Bir insan neden umumi tuvaletn maşrapasını çalar?

Hadi çaldı diyelim ne işe yarar ki umumi tuvalet maşrapası? Neyin içine koyup çalmış olabilir?
Bir insan neden umumi tuvaletn maşrapasını çalar ?Böyle bir şey olsa neyse ya 😝😝 umumi tuvaletin ne kdr güzel bir tası olabilir ki çalınabilecek

0|1
4|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Fırça olsa avradı mahil bölgesine sokacak diye düşünür insan. Tasa kafasını sokacak herhalde. 😅😅 Tövbe tövbe. 😆😆

1|0
    0|0
  • Benzin koymak için çalıyorlar. Ben bir kere gördüm tuvalet masrafasiyla yağ koymaya çalışıyorlardı. 😃😃 ben elimi degemiyorum hastalık bulaşır diye

1|0
    0|0
  • Su içecektir :/

1|0
    0|0
  • calarlar bucur cadı gecen ay karsıyakada camıye ayakkabılı gıttım terlıkle eve geldım gerısını sen duşun artık adamı bıle calar bunlar

0|0
    0|0
    • 9gün

Ayakkabı neyse alıştık da tuvalet tası ya 😝😝😝

• 9gün

Iyyyyy 😝😝 tuvalet tası çalcam diye çantadakiler murdar etmiştir

• 9gün

aynen valla zaten fıyatı ne kadarkı gercekten yanı anlamıyorum bu ınsanları

• tuvalet çeşmelerinden sonra maşrapayami geldi sıra :)

1|0
    0|0
  • Ilk defa gitmisse bir hatira niyetine almistir

1|0
    0|0
  • vücudundaki uzuvların yardımıyla kaybetmiş olabilir :)

1|0
    0|0
  • Bücür_cadı sorusunu yapabilsin diye.

1|0
    0|0
  • nerden buldun bu saçma soruyu çokmu aradin gi

1|0
    0|0
  • 😂😂😂😂 aynasını çalanı duydumda buda iyi manyak dolu

1|0
    0|0
    • 9gün

Hyr çantasına mı koyup çalıyor anlamadım

• 9gün

Biz de dokunmuyoruz ztn

• 9gün

Kim dokunuyor bunlara ya ünide gördüm elimi yıkıyorum lavaboda gözlüklü biraz cemaatçi bir ark vardı tuvaletini yapmış biri su dökmemiş gördü aldı eline o kovayı bu ne kardeşim şuna bir su dökemiyorlar dedi döktü psikolojim bozuldu resmen görünce o ana kadar görmemiştim ne güzel 😅😅😅

• O ne ya 😂😂
    Bu nasıl bir mantık arkadaş. Çalacak başka hiç mi bişey bulamamış. 😂😂

1|0
    0|0
  • Lazımdr çalar
    Yoktur çalar
    Fazladır çalar
    İçinde var ise bahane aramaz çalar fakat önemli olan kendi Şeref'iyle kıyaslaması ben bu kadar ucuzmuyum sonra zaten yanlışının farkına varır

0|0
    0|0
  • Baban tuvalet işletiyor?

0|0
    0|0
  • dolaptaki kola kapaklarını çalıp 2 saat sonra bedava diye getirenler varken bu gayet makul geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...