Sınıfta çok pasifim. Konuşacak bir şey bulamıyorum arkadaşlarımla?

Sınıfta çok pasifim. Konuşacak bir şey bulamıyorum arkadaşlarımla. O an aklım duruyor aklıma bir şey gelmiyor geldiğinde de söylemek isteyesim gelmiyor. Sınıfta zaten sadece 1 kişiyle yakın bir arkadaşlığım var onunla da aramız şu an çok iyi değil. O da sessizdi lakin konuşkan olmaya başladı yeni arkadaşıklar falan... Sonuç yalnız kalan yine ben :))
-
-
Ha bir de eziliyorum. 3 kişi tarafından... Salak salak davranıp komik olmaya çalışıyorlar... Rümeysa sınıfın en suskun kızını coşturuyor deyip benimle oynuyor. Bir şey diyemiyorum.
-
-
Ya bana üşenmeden her okudukça özgüvenimi yerine getirebilecek yazı yazabilir misiniz? En güzel olanının yazını telden ss alıp her öyle durumda okuyacağım. Eigi falan boşverin bir insanı bu durumdan daha önemli olsa gerek. :)) Lütfen...

Ne yapmam gerek?

Güncellemeler:
3gün Bazı cümleleri tamamlayı unutup eksik bırakmışım :)) Tamamlayayım.
- En güzel olanının yazısını telden ss alıp okuyacağım.
- Eigi falan boşverin bir insanı bu durumdan kurtarmak daha önemli olsa gerek.

0|0
3|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Olur gerçek senin durumun için gününü ozetleyen yazilar var face bakıp geliyom

0|0
    0|0
    • 3gün

Bir buğday başağı ne kadar dolu olursa
      Başı da o kadar egik olurmus

Sen hayat tecrubeni edin ileride doğru insanlari bulmakta ustalasacaksin insanları bakmayla ne olduğunu anlayacaksın o zaman eski sen , sen olmayacak.

• Seni senden daha iyi anlayana dua et :) onları da havale

0|0
    0|0
  • Güzelim sanalda biraz pratik yap

0|0
    0|0
  • Bu çok kötü bir durum. Üni geldim hala öyleyim mal gibi bakıyorum adamlar konuşuyor ağzı laf yapiyor ben de tık yok sorun için teşekkürler takip edecegim.

0|0
    0|0
  • rumeysa senin adın değilmi?

0|0
    0|0
    • 3gün

Hayır, Benimle dalga geçen kızın ismi..

• 3gün

:) neyse takma boşver seni elestirebilmesi için beyne sahip olması gerekir dimi

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok uzun özeti var mı

0|0
    0|0
    • 10saat

Lütfen oku :( Rica ediyorum.

• Ben de çok sessiz biriyim ama kimsenin benimle öyle dalga geçmeye cesareti yok yüzüme gülümseyip arkamdan sövüyorlar :D

0|0
    0|0
  • konuşma boşver herkes konusunca eline ne gecio

0|0
    0|0
Yükleniyor...