Bunu nasıl dile getireceğim?

Arkadaşımın babası kilisli annesi erzumlu. Annesi kürt babası da arap asıllı buna rağmen türküm diyor. Siyah tenli ve sorun o değil temizliği kötü. Saçında bit gördüm ve bende kasıntı oldu allah'tan bende bit çıkmadı. Bütün vücudu kıl dolu ellerinde bile yüzünde felan. Amcası öğretmene ders anlatmıyor diye tokat atmış babası kaza yapmıs cezaevinde kalmıs. Saçlarını hic taramıyor. P*s medeniyetsiz ve iggrencler. Başımdan da salamıyorum beni hâlâ arkadaşı sanıyor. Yuzune gülüyorum sırf kırmamak için sevilen biriyim okulda ve çevrede dışarıda yuzune gülerim insanların yüzlerine vurmam ama başımdan salmak istiyorum. Ne yapmam gerek lutfen yardımcı olur musunuz lütfeen?

0|0
2|3

Erkekler Ne Diyor 3

• o ne lan öyle iykkkkk kavga çıkart

1|0
    0|0
    • 3gün

Geçen sene dövmustum sebepsiz yere. ırkçı birisiyim zaten. Doğum gününde şampuan alırmısım 😂

• 3gün

hahahha yok daha neler 😂😂 bir daha döv akıllanmazsa ağzına tekme at sonuçta kızsınız sevecen yaklaş yani 🤔

• 3gün

Aynen sonu öyle olacak :D

• Boşver muhattap olma yüzüne bakma

1|0
    0|0
  • Türkü kürdü arabı ne ya hepimiz insanız yani hepimiz allahın kuluyuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkiyede yaşayan herkes Türktür. Ben laz kökenliyim ama türküm. Anladın mı? Sen o kızın yüzüne gulecegine arkadasina yol göster. Babası cezaevinde kalmis. belki de dağınık bir aile. Sen se arkadaşsan arkasından konusma. Gerekeni yap

0|0
    0|0
    • 3gün

Dağınık degil. Yobaz bir aile. Türk olmayanla da arkadaş olmam. Hayvan soyundan gelmiş gibiler.

• 2gün

Ama hakaret etme ya yazık kıza da.

• Onu uyarsana? Neden ondan kaçıyorsun ki onun yerinde sen olsaydın biri seni uyarsın istemez miydin?

0|0
    0|0
    • 3gün

İsterdim ama hassas biri ve arkadaşlığımı bitirmek istiyorum ama söyleyemiyorum bir türlü. Zaten önümde oturuyor ister istemez bir iletişim oluyor.

• 3gün

Anladım ama yine de konuş kırılsa da ona faydan olur en azından. Dürüstçe kırmadan baş başa konuşmayı dene..

Yükleniyor...