Bugün kötü birşey oldu, sizce böyle olması normalmi? Anlam veremedim , EİG 😞?

Hastanede hemşirelik yapmaya başladım yeniyim daha 2 haftalık. Bir kadının tansiyonunu ölçmeliydim. Zaten onun heyecanı vardı üzerimde sonrada kadının koluna aleti taktım kadın dedi isterseniz üzerimdeki ceketide çıkarayım bende tamam dedim çünki aletin altında birşey olmamalıydı tam yukarıyada sıvıyamıyordu ceketi. Bir baktım südyen ile duruyor kızardım ölcerken utandım. Genelde kimsede bakamıyorum öyle.. ama bir kadındı ve rahat olmalıydım. Erkeklerdede bakamıyorum kızarırım ama bir kadında neden oldu:( çok korkuyorum bu nedemek.. utanç duyuyorum kadın hakkımda kötü birşey düşüncek.. of

1|0
4|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Meslek hayatınıza yeni başladığınızdan dolayı bu tip durumlarla karşılaşıyor olmanız gayet doğaldır. Bunlar zamanla alışkanlık haline gelince, bu günlerinize bakarken gülümseyeceksiniz.
    Utanmak güzeldir, bu hususta endişe etmemelisiniz.
    Utanmak bir erkeğe ne kadar yakışıyorsa bayana bir o kadar daha fazla yakışmaktadır.
    "Haya imandandır."
    Hastanıza gelince o sizi çoooktan unutmuştur merak etmeyin :)
    Vesselam.

1|0
    0|0
  • Nie kötü düşünsün bea anlamiştir senin acemi çekingen henüz acılmamış saf oldugunu bn olsam hoşuma bile gider yani aslında senın utanman gayet doğal bizlerin soyunmaktan utanmamız anormal olmalı ama işte yıl2016 hatta 17

1|0
    0|0
  • Niye kötü düşünsün
    Bu arada hayırlı olsun işin
    .. İnsan çekiniyor biraz sistemi

1|0
    0|0
  • alışırsın

0|0
    0|0
  • Ya olur mu? yle şey? Kaldı ki zaten bayanın bayana bakabilme yeri göbekten diz kapağına kadar. Kaldı ki sen sağlık in yapmışsın

0|0
    0|0
  • Sen hemşiresin. Alışman lazım. Sonuçta insan. Kadında kuku meme. Erkekte penis var. Gayet normal

0|0
    0|0
  • Zamanla alışırsın neden kafanı takıyorsun böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • zamanla alışırsın normal böyle şeyler

0|0
    0|0
  • alişirsin..

0|0
    0|0
  • boşver ilklerde hr zaman olur

0|0
    0|0
  • kadın utanmıyor çekinmiyor da sen mi utanıp çekinecen

0|0
    0|0
  • Bakma zaten utangaçlığın taktire şayan :)

0|0
    0|0
  • bence normal

0|0
    0|0
  • normal kadındır oda sende yanı kafana takmana gerek yok. yenisin daha çok şeyler göreceksin ve çok şeyler öğreneceksin mesleğinmle ilgili.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bn utanmazdım tiksinirdim. ıyyy görmek zorunda mıyım be

1|0
    0|0
  • Utanman normal bende birini öyle görsem utanırım. Ama senin mesleğin gereği böyle şeyleri çok görüceksin gözün alışacak artık canım korkma 😊

0|1
    0|0
  • Hemşireler doktorlar alışkındır böyle şeylere sağlık için yapmak gerekir çünkü. Sen de zamanla alışırsın utanman normal yavaş yavaş yeneceksin :)

1|0
    0|0
  • ohooo daha neler gorecen genç

0|1
    0|0
Yükleniyor...