

1|0
    0|0
    • Ne yani. Şimdi resmini gördüğün, güzel sohbet ettiğin biri var. Dışı da konuşmaları da hoşuna gidiyor. Buluşmaz mıydın?

• Kader be bacım 😂😂

• Dogru diyorsun😂

• Hayır

1|0
    0|0
  • tabiki hayır

1|0
    0|0
  • Olanla da buluşmam😂

1|0
    0|0
  • Ya fake cikarsa😂yani erkek deriz kiz cikar trans cikar olmuck bsy cikar😂😂

1|0
    0|0
  • Sanal tercihim değil

1|0
    0|1
  • Yürek yemedim

1|0
    0|0
  • Kesinlikle buluşmazdım güvenemem poh da çıkabilir.

1|0
    0|0
  • Bir insan görüşmek istediği insandan neden fotoğrafını esirger?

1|0
    0|0
  • buluşmazdim😕

1|0
    0|0
    • Ama neden? 😂😂

• Toplumun nabzını tutuyorum bozmaz mısın 😂😂😂😂

• profil fotoğrafı olsa da olmasa da buluşmam

1|0
    0|0
  • Tabiki bulusmazdim fotorafi yoksa mutlaka altinda bir bit yenigi vardir

1|0