Hz İsa'nın hayatını neden çarmıha gerildiğini özet geçecek ve kısa bir şekilde anlatacak kişi var mı?

Hz İsa'nın hayatını neden çarmıha gerildiğini özet geçecek ve kısa bir şekilde anlatacak kişi var mı?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Hz İsa'nın filimi var izledim ve çok etkilendim ve 2-3 kere daha izledim sende izle

0|0
    0|0
    • 10gün

tutku:Hz isanın çilesini izliyorum şu anda pek bilgim yok isa hakkında ondan sordum

• 10gün

kimse kusura bakmasın bu müslümanlardaki ego ve bizim miletteki ego kimsede yok ya. Biz en iyisiyiz ama ortada iş yok icraat yok. Batı kafir gavur ama telefonları televizoynları oyunları filmleri kafir değil her boku ordan burdan alıp biz iyiyiz o yalan bu yalan şu yalan diyip evlerinde boş boş hayat yaşıyorlar. Bunlar müslüman olacak insanı da müslümanlıktan soğutur. Hep kendilerini överler hatta hristiyanlığa bile laf sokuşuturp dururlar. E kardeşim isa da sonuçta allahın gönderdiği biri değil mi? Hani sizin inancınız ya bırak bu müslümanları anca din din deyip milletin parasını alıp saraylarda otururlar

• 10gün

bana özelden mesaj atarmısın?

Erkekler Ne Diyor 2

• Roma İmparatorluğu döneminde imparatorların suçluları veya köleleri affetme eğilimleri vardı. Ancak bunu yaparken Halka şu soruyu sorarlardı. Hangisini affetmemi istersiniz? Halk tercihini Arena' da veya bir topluluk ortamında beyan ederdi. İmparator' da çoğunluktan gelen tercihe göre ya biri affeder, ya ötekini affederdi. Ama her zaman biri cezalandırılırdı. Bunu halka şirin görünmek için yaparlardı!..
    Hz. İsa' nın tutuklandığı aynı dönemde ''Barabba'' isimle azılı bir hırsız-haydut vardı. O dönemin Roma valisi halka dönüp sordu; hangisini affetmemi istersiniz? halk hırsız- haydut olan Barabba dedi... Roma valisi hırsızı affetti , Hz. İsa' yı çarmağa çiviletti !.. hemde halkın oylarıyla !..

0|1
    0|0
    • 10gün

Ben hz isa'nın çarmıha gerildiğine inanıyorum. Yalan olamaz sonuçta ayrıca Ben İsayı yakın buluyorum kendime neden bilmiyorum

• Hz İsa'nın çarmağa gerdiklerine inananlardan değilim.

0|0
    0|1
    • 10gün

sana inanıp inanmadığını sormadım. Hikayeye göre nasıl ve neden olduğunu sordum!

• 10gün

Cevap içinde saten ;)

Yükleniyor...