Kızlar siz neden test etmeye meyillisiniz bu kadar?

Çok uzatmayacağım. Hiçbir kızı potansiyel eş olarak görmüyorum. Çünkü bana kalırsa hiçbiri o potansiyelde değil, %90'ınız itici halde...
Çevrenizde abazanlar görüp, neden böyle hiçbir hissiyat duymadan ne arkadaş ne de eş olarak yaklaşmayan erkeği dişisel olarak test etme moduna giriyorsunuz?
Kusura bakmayında bu kafayla zaten evde kalırsınız. Zaten beni zerre ilgilendirmiyorsunuz. Bir kadın benim hayatta ki en son amacımdır. Belki o bile olamaz.
Bu durumu yazmamdaki bir diğer etken erkekleredir. Kendinize çeki düzen verin bu tip kapasitesiz mahlukatları alttan almayın. Hayatımda hiçbir kızı sevmedim, lakin aralarından en farklısını ve çekicisi bulursam işler değişir. Asla aşık olmam. Her neyse peşinde koştuğunuz kızlar inanın değmeyecek tipler. Hak ettiğiniz kızı alın. Kendinizi bu kadar indirgemeyin.

Güncellemeler:
10gün Not : Bu yazıdan ister kadınsal özelliklerini gerçekten azda olsa koruyabilmiş kadınlar, ister erkekler faydalanabilir. Görüşle saldırı moduna geçenler zaten piramidin en altında sürünsün beni ilgilendirmiyorlar.
10gün Not 2 : Kimseye kızdığım yok, kimseden yara almadım. Melanko ayaklarını bırakın, kendi hayatınızı başkalarında aramayın. Benim hayatım gayet düzgün, böyle sıradan şeylerden yara alacak birisi değilim. Tecrübeyle gözlemleyerek, burada birilerinin faydalanması için paylaştım.

1|0
20|5

Kızlar Ne Diyor 20

• Hmmm... Diğerlerinden farklı olduğunu düşündüğün birini bulmuş olman güzel bir şey. Umarım aranızda kavga veya birbirinizden soğuma tarzı bir şey olmaz.

Eminim ki herkes kendi doğrusuna göre yaşıyor. Ve bu doğruların senin benim söylememle değişecek şeyler olduğunu düşünmüyorum. Belki sen de bunun farkındasındır. Buraya yazma sebebin bu durumdan aşırı bezmiş olman veya insanların tepkisini merak ediyor olman olabilir. Ne dersin?

0|1
    0|0
    • 10gün

Aşırı bezmişlik değil, saçma geliyor. Bir yandan kadınların çoğuda zaten gizli aşağılık kompleksine sahip olduğu için bu gibi durumlar karşısında direk saldırgan yeteneklerini kullanacaktır.
      Erkekler ise '' Yok kanka, onlar çiçektir, onlar yarimizdir. '' gibi kendini aşağı çekecektir. Ben burada kadın denen varlığı değil, gözlemlediğim bir ton kız üzerinden analizimi ortaya koydum. %10 gibi bir kısım sadece saflığını korumuş. Geri kalan belkide erkek türünün kadın türüyle doğru iletişim kuramaması yüzünden bozuldu. Her şey olabilir.

• 10gün

Teşekkürler, bu tarz sohbetler hoşuma gidiyor :) Birden oluveriyor.

• 10gün

Hahaha rica ederim :D

• 1. Asik olmayacagim diyerek buyuk konusmussun
    2. Ben aska bir suredir sicak bakmiyorum su saydigin kisiliktekilerdeyse hic bakamiyorum
    Kisacasi hayata genel tablodan bakilmaz. Ne zaman neyle karsilasilacagida bilinmez o yuzden onune bakmak faydali isler pesinde olmak en guzeli 😉

0|1
    0|0
    • 7gün

Hayatımda cidden hiçbir şeye bağlı kalmadım. Yani sadakat başkadır.
      Yaratana olan sadakatim, aileme olan sadakatim başkadır.
      Onun dışında bir kadını severim, korurum. Asla bağlanmam, yani hayır bu kadın olmazsa olmaz diyemem. Sadece gerekeni yaparım. Aşk hormonel bir durumdur. Beyinde salgılanan oksitosin ve nöral ağların çok birleşmesi sonucu olur.

• 7gün

Kitabını okumuştum.
      İyi bir yeraltı edebiyatıdır.
      Chuck Palahniuk sevdiğim bir yazardır.

• 7gün

Bunun sadece filmini izledim

• çokta şeyimize. üstelik önce doğru yaz bir sen. kız değil kadın o kadın. birde gelmiş öyle böyle diyo. zaten bizde seni gibi cahilin derdinden ölüyorduk ya. önce bir düşün bu hayatta kadınlar olmasa ne yaparız biz? diye. evi temizleyen biz, yemek yapan biz, çocuk doğurup bakan biz vs.. peki ya siz ne şeyime yapıyorsunuz? bir düşün sen. hem sen merak etme senin kafanda biriyle kimse ilgilenmez.

