Beklentileri yüksek tutmak yerine paylaşmaya yönelmek ilişkileri daha mutlu ve kalıcı hale getirmezmiydi?

Arkadaşlar günlerdir nerdeyse aynı konu üzerine çalışıyorum fakat gerçekten toplumumuzda kişisel gelişim olayı her iki cins içinde yerlerde sürünüyor genel anlamda malesef vahim durumumuz kendi açımdan örnek vermem gerekirse etrafımda karşılaştığım kızların çoğu çıtaları yüksek. Ben yalnızca maddi anlamda olsun paylaşarak zenginleştirmeyi manevi anlamda da mutluluğu sevgiyi paylaşıp çoğaltmaya yanaşıyorum fakat kimse buna yanaşmıyor. Haliyle bu frekansta insan etrafta olmadığı için kimse kimseyi birbirine çekmiyor veya da böyle birisinin karşıma çıkmasına zaman var fakat bilinmeyen bir şey var hayatta mutsuz olan insanlar aslında beklentisi yüksek olan insanlardır çünkü bir beklenti gerçekleştiği zaman daha çok şey arar insan oda olsun buda olsun gibi ve olmayıncada mutsuzluğa mahkumdur. Mesela kızlar size soriyim özellikle zengin avcıları zengin koca bulanların ilişkileri mutlu ve kalıcı oluyormu veya kendi gelir seviyesinden çok daha fazla gelir seviyesi olan bir erkekle ilişkisi olduğu zaman? Bana sorsanız bana bunun için gelen bir kız benim gözümde tek geceliktir. çünkü o düz mantık bakarsa bende ona düz mantık bakarım sonra oturupta hiçbir kız bana beni kullandı attı diyemez çünkü kendi bakış açısını görmesi lazım. Kısaca beklentileri yüksek tutmak yerine paylaşmaya önem verip öze dönülse çok daha mutlu olmazmıydı insanlar Fikirlerinizi bekliyorum.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Beklentileri ne yazık ki değiştiremeyiz. Insanlar kendi ayakları üzerinde durup biraz hayat felsefesine sahip olduklarında zaten gerisi geliyor diye düşünüyorum. Bu yüzden insanlarla tanışırken onlara hayat felsefesini beklentilerini ve reaksiyonlarını sorun.

0|0
    0|0
    • 8gün

ama senin hemcinslerinde genelde ayaklar üzerinde durup felsefe sahibi olmak değilki amaç hazıra konmakta adamı parmağında oynatmakta hep almakta aklı armut pişsin ağzıma düşsün hesabı yanlışmıyım.

• 8gün

tabi açgözlü hemcinslerimde büyük hatalı zaten aradığım o kendini ne istediğini bilen insanlarda ama bulamıyorum çünkü parmaklan sayılıyor ve nerdeyse bulmak imkansız gibi olmuş

• 8gün

Allah başka dert vermesin boşver

Erkekler Ne Diyor 1

• Hanı bu elektırık dıyorlar ya hah o olması lazım sonra hissetmek lazım bunlar olursa çokda detaylara takılmazsın

0|0
    0|0
    • 8gün

ama ego yüksekse o elektrik içgüdü yerine egoya göre elektrik olur öyle değilmi

Yükleniyor...