Kapat

Yaptıgım bu hareketten ötürü kusura bakma demeli miyim?

Sınıfta hoşlandığım biri var. Bugün dersten aynı anda çıktık arkamdaydı sonra ben birini bekliyorum diye kenardaydım. O önüme geçti gitti neyse ders calışma masaları vardı Oray'a tam yanaştı ben defterimi attım oray tuvalete kostum. Oturamadı. Ben tuvaletten cıktıgımdaysa gidiyordu arkadan gördüm. Dedim acaba bana mı bozuldu yaptığı harekete bak diye. Yarın bir konuşsam mı? Zaten yeni geldiği için kendini dışlanmış hissediyor.
Üniversite son sınıfız bu arada

Güncellemeler:
Gncl
Yardım edin be.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlanıyorsan ne gerek var böyle hareketlere? İlk önce iletişim kurmaya çalış. Selam de Merhaba de sınıfa girdiğinde mesela! Yavaş yavaş konuşmaya başlarsınız. Hatta böyle iletişim kurmaya çalışırsan senden hoşlanıp hoşlanmadığı hakkında da ufak tefek fikir edinirsin. Yaptığın harekete gelince çok çocuksuymuş bence! Lakin belki hoşuna gitmiştir ya da tam tersi itici gelmiştir bilemem.
    Bunu başlangıç için kullanabilirsin mesela!!!

0|0
    0|0
    • Tanısıyoruz zaten 4 5 kez konustuk muhabbet ettik.
      Ya böyle bişey yaptım ama söyleyince güledebilir ne gerek var böyle bişeyi takmaya gibisinden

• 4 5 kez konuştuysanız zaten ve bunun üzerine yaptığın bu harekete güleceğini düşünüyorsan yanılırsın. çünkü dışlanmış hissediyor diyorsun bence gülmez.
      Sen muhabbeti artırmaya çalış. Gidip çötönkkkk diye "Kitap fırlatıyoruz olm neden bir tepki vermiyorsun neden gelip benimle konuşmuyorsun" triplerine girecek halin yok! Zaten abartılacak bişey değil yaptığın. Sadece konuş işte selamla başla ortak konuşabileceğiniz konular vardır işte

• Yok tribe girmem de gidip kbkma ya demeyi düşünüyordum. Ama arkadas ne var bunda birsürü masa var orda yan yana otururdu birine dedi

Erkekler Ne Diyor 2

• ilkokul 1 gibi gibi konuşuyon ama

0|0
    0|0
  • defteri atıp kaçmak iyimiş

0|0
    0|0
    • Ya cok sıkısmıs bir vaziyette tuvalete koşuyordum. Orda ders çalışacaktım o yüzden elimde götürmeyeyim diye

• Of ne bilim ya onun oturacağını sonradan çaktım

• Evlenme teklifi yapmalısın çocuğa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...