1|0
    0|0
    • 10gün

Çok dokundu galiba yazdıklarım, hadi ikile.

• 10gün

Yatak mı?
      Kaç erkek ile birlikte oldun hadi doğruyu söyle?
      O çevrende ki erkek fantezilerini al ve kabilene geri dön.

• 10gün

herkesi kendi çevrendekilerle karıştırma canım.

• Hiç şunu düşündün mü kadınlar hep bir test yapmaya meyilli demişsin aslında sadece kadınlar değil toplumu biraz gözlersek bunu erkeklerinde yaptığını fark ederiz ikinci bir konu ise en farklısını ve çekicisini bulursam demişsin tamam bu işler karakter meselesi ama o kadında illa çevresinden etkilenmiş olacak günümüz toplumu ne yazık ki böyle yani şu hayyatta kimse mükemmel değil ve bizde ister istemez mükemmeliyetçiliğimizi azaltmalıyız ki mutlu olalım şu hayatta sıradan olmak kötü birşey değildir.

0|0
    0|0
  • Bir gün bir kıza aşık olursun. O zaman görürüz bu yazdıklarını :))

0|0
    0|0
  • yavaş geliniz lütfen bunu okuyan hepimiz üstümüze alınmak durumunda kalıyoruz genellemeler hoş mu sence

2|0
    0|0
    • 10gün

Genelleme olan kısmı yorum olarak atar mısın?

• 10gün

Kendinizi nasıl gördüğünüzde zaten beni ilgilendirmiyor.
      Bu benim hayatım ve kafam rahat.
      Ben burada faydalanmak isteyen erkek ya da kadınlara yazdım bunu.
      Hiç ilişkisi olmamış birisiyim ben gerek duymadım, ihtiyacım değildi.
      Son 1 aydır ön hazırlık sanırsam. Malesef ki çevremde bir kaç abazanın deli gibi kestiği kız ile ilişki başlangıcı aşamasındayım. Onunda hiç ilişkisi olmamış. Sizinde hakkınızda hayırlısı olsun hadi iyi akşamlar.

• 10gün

teşekkür ediyorum iyi akşamlar..

• Kızların %90 oyleyse , siz erkekkerinde %90 ı boyle hatta %95 diyorum ben. En farklı, cekici ve zekisini bulursann.. Hmmm bence bırak bu christian grey ayaklarını :)

1|0
    0|0
  • %10'luk kısmından biri çıkar inşallah senin karşınada o zaman sever misin aşık olur musun görürsün ☺ yani bir gün öyle biriyle karşılaşırsın ki yapmam dediğin ne varsa yaparsın 😁

0|0
    0|0
    • 10gün

Kendi kendimi yönetebilen ve farkındalığım bir hayli yüksek birisiyim.
      Böyle şeyler için yapmam dediklerimi, yapmam.
      Yaparım dediklerimi yaparım.

• 10gün

Çok büyük konuşma diyorum bende. Hayat bu ne olacağı belli olmaz. Bende bir zamanlar senin gibiydim yani. Ama yapmam dediklerimin çoğunu yaptım, yapmak zorunda kaldım. Belki ilerde anlarsın bu söylediklerimi

• Çünkü hiçbirinizin alnı "ben adamım" diye postitlenmemiş.

1|0
    0|1
    • 10gün

O kadar erkekle birlikte oldun yani?

• 10gün

Bence başlamayalım bile, girişin berbat.
      Bak görüşlerde bir kız var alayınızdan daha mantıklı biraz örnek alın.

• 10gün

Sana kendimi beğendiremedim tüh vah.

• Bence, aşk yoktur. Sadece sevginin biraz paranoya halidir, aşk. Abartılmış hali. Hiçbir şey sonsuza dek kalmazken aşk mı kalacak? Realistik olun...

0|0
    0|0
  • Bunu burada söyleme gereğin nedir?
    Sosyal bir platform kimin ne olduğu belli değil hatta çoğunun gerçek hayattan farklı olduğuna eminim.
    Sen de gelmişsin %90'nınız itici, ee yani?
    Sana itici geliyor olmak kimin umrunda?

0|0
    0|0
  • Baya umrumuzdasın

0|0
    0|0
  • Kim naptı buna hahhah

1|0
    0|0
    • 10gün

Kimse bana bir şey yapmadı. Bence siz kafanızda kurguladığınız erkek fantezileriyle kendinizi kandırıyorsunuz. Hadi şimdi fantezine devam et. Uza

• Bizde sana bayiliyoduk biliyon mu

0|0
    0|0
  • Genelde teistleri test ederim sonucta bu dunyaninlara bir test

0|0
    0|0
  • Aşık olmuyor isen hayatına aldığın kız ne ifade ediyor senin için?

