Arkadaşım mı haklı ben mi?

Gerçekten objektif yorumlarınıza ihtiyacım var. Biz 12. sınıf öğrencisiyiz, pazartesi günü girdiğimiz bir denemenin sonuçları açıklandı. Bu arkadaşımın sonucu kötü geldi. Oturdu ağladı. Ağladığı zaman yalnız kalmak ister çok sinirli olur ama hep yanına giderim. O gün gitmedim. Yanında başkası vardı. Yalnız kalması gerektiğini düşündüm çünkü teselli edebileceğim bir durum değildi. 3 gündür kavga ediyoruz ve bu kavga bitmiyor. Kavga sebebimiz yanına gitmemem. Hep gidermişim o gün neden gitmemişim. O mu haklı ben mi?

0|0
7|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben daha fazla yanıt verme derim.

Bit kadar şeyden deve kadar kavga çıkmış.

Arkadaşın sanki hıncını senden alıyormuş gibi geldi bana. Eğer diyeceğini dediysen daha fazla uzatma derim. Önüne bak yalnızca.

cut.

0|0
    0|0
  • ben haklıyım

0|0
    0|0
  • aman siz barışırsınız olan bize olur

0|0
    0|0
  • İki tarafda kendince hakli sen düşünceli davranip gitmemişsin ama o bunun altinda baska sebeb ariyor alttan al özür dile sebebini anlat ve bunu o barisana kadar tekrarla eğer değer veriyorsan kiza

0|0
    0|0
  • Alıştırmıcaksın kimseyi bişeye sonra ödevin olarak görürler. Sen haklısın.

0|0
    0|0
  • tabiki sizin bir büyüğünüz olarak ben haklıyım :) ikinizde haksızsınız

0|0
    0|0
  • olayla ilgisi yok ama hizmetli haklı bence

0|0
    1|0
  • Aklıma gökçe geldi... Çocuk kavgaları bunlar.

0|0
    0|0
  • Sen%200

0|0
    0|0
  • okumadım ama haklısın

0|0
    0|0
  • İkinizde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gittiğindr yanlız kalmak isteyip gitmedigindede kizmaya hakki yok ama senin yerine yaninda baskasinin olmasi kotu olmus

0|0
    0|0
  • sen haklisin

0|0
    0|0
  • Hep yanina gidiyon yine gitseydin belki teselliye ihtiyaci vardi

0|0
    0|0
  • sen. aciklamani yaptıysan sinirli olursun yalniz kalmak istersin ondan yanina gelmedim dediysen kesinlikle sen haklısın anlamiyorsa onun sorunu

0|0
    0|0
  • cocukmu ya

0|0
    0|0
  • Sen.

0|0
    0|0
  • Arkadaşın abartmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...