Abimin olümünün üzerinden bir yıl gecti kimse onun icin uzulmuyor ve hatirlamiyor bu beni cok uzuyor ne yapmaliyim?

Arkadaslar benim abim ve ailem pek iyi anlasamazlardi surekli kavga ederlerdi abiminde hatalari vardi aileminde babam birkeresinde tartisirken disini kirdigini hatirliyorum ve abim 1 sene once intihar etti oldugunden beri neredeyse unutuldu abim benim disinda kimsenin umrunda degil gibi annem ilk 1-2 gun üzüldü simdi onunda umrunda degil babam desen hic umrunda olmadi nerdeyse mezarina bile giden yok ben ve kuzenim gidiyoruz arada babamla anneme mezara gidelim deyince gideriz bir ara diyolar bu durum moralimi cok bozuyor abim icin agliyorum sureklie sizce abim bunlari gorup daha cok uzuluyomudur ordan ve annem ve babamin bu umursamamaz tavirlari yuzunden bende sogudum onlardan sizce onlarda uzuluyomudur abim icin? En azindan ayda bir defa gitmeleri gerekmezmi mezarina sizcede?

0|0
4|1

Kızlar Ne Diyor 4

• cok mu bıkmıslar abinden bu kadar da olmaz ya

0|0
    0|0
  • Abine Allah Dan rehmet diliyirem Mekkani nurla dolsun

0|0
    0|0
  • Çok üzücü bir durum basın sağolsun ve haklisin

0|0
    0|0
  • nasıl kalp onlardaki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Abinin sıkıntıları vardı ailen onu anlamadı ve çaresizlikten intihar etti. Durum öyle ise şehrine yolum düşerse abinin mezarına gelirim...

0|0
    0|0
    • 9gün

Abim iyi bir insandi sikintilari yoktu iyi bir okulda okuyordu ama babamla aralari iyi degildi babamin huylarindan nefret ederdi aslinda intaharinin sebebi benim annem babam beni artik sevmiyor kimse bana deger vermiyor dusuncesinden dolayi ben abime kizardim insan cocugunu sevmezmi seviyolar seni diye simdi abim haklimi diye dusunmuyorum degil bu dusunceler surukledi abimi ölume

• 9gün

Buna gerçekten çok üzüldüm. Abinin sevgiye ihtiyacı varmış...

Yükleniyor...