Türkiye'de güzel kızlar illaki zengin kesimden çıkmak zorundamı?

Şu türkiye şartlarina baktigim zaman bakimli giyimi gorunusune onem veren kizlar genelde ailesi tarafinda maddi imkanlari olan insanlar anlayamiyorum orta halli kesimde genelde kizlarinda ya kendi degerini bilmiyor ya oz saygisi yok bakimsizlik ozellikle kollarda rastladigim erkek gibi killar tirnaklar ojesiz bakimsiz bir guzel giyinme kusanma yok. zaten guzel kiz sayisi az genelde maddi imkanlari bol kesimden cikiyor.

0|0
16|5

Kızlar Ne Diyor 16

• 0|0
    0|0
  • Suslenmek insani guzel yapmaz asıl güzellik dogalken makyajsiz guzel olanlardir bu birincisi. Avmleri bir gez bakalim guzel ve tarz kiyafetler, cilt bakim urunleri, makyaj malzemeleri ucuz mu bu ikincisi. Bu yorumunla da zengin kizlar süslüdür guzeldir fakirler bakimsiz cirkindir ve guzel kizlar sadece zenginlere bakara getirmissin. Ayıp etmişsin.

0|0
    0|0
    • 7gün

Ben ayip etmek icin degil fikir paylasimi icin actim zaten konuyu yoksa benim herkese saygim var ama sunu diyorum dediklerin dogru fakat insanin bir isi gucu varsa kazandigi parayi biriktirerekte bakimli olur bence asil kastettigim de calisan bayanlar niye boyle mesela market kasiyerleri

• 7gün

Market kasiyeri en fazla 1500 tl para alir. 700 tlsini kiraya verse en az, 300 tl de faturalar, 200 tl mutfak harcamalari, geri kalan ulasim ya da gerekli ihtiyaçlara gider. Iyi bir fondöten Şu an en az 100 tl asagi degil. Ucuzundan alinca da cildi bozuyor. Bir market kasiyeri bir fondötene yine dedigim gibi EN AZ 100 tl verecek durumda degildir. ya da guzel kaliteli bir cekete 300 tl verebilecek. ya da 3 tl lik ojeler varken 10 tl verecek. Umuyorum ki anlatabilmisimdir. Disini fircalamayan erkekler de bakimli kadin ister ya bir de tam bir cahillik (sozum meclisten disari genelleme yapıyorum).

• Cevap soruda...

0|0
    0|0
  • güzel kızlar zengin kesimden çıkar diye bişey yok. Sadece zengin olanlar daha çok bakım yapar veya giyimi daha iyi olabilir bunlar maddiyat tarafı

0|0
    0|0
    • 7gün

Ama merak ediyorum mesela market kasiyerlerinde duran kizlarin kollarindaki killar dikkatimi cekiyor tirnaklar bakimsiz ya maasi illaki bunlari yapmaya yeter en azindan bakimli insan cok az malesef bende bu insanlarin kendilerine saygisi yok mu diye soruyorum

• 7gün

Ama siz kizlar erkegin kendi tarzini yaratmasi bakimli ozsaygisi olmasini beklemezmisiniz

• 7gün

herkes bakımlı olmalı hem kız hem erkek ama ikisinde de olmayanlarda oluyo yapıcak bişey yok

• Ojesiz tirnaklar ne alaka? Bakim demek makyaj demek degildir. Ayrica kizlarin killarina bakacaginiza kendi killiniza bakin. Kilsiz isteyen kilsiz olmalidir!

2|0
    0|0
  • Ojeli tırnaklar mı bakımlı oluyor sana göre? o bakım değil pisliği kapatma kardeş git bakım nedir makyaj nedir ayırt et sonra konuş.

0|0
    0|0
  • Orta halli kesimin erkekleri de bu saydıklarından farksız bu kadar cinsiyetçi olma.

1|0
    0|0
    • 7gün

Ama sunu diyorum bir insanin kendine saygisi varsa orta halli olmaklada bakimli olur yeterki insan cozum odakli olabilsin

• 7gün

Katılıyorum, ama bu olayın kızı erkeği yok. Soruda neden güzel kızlar zengin kesimden çıkıyor demekle cinsiyetçilik yapmışsın. Neden orta halli "insan"ların kendine saygısı yok desen anlarım.

• bizim buranin zenginlerini gorsen hayattan sogursun bakimli olabilirlerde biri bile giyinmeyi bilmiyir arkadas

0|0
    0|0
    • 7gün

Cogu yapay duracagini dusunmuyor dimi sirf guzel seyler giyiyim diye giyiyor

• 7gün

ya bir dusunce var zengin olanlar pahali guzel modern giyinir. yani zenginleri gor bildigin convers kot pantolon tisort ozentisizler

• bakimini yapmadigin hic birsey guzel degildir ;)

0|0
    0|0
  • insanın giyim tarzı insanı bazen güzel sıfatına yakıştırıyor , çirkin olsada güzel ve bakımlı giyinince güzel gözle bakmaya başlıyoruz sanırım

0|0
    0|0
  • Değişik genelleme lâkin yanlışta.

1|0
    0|0
  • parasi olan guzellesmek icin hersyi yapiyo yuz nakli olutolar resmen

0|0
    0|0
  • parayla güzellik olmaz

0|0
    0|0
  • Sadece makyaj malzemeleri kaliteli

0|0
    0|0
  • Bakimlilik esitir guzelik deyil

0|0
    0|0
  • Fakir erkerklerde tipsiz genelde

1|0
    0|0
    • 7gün

Peki mankenlerde fakirlikten cikan yok mu dersin

Erkekler Ne Diyor 5

• Tam anlamiyla paraya bakiyor

0|0
    0|0
  • Daha çok bakım yapıyor güzel olduğunu göstermez

0|0
    0|0
  • hayır tabiki heryerden çıkar ama zengin olunca bakımına daha fazla para harcayabilir.

0|0
    0|0
    • 7gün

Bende onu anlamiyorum iste orta halli olanlarin kendinemi saygisi yok

• ne gibi

0|0
    0|0
  • Aynen kardeşim yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...