Konuşmayı unutuyor gibiyim?

Merhabalar. Kelime haznemde daralma ve dilimde sürtmeler oluyor. Bazen, kelimeleri getiremez oluyorum, kolay olduğu halde bile. çok olmasa da kitap okuyorum elbette. Sorunun sebebi ve çözümü ne olabilir sevgili arkadaşlarım. teşekkürler. +1

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli aynı kelimeleri kullandığın için oluyor çözümü sesli kitap okumak veya başka yazı

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• bazen bana da oluyor beynimin suyu akıyor sanki , cümle kuramıyorum kelimeleri hatırlamıyorum... kaos

0|1
    0|0
  • Benım olmuştu öyle okuya okuya geçti tabi büyük bir sorunun varsa duygusal olarak o bile etkiliyor kafanı boşaltman Lazım ol tavsıyem haftasonu bile olsa uzaklaş git kendinle kal ve doktora gözük

0|1
    0|0
    • duygusal çöküntünün en yüksek dozunu yaşadım. hâlâ bunu devam ettirmek zorunda hissediyorum kendimi şiir kitabı çıkarmak için

• ya bacım yaşadığım şey bunu fazlasıyla destekliyor zaten. kahpe insanlardan değil mi bunların hepsi

• Hepsi onlardan 👍🏻

• okuman lazim genc:) cok okuman lazim surekli aybi kelimeleei kullanmaktan kaynakli mumkunse sesli oku

0|1
    0|0
  • Nöroloji doktoruna görünmeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • yaşadığın bir korku falan olabilir. Pisikoloğa da gidebilirsin

0|1
    0|0
  • Bende aynıyım bazen cümle kurmakta bile zorlanıyorum. Bu durumdan bende maalesef çok rahatsızım. Kitapta çok okuyorum ama değişen bişey yok.

0|0
    0|0
  • Kitap olursan düzenli olarak geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Beyin cerrahına görün.

0|1
    0|0
    • sen ciddi misin

• Üzerinde bir uyuşukluk ya da sürekli yorgunluk varsa beyin tümörü olma ihtimali var hiç bekleme eğer böyleyse.

Yükleniyor...