İphone 6s telefonum?

6 ay önce çalınmıştı polise gitmiştim ama hala ses yok umudumu kesmelimiyim artık

0|0
2|7

Erkekler Ne Diyor 7

• İMEİ numarasını doğru verdiğinden emin misin?
    6 ay içinde kesin bulurlardı , büyük ihtimal telefonu parçalara ayırıp parça parça okutmuş olabilirler

0|0
    0|0
    • 8gün

Doğru verdim. Telefonu hala açmamış olabilirler mi

• 8gün

Evet bir ihtimal olabilir.
      OHAL olduğu için bu dönem hırsızlık olayları felan çoğaldı , hırsızlar elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Ve polisler hiç bişey yapmıyolar.
      Yani bu tarz olaylara bu dönemde duyarsızlar.
      Polisle bu konuyu tekrar konuş istersen.

• Benimde eskiden çalınmıştı sony ericsson adında telefonum 600 ytl ye almıştı babam. durakta cebimden çalmışlardı btk yı aradım bilgileri falan vermiştim 8 yıldır ses çıkmad ımeılını kırıp kulllanmışlardır. Senin telefonunun kilidi etkinmiydi çalınmadan önce? Apple nin kendi sitesinden uzaktan kilitleyebilirdin çalan kişinin telefonunu kullanmaması için.

0|0
    0|0
    • 8gün

Etkindi. O dediğini bilmiyorum geç kaldım heralde artık :/

• 8gün

O halde çalan kişi icloud kilidini kırmakla cebelleşip büyük bir ihtimalle kıramayıp ıclodlu diyereken ya başkasına satmışmıştır ya da yedek parça olarak ikiye ayırmıştır. Geçmiş olsun telefonun gidişi çok koymuştur sana bilirim o duyguyu fakat yapacak birşey yok sana birşey olmamış diyerek kendini avut artık.

• İmei numarası varsa nerde oldugunu bulabiliyorlardı galiba.

0|0
    0|0
  • Kesmelisin imei yi değiştirmişlerdir

0|0
    0|0
  • Bulamazsn

0|0
    0|0
  • Gitmiş

0|0
    0|0
  • 3310 adamdır ne kaybettiğinde üzer seni nede bozulduğunda 3310 lara sahip çıkalım , sudan ucuz😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen ne diyim keşke çalınmasaymış kardeş :(
    Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kesmelisin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...