Konuşmayı unutuyor gibiyim?

Merhabalar. Kelime haznemde daralma ve dilimde sürtmeler oluyor. Bazen, kelimeleri getiremez oluyorum, kolay olduğu halde bile. çok olmasa da kitap okuyorum elbette. Sorunun sebebi ve çözümü ne olabilir sevgili arkadaşlarım. teşekkürler. +1

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Başka dil eğitimi alıyor musun?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli aynı kelimeleri kullandığın için oluyor çözümü sesli kitap okumak veya başka yazı

0|1
    0|0
    • 4gün

başka yazıdan kastınız nedir

• 4gün

ben bunun çözüm olacağına inanıyorum. sağol kardeşim yardımın için. çok sağol gerçekten

• 4gün

rica ederim kardeşim ne demek

Kızlar Ne Diyor 7

• bazen bana da oluyor beynimin suyu akıyor sanki , cümle kuramıyorum kelimeleri hatırlamıyorum... kaos

0|1
    0|0
  • okuman lazim genc:) cok okuman lazim surekli aybi kelimeleei kullanmaktan kaynakli mumkunse sesli oku

0|1
    0|0
  • Nöroloji doktoruna görünmeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Benım olmuştu öyle okuya okuya geçti tabi büyük bir sorunun varsa duygusal olarak o bile etkiliyor kafanı boşaltman Lazım ol tavsıyem haftasonu bile olsa uzaklaş git kendinle kal ve doktora gözük

0|1
    0|0
    • 4gün

duygusal çöküntünün en yüksek dozunu yaşadım. hâlâ bunu devam ettirmek zorunda hissediyorum kendimi şiir kitabı çıkarmak için

• 4gün

ya bacım yaşadığım şey bunu fazlasıyla destekliyor zaten. kahpe insanlardan değil mi bunların hepsi

• 4gün

Hepsi onlardan 👍🏻

• yaşadığın bir korku falan olabilir. Pisikoloğa da gidebilirsin

0|1
    0|0
  • Bende aynıyım bazen cümle kurmakta bile zorlanıyorum. Bu durumdan bende maalesef çok rahatsızım. Kitapta çok okuyorum ama değişen bişey yok.

0|0
    0|0
  • Kitap olursan düzenli olarak geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Beyin cerrahına görün.

0|1
    0|0
    • 4gün

sen ciddi misin

• 4gün

Üzerinde bir uyuşukluk ya da sürekli yorgunluk varsa beyin tümörü olma ihtimali var hiç bekleme eğer böyleyse.

Yükleniyor...