İnstagramdan flörte baslanması ne kadar doğru?

Sadece güzel bir diye bir kıza mesaj atıyorsa bir erkek yani huyunu bilmiyor suyunu bilimiyor ama profili beğendi diye konusmaya baslanıyor vs sonu ne bunun

0|0
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• İyi de güzel kız ve yakışıklı erkek birbirine yazdı diye direk flört başlaması absürt olur.

Başlıyorsa zaten o direk ne ilişkisi olduğunu apaçık belli eder. ( Gerçi kimseyi de bağlamaz ya )

Mesaj attı diye flört başlıyor diye bir şey yok, hoşlantı beğeni olarak, şu ilk beğeni olur ya, o hesap... İnstagramdan flörte başlanmasının doğruluğu, yanlışlığı şeklinde değerlendirmekten ziyade instagramdan birisiyle tanışmak şeklinde değerlendirmek daha doğru bir seçenek olabilir.

instagramda fotoğraflar
    Facebookda paylaşımlar
    Twitter' de twitler
    KS' de görüşler
    Forumlarda Yorumlar
    Youtube' da beğeniler ve yorumlar

Öne çarpan şeylerdir.

cut.

0|0
    0|0
    • 3gün

4 aydır fotoğrafları beğeniyorduk vs yeni yazdı

• 3gün

Aynen öyle

• 3gün

E demek ki o hızlı gidenlerden :) Birbirinizi anlamaya akın :)

• Saçmalık, zamanın aşkları işte.

0|0
    0|0
  • zamanla tanırsınız birbirinizi buradakilere soracağına bana sorabilirdin şimdi anlıyorum seni yazık ya gerçekten yazık bişey demiyorum sana

0|0
    0|0
    • 3gün

Ne diyon

• 3gün

Kimmişim ben

• 3gün

kusura bakma ya ben yanıldım herhalde

• amaç belli değil mi

0|0
    0|0
  • Yataga kadar cok dogru:)

0|0
    0|0
  • evetmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadınlar olarak artık daha dikkatli ve seçici olacağız... Hayatımıza sadece bizi gerçekten hak eden ve değerimizi gösteren erkekleri alacağız... Şiddete boyun eğmeyeceğiz... Haklarımızı alacağız... Ayakta duracağız... Çünkü biz kadınız, dünyanın yarısı biziz, diğer yarısını da biz doğurduk...

1|0
    0|0
    • 3gün

Biz istersek yanımızda olabilirler istmezsek kapıyı gösteririz

• 3gün

Bizim peygamberimiz bile "Kadınlar olmasaydı, biz yoktuk..." diyor, insanlar ise kadının erkek ile eşit olmadığını dine dayandırıyor... 😊 Biz uygulamada eşitliği kazanana, aradaki haksız fark kapanana dek pozitif ayrımcılığımız olacak... Bunun ismi kibir değil haklı mücadele...

• Sacma sanal almede olmaz o isler

0|0
    0|0
Yükleniyor...