Kızlar siz neden test etmeye meyillisiniz bu kadar?

Çok uzatmayacağım. Hiçbir kızı potansiyel eş olarak görmüyorum. Çünkü bana kalırsa hiçbiri o potansiyelde değil, %90'ınız itici halde...
Çevrenizde abazanlar görüp, neden böyle hiçbir hissiyat duymadan ne arkadaş ne de eş olarak yaklaşmayan erkeği dişisel olarak test etme moduna giriyorsunuz?
Kusura bakmayında bu kafayla zaten evde kalırsınız. Zaten beni zerre ilgilendirmiyorsunuz. Bir kadın benim hayatta ki en son amacımdır. Belki o bile olamaz.
Bu durumu yazmamdaki bir diğer etken erkekleredir. Kendinize çeki düzen verin bu tip kapasitesiz mahlukatları alttan almayın. Hayatımda hiçbir kızı sevmedim, lakin aralarından en farklısını ve çekicisi bulursam işler değişir. Asla aşık olmam. Her neyse peşinde koştuğunuz kızlar inanın değmeyecek tipler. Hak ettiğiniz kızı alın. Kendinizi bu kadar indirgemeyin.

Güncellemeler:
Not : Bu yazıdan ister kadınsal özelliklerini gerçekten azda olsa koruyabilmiş kadınlar, ister erkekler faydalanabilir. Görüşle saldırı moduna geçenler zaten piramidin en altında sürünsün beni ilgilendirmiyorlar.
Not 2 : Kimseye kızdığım yok, kimseden yara almadım. Melanko ayaklarını bırakın, kendi hayatınızı başkalarında aramayın. Benim hayatım gayet düzgün, böyle sıradan şeylerden yara alacak birisi değilim. Tecrübeyle gözlemleyerek, burada birilerinin faydalanması için paylaştım.

1|0

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...