Eşcinsellik hakkında ne düşünüyorunuz?

merhaba ben bir eşcinselim ve merak ettiğim bir konu var hetroseksüel insanların eşcinsel bireyler hakkında ne düşündükleriniz merak ediyorum. NOT:eşcinselliği cinsel ilişik olarak algılayarak yazmayın.

0|0
2|3

Kızlar Ne Diyor 2

• ben bir heteroseksüel olarak söylüyorum bence tercihler tartisilmamali, escinsellere saygim sonsuz

0|1
    0|0
  • güzel kız iyi olur güzeller çok iyi güzel olun 😐

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben heteroseksüelim ve bu konuda bir önyargım yok ama ülkemizde fazlasıyla var

0|0
    0|0
    • 8gün

Doğru ülkede önyargo çok fazla herkez cahil türkiyedeki insanlar burakın homofobiği insanfobik.

• leşss

0|0
    0|0
  • Daima her fikre her görüşe saygı duymayı amaçlayan biri olmaya çalıştığımdan eşcinseller hakkında bir araştırma yaptım. Ve Doğrı eşcinsellik cinsel ilişki değildir. Günümüz duyarsız insanlar tarafından yadırganan ve demokrasi diye kendini yırtan insanların ırkçı tavırlarına maruz kalan eşcinsellerin duyguları yok sayılıyor... Heterolar nasıl karşı tarafa bir ilşki yaşamak istiyorsa ve bu doğuştan gelen bir durum ise "Allah sizi lanetledi" demek yerine "Acaba tercihinizin sebebi nedir?" sorusunu sorup bir araştırma yoluna giderse aslında ırkçı tavırlarıyla eşcinsellere cehennemi yaşattığını anlar ve kafir dediği insanlara bakarak kendi statüsünün düşüklüğünü farkeder.

0|1
    0|0
    • 8gün

Ayen biz cinsel obje değiliz be öyle algılanıyoruz malesef hiç bir eşcimselin tecavüz ettiğini duydunuzmu bir çocuğa bir hayvana.

Yükleniyor...