Babamı affetmeli miyim?

annemle babam ben cocuk yastayken ayrıldı daha sonradan babam evlendı evledıgı kısının bir kızı vardı 5. sınıftan 8. sınıf bitene kadar yanında kaldım kaldığım süre boyunca evlendiği kadın sürekli beni ezdi sacma sapan sebeplerden babama söyleyip dayak yememi sağladı ve kendımı savunmamı engelleyip içime kapanmamı sagladılar babam zaman zaman farklı olsa da dengesiz birisi karısına benden cok deger verdiği belli bundan sonra ki zamanlarda yazları cagırdı yanına tatil için bir defa gittim onda da aramız soguktu haftada bir ara dedi sürekli ben arıyordum ve telefonda isteksiz konusuyordu aramayı kestim gecenlerde eşi aradı baban senı özlüyor bayramlarda aramaıssın görüşün babalar cocuklarını hıc unutmaz gıbı seyler söyledi ben aradım müsait değilim yarın senı ararım dedi 10 gün oldu aramadı hala acıkcası ben Şu an ne sevgi ne nefret hicbir sey hissetmiyorum hatta her olayda kendılerını haklı cıkartmalarına sınır oluyorum sizce bu saatten sonra yenıden konusmalı mıyım?

0|0
5|1

Kızlar Ne Diyor 5

• onun esı hem senı ezdırmne babana sneı sogutmasını saglıyo hem ara dıyo ben olsam aramam bu kin nefret olarak demıyrum ama senı kullanamlarına ızın verme babanın vıcdan azabı cekemsını sagla ı hatasını anlasın helalık ısterken yüzü olsun bu dnya kalıcı degıl

0|0
    0|0
  • Babadır gene de... ayda bir ya da 2 haftada 1 ara.

0|0
    0|0
  • Ben aramıyorum. Bırak sen de arama

0|0
    0|0
  • şu an kaç yasindasin bilmiyorum ama sana sunu soyleyim belli bir yaştan sonra onlara ihtiyacın kalmıyor tabiki her zaman onlarin boşluğunu hissediyorsun ama hayat bir şekilde devam ediyor ve bence babanin aramasını beklemelisin

0|0
    0|0
    • 8gün

20 yasındayım çoğu şeyi astım zaten sporcuyum maddiyatım iyi tekrardan üniversite kazanıcam hayat dönüyor bir sekılde

• 8gün

baba ilgisinden uzak büyüyen erkek ve kızlar genellikle cok iyi ebevyn olurlar cocuklarının aynı seylerı yasamasını istemedikleri için

• 8gün

bende öyle düşünüyorum umarım öyle de oluruz :))

• Affetmek zorunda değilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben olsam konuşmazdım telefona bakmazdım bile. ya da açıp yüzüne kapardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...