Saçı Uzun Olanlar Kız Mı Oluyor?

kısa saçlılar erkek midir? yoksa satürnden mi gelirler?

0|0
2|3

Kızlar Ne Diyor 2

• bunu söyleyen cahildir kardeşim , burda ilber ortaylı nin klasik sozlerini sarf etmek istemezdim ama öyle.

0|0
    0|0
  • yüzü oval olan kızlar yüzünü ön plana çıkarmak içi yapıyor. saçı uzun erkeklerde saç uzatmanın verdiği duyguyu sevdiikleri için yapıyor. ben uzun saç sevmiyorum saçlarımı çok kısada kestirmiyorum ve ben top değilim canım benim keserim çükünüzü salak salak şeyler paylaşmayın (manitası uzun saçlı olan kız sendromu)

1|0
    0|0
    • 4gün

sen kimi kesiyosun mk ergeni hadi ordan git konuşmayı öğren gel. hatta sen gelme mk

Erkekler Ne Diyor 3

• Shshhaak :D uzun saç kizlara oz bir sey değildir. Kisa saçli olan kizlarda var onlar erkek mi oluyor yani :)

0|0
    0|0
    • 4gün

olmuyor mu

• 4gün

Hoyda :D şapşal mısın çocuğum

• 4gün

ne şapşalı çoçoğm mesela benim saçım uzun ve erkeğim örnek verecek olursak. saçı kısa olanlar da erkek olabilir.

• kısa saçlılar kıskanıyor

0|0
    0|0
  • lan yaprak ağızlı saçı uzun olan kız olursa saçı kısa olan kız da erkek mi oluyor ha mantıgını siktiğim işin gücün yok mu lan senın ha hadi ordan git okulunu oku okumuyorsan git çalış.

0|0
    0|0
    • 4gün

ya senin ananı avradını severim döl israfı sg lan sorumun görüş bölümünden. orusbunun evladı seni. mantığını aklını siktigim seni.

Yükleniyor...