Her zaman kadina şiddet konuşuluyor peki kadinlardan şiddet goren var mi?

Her zaman kadina şiddet konuşuluyor. Peki ya kadinlar hiç bir erkege şiddet uyguladiniz mi? Erkekler bir kiz size şiddet uyguladi mi?(TOKAT , YUMRUK, TEKME , TUKURMEK)

0|0
4|18

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• O şiddeti gören erkekleri de tanıdık.. Ancak o erkekler işte sadece önünde ki üç fazlalıkla erkek olanlar..

1|1
    0|0
  • Ben çok görüyomya hep bir çene hep bir bıdı bıdı bıktım illa beni sev illa aşık ol diyolar sevmiyorum istemiyorum işte 😒

2|0
    0|0
  • Sadece orta okulda bir kızdan dayak yemiştim, ama sonra kız mız demedim bende ağız burun dalmıştım.

İyi yapmışım, beter olsun mal.

cut.

1|0
    1|0
  • Tokat yemiştim :D

1|0
    0|0
  • hepsini gec kadin kadina siddeti napcaz gecen bir tiyatro oyununa gttm kadina siddet icerikli tiyatro bitti iki tane kadin birbirine girdi 😂

1|1
    0|0
  • annemin terlikleri :D

2|0
    0|0
  • @beytülrüya ben gördüm sırf kızdırdım diye kimi kızlar bacak arama diziyle vurdu kimiside bacak arama tekme attı

1|0
    0|0
  • 😂😂😂😂😂 yasamadimda yasayani gordum kadinin elinden zor aldik adami tabi arada bir ikitane yemisimdir bende siddet magduru sayilirim kadinlardan sikayetciyim

1|0
    0|0
  • Ben siddet magduruyum. Etrafimdaki kadinlarin hepsi dominant. Annem olsun ablam olsun nisanlim olsun. Hepsinin dili nah papuc kadar, agzimi acamadan 10 tane laf saydiriyorlar abi :D

1|0
    0|0
  • annem sayılır mı?

2|0
    0|0
  • Az da olsa var diye tahmin ediyorum. Bazen gazetelere de çıkıyor.

2|0
    0|0
  • Eşine vuran insanın Allah belasını versin

1|0
    0|0
    • 2gün

Valla helal. Ne erkek yapabilir ne de kadinn

• 2gün

Kadın erkeğe emanet verilmiştir.. Ama insanlar bunu anlamıyor gerçekten insanlar pislik olmuş eşini dövüyor bilmem napıyor.. Erkek olmak dövmekmi eşini şrfsiz insanlar

• vardır illaki dayan yiyen adam :)

1|0
    0|0
  • Var.

1|0
    0|0
  • ilkokul da öğretmenim dövdü

1|0
    0|0
    • 2gün

Gerçekten tebrik ederim bu konuya gerçekten eşitlikçi yaklaşmışsın 👍

• annemi saymazsan hayır

1|0
    0|0
  • Lisede bu kız arkadaşım bana kızınca diziyle belimden aşağı vurmuştu bir saat yerde kivrandim😕😕

1|0
    0|0
  • Adanalı bir kız erkek arkadaşını kaçırıp penisini kesmişti 2 yıl önce haberlere çıktı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...