Eşiniz size şiddet gösterse ne yaparsınız?

Sizde aynı şekilde mi tepki verirdiniz?
Ortamı sakinleştirmeye mi çalışırdiniz?

Hayırlı Cumalar. ☺

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Vay aslanım şizo, sana da hayırlı Cum'alar

Benim karı bana atlasa,
    Hiç düşünmedim bunu..
    Yok benim aile ilişkilerimde hayvanî boyutlar olmaz.

En fazla kıçına kıçına yastıkla vururdum
    Al sana dayak al sana sopa

Hoşuna giderdi zillinin
    Ah ah

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 56

• Şiddete iki taraflı da karşıyım kız erkek farketmez..

Maddi ve manevi şiddette buna dahil.. ;)

#Vesselam

2|0
    0|0
  • Gösteremez ama kadın olsaydım şiddet görseydim ilk ve son olurdu bir daha 100 metre yanıma yaklaşamazdı

1|0
    0|0
  • #ŞiddeteHayır

O şiddeti durdururum bir şekilde.

1|0
    0|0
  • Şiddet gösteren ellerini kırarım.. Konuşarak çözmek yerine şiddete başvurursa, vuran başını ezerim..

1|0
    0|0
  • Bir kadından bahsediyoruz. Sinirlerine hakim olamayabilir, gerçi kezban bir eşim olmazdı orası ayrı ama geldi, vurdu kırdı diyelim. Kendimden fiziksel anlamda zayıf olan birine vurmak haddim değildir. Sokaktan birisi de değil, eşten bahsediyoruz. Özel hayattır bir yerde. Sadece buna yeltenmesine engel olurdum. Konuşmaya çalışırdım.

1|0
    1|0
  • Karşıma alır insan gibi konuşurdum. Anlamıyorsa ilişkinin bu şekilde yürümeyeceğini söyler ve bir şans verirdim. Baktım hala devam ediyor. Boşanırım. Tabi bu şiddet bir erkeğe gösteriliyorsa genel olarak fiziksel değil, duygusal duygusal bir şiddet olacaktır.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kimse kimseye gosteremez siddet ama gosteren kadinlarda var herne kadar basininizda erkeklee. gosteriliyor olsada.. siddet gosteren karim olursa ilk kendimimkorurum sonra evi terk edip. polise basvururum

1|0
    0|0
  • Allahtan kork derdim :( bir canım bir allahım var derdim :( olmadı kolunu bacağını kırarım ömrü boyunca bana mahkum kalır

1|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırarım ağzını burnu.😂

2|0
    0|0
  • Aşk ilk kavgada biter diye düşünüyorum o noktaya gelmemeye çalışırım.
    Beni Ayşe annemizin Peygamber efendimizi itmesi hep düşündürmüştür. Evin huzuru erkeğin elinde iş erkekte biter.

1|0
    0|0
  • tatlı bir dil ile çözerim bir bayana asla vuramam

1|0
    0|0
  • bir kadın size vuruyorsa bilin ki haklı sebepleri vardır... ama erkek olarak asla bir kadına vuramam... dayağa gelince eğer ona şiddet gösterirsem beni boşama hakkına sahiptir...

1|0
    0|0
  • kadına şiddete hayır !!!

1|0
    0|0
  • Ne vururum nede vurdururum inş hayat arkadaşımla böyle bir durum yaşamam

2|0
    0|0
  • Eşim bana şiddet gösterse daha hızlı aşkım, daha sert bebeğim demezdim tabiki asdaf :D Sakinleştirirdim.

0|0
    0|0
  • Aklıma, karısından dayak yiyip karakola şikayete giden adamcağzın videosu geldi 😕😢

1|0
    0|0
  • sanada şizofrencim😄

sanirim muhammet ali ile mıke tyson maç yaparlardi😄

1|0
    0|0
  • Çıkartırım malafatla döverim.

0|0
    2|0
  • Benim hayatımda olan kadın bana elini kaldıramaz. İnsan içinde sesini yükseltemez. Sorumluklarını bilir böylece sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 25

• boşanma davası

2|0
    0|0
  • bosanırım

2|0
    0|0
  • Ya o katil olurdu ya da ben 😎

2|0
    0|0
  • Kadın olduğumuz için aynı şekilde tepki veremeyiz :D o anki şokla ortamıda sakinleştiremem ağlarım üzülürüm kahrolurum herhalde.. Allah öyle insanlarla karşılaştırmasın.. Hayırlı Cumalar :)

0|0
    0|0
  • Şiddet uygulayacak bende ortamı sakinleştirecem bana göre bir tavır değil, tepki gösteririm çeker giderim pişman ederim yaptığına

1|0
    0|0
  • Bende onu duvardan duvara çarparım

1|1
    0|0
  • Onu terk ederim çünkü bu olay aramızdaki saygının bittiğini gösterir. Zaten saygı bitmişse sevgide çoktan yok olmuştur..

1|0
    0|0
  • O harakkette bulunacak kadar ileri gitmesine izin vermezdim

1|0
    0|0
  • Bende onu döverim

2|0
    0|0
  • Sakinleştirmeye çalışırım, dinlemezse biter herşey.

2|0
    0|0
  • Ağlarım

1|0
    0|0
  • Boşarım. Hayırlı cumalar..)

1|0
    0|0
  • Gösteremez

1|0
    0|0
  • Karşılık verir ve anında boşanma davasını açarım tabiki

1|0
    0|0
  • Aynı şekilde tepki verirdim. Yani şiddet gosteririm. Bana vuramaz

1|0
    0|0
  • Şiddetin boyutuna bağlı, sadece tokat atarsa bir şans daha veririm. Ama o tokat büyür daha ileriye gider, o zaman boşanma sebebi

0|0
    1|0
  • Şiddet gösteriyor ha? Ne ortamı? Ortam mı kalmış? Kaçar canımı kurtarırım. Bir daha da o eve gitmem.

1|0
    0|0
  • Hayvanlar bile disisine siddet uygulamiyor , Allah akil fikir vermis insanogluna.. bosanirim

1|0
    0|0
  • Benim kaldıramayacağım bir şey şiddet çok büyük tepki gösteririm.

1|0
    0|0
  • Şiddet ayrılık meselesidir.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...