0|0
    0|0
  • KizlarSoruyor adı altında böyle bir gönderi paylaşmanın tek amacının dikkat çekmek olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • 10gün

Nasıl bir kafa yapın var?
      İşim gücüm yok burada ooo kanka kızlar soruyorda dikkat çekmeliyim diye başlık mı açıcam?

• 10gün

Olabilir nasıl bir olduğunu bilemem

• Bütün kızlar böyle değil kızları bu kadar aşağılayamazsın. takıldığın insanlar bozuk ki başkaları hakkında da öyle düşünüyosun.

0|0
    0|0
    • 10gün

Takıldığım insanlar mı?
      Bir ton kızla muhabbetim oldu. Analiz yeteneği bir hayli yüksek olduğu için %90'ında bu durumu gördüm.

• Ap-tal egoist!

1|0
    0|0
  • Şey ben şeyi anlamadım senin istediğin kız nasıl olmalı veya sana göre ideal bir kız?

0|0
    0|0
    • 10gün

Kendi türünde en zeki olan, toplumda ayırt edilebilen, genetik en iyi özellikleri alan fiziksel olarak...

• 10gün

Altta Filozof isimli bir üyenin görüşüne yorum olarak yazdım. Böyle bir kız var, beni seviyor.
      1 aydır ön hazırlık gibi düşün, ilişkiye daha başlamadım. Gerçekten zeki ve çekici kendisi.

• 10gün

Aradığını bulmuşsun çok iyi o zaman

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok knk bu site insanın ahlaki ve psikolojik değerleni yıpratıyor buradaki kızların %99u ucube

0|1
    0|0
    • 10gün

Birde gelip alakasız yorumlar atıyorlar ya güldürüyor.
      Dışarıda bulundukları ortama adımımı atsam tek bir parmak şıklatmama bakar her şey, yahut kurduğum ortamı görseler evde sonuna dek ölmeyi beklerler.
      Hayır teklif eden kızları görseler, kendilerinin ne kadar boşa kürek çektiklerini görürler.
      İşin tuhaf tarafı bunların olacağını biliyorum ve inatla saçma sapan kızların böyle bana birinin egoist demesi, birisi sen kendini ne sanıyorsun demesi güldürüyor.
      Hayır sanarsın son derece gaddarım, kendileri tıka basa dolsalar yolda bir parça ekmek isteyen adama ekmek vermeyecek tipler.
      Birisi yolda zor durumda olsa, dönüpte arkasını bakmaya cesareti olmayacak, atılganlıktan eseri olmayan tipler.

• 10gün

Tiplerinde meymenet yok hayatları yok havaları Hollywood yıldızları da yok ucubeler olamadıkları olmak istedikleri kişiyi burada canlandırıp egolarını tatmin ediyorlar zavallılar

• Haklisin onlar peslerinden kosmasa cogu kizda kendini bisey zannetmez hepimiz yaslanacaz birgun ve zamanla cirkinlesecez bence yaniniza yakisiyorsa reddetmeyin yuksek beklenti icinde olmayin tiplee mutlu olunmuyor

0|1
    0|0
    • 10gün

Üstte basit bir kız daha yorum attı. Beni zerre ilgilendirmiyorlar.
      Bunlar gözümde sıradandır. Sıradan olmaları benim yararıma, farklısını ayırt etmek daha kolay olur. Burada desteğim kendi türüm olan diğer erkeklereydi.

• 10gün

Salla gitsin iyi kizlarda var ama sende zaten belirtmissin

• Çoğunlukla haklısın. Çoğu geçerli bugün kızları için. Ama bu tipte olmayan kızlarda olduğuna eminim. Bir gün içlerinden biri seni bulur inşallah.

Bu tip kızların varlığı sendeki sevgi duygusunu köreltmesin. Emin ol onlar buna değmezler.

0|1
    0|0
    • 10gün

Ben kendi hayatımla bir kadını asla değişmem.
      Yaşamanın bizzat kendisine aşık olduğum için, asla diğer sıradan kadınlar benim nefretimi tetiklemez. Yani yaşama küstüremezler. Güncellemede de yazdım zaten bu soruyu açmamda ki sebep potansiyeli olan kızların kendine çeki düzen vermesi, erkeklerin kendi kıymetini bilmesi açısındandır.

• 10gün

Kadınları kadınlardan daha iyi tanıyorum.
      Bu kafayla hareket ediyorlar, alttan alttan açlık çekiyorlar.

• 10gün

Evet. Ama bizim gibi açlıklarını göstermiyorlar. Çünkü göstermelerine gerek yok.

• Bu nasıl bir egodur ya

0|0
    0|0
  • Sen kime kızdın bu kadar

0|0
    0|0
    • 10gün

Güncellemeyi okuyun öyle yorum atın. Kimseye kızdığım yok.

• 10gün

Ben kendimi o kadar yüceltemem ki onları yerin dibine sokayım

Yükleniyor...