Babam çok yobaz erkek arkadaşım olmasını bırakın okulda bile erkeklerle konuşmamı istemiyor ne yapmalıyım?

Ben 18 yaşındayım babam yobazın teki dediğim gibi çok katı kuralları var eğer erkek arkadaşım olursa yanımda bile görse beni okuldan almakla tehtit ediyo benim şu an bir erkek arkadaşım var aramızda kötü hiçbişey yok ama sırf bu babamın baskısından dolayı ayrılmak istiyorum. Yakalanma korkum var. Babam sık sık anneme beni takip edeceğini söylüyor. Korkuyorum. Annem bu çocukla konuştuğumu biliyo ana bile kızdı. Sevgili olduğumu bilse kıyamet kopar babam beni öldürebilir bile bir kere eve geç kaldığımda bana bin türlü eziyet yapmıştı. Bıktım artık. Benim ne yapmam lazım

0|1
8|18

Erkekler Ne Diyor 18

• Babanızı anlamaya çalışın, babanız size karşı davranışlarının nedenini anladığınızı gösterin ve ona güven vermeye çalışın, babanızın size karşı davranışlarının haklı nedenleri olabileceğini düşünerek hareket edin. Babanızın bildiği sizlerin bilmediği şeyler olabilir veya olmayabilir, önemli olan bu konudaki anlaşmazlıkların ve şüphelerin varlığı ve çözümüdür.

1|0
    0|0
    • 7gün

Babam sınıf arkadaşım olsun istemeyen bir insan nasıl güven sağlayabilirim

• İşin zor ailenin baskısı en berbat olanı ayrılamıyorsun da

0|0
    0|0
    • 7gün

Aynen öyle arada kaldım ikisinin de dediğini yapıcam Allahtan sevdiğim anlayışlı bu konuda zora sokmak istemiyo beni

• babani dinle sende.

0|0
    0|0
    • 7gün

Yarın öbür gün üniversiteye gidicem o zamanda sınıftaki arkadaşlarınla konuşma dicek

• Çözüm basit ayrıl , evlenene kadar sevgili düşünme

0|1
    0|0
    • 7gün

Ya seviyorsam ve ondan eminsem

• 7gün

Okul bittikten sonra istesinler o zamana kadar görüşme

• İnşallah baban haklı çıkmaz dua ette.

0|0
    0|0
  • Hepsi senin iyiliğin için etraf çakallarla dolu sana bir zarar gelmemesi için yapıyor bunları. yani illa bunları anlamanız için başınıza kötü bir şey mi gelmeli

0|0
    0|0
    • 7gün

Haklısınız okulda tanıdığım bir insan aile çocuğu endüstri meslek lisesi gibi biyerde okumuş ama siğara dahi içmiyo namazı biyazı yerinde kimseyi kıramıyo sessiz sakin bir insan benim aksime

• 7gün

ama baban nerden bilsin bunu

• sen bunları bile bile iyi cesaret ediyosun yürek mi yiyosun hergün nedir?

0|0
    0|0
    • 7gün

Tedbirliyim diyelim

• 6gün

böyle bir adam yakaladığında o tedbirlerin hepsi çöpe gidecek ve hayatı risk başlayacak farkındasın dimi?

• Baban yobaz değil sadece kızına sahip çıkmaya çalışıyo

1|1
    1|0
    • 7gün

Cinsiyeti erkek olan kim olursa olsun kıskanmak kısıtlamak mı korumak

• yobaz sensin asıl ahmak seni

2|0
    0|0
  • Okulunu bitirip bir an evvel iyi biriyle evlen

0|0
    0|0
    • 7gün

O iyi biri tam olarakta bulduğum insan olsun diye dua ediyorum

• 7gün

Insallah istedigin gibi olur

• babana yobaz diyerek bendini aşmışın zaten erkek arkadaşı olsa ne senin gibilerin

0|1
    0|0
  • Baban hakkında ne güzel konuşuyorsun sen böyle

0|0
    0|0
    • 7gün

Derdim saygısızlık değil ama onun yaptığı bana karşı saygısızlık

• 7gün

Ne olursa olsun baban o senin

• tamam knk sakin ol

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Sana guvenmiyor babanin yobazligindan degil o ;)

0|0
    0|0
  • Babanda seni düşünüyodur evlenmeden kabetmesin zarınını diyodur

0|0
    0|0
  • ONA GUVENCE VER

0|0
    0|0
  • anana sor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Babamda varsa getir tanışalım diyor.
    Acaba götürsem ne yapar merak ediyorum. Ağzımı arıyor bence kerata :/
    Bence babana öyle söyleme senin için öyle yapıyor. Ailenden başka seni düşünen yoktur emin ol.

0|0
    0|0
  • Daha yaşın kaç kızım haklı adam boşuna mı emek veriyolar bize gidip onu bunu tatmin edelim diye mi? okulunu oku sınava odaklan sonra universitede tanısıp sever evlenirsin yazık günah babanın emeklerine

0|0
    0|0
    • 7gün

Seviyorum ya anlayın azcık kaydı gönlüm

• 7gün

Bende seviyordum ama babam dershaneye yolladı bana imkanlar sundu ona belirttiğim halde ilgilenmiyorsun diye terk etti ikisi bir arada gitmez sevgi ailemizin emeklerinden önemli değil.

• madem babanın huyunu biliyorsun babanı değiştirme şansın olmadığına göre hareketlerine dikkat edeceksin baban okuldan alırsa çok vurursun. kafana o zaman o çocuğun faydası gelmez en azından lise bitene kadar dikkat et

0|0
    0|0
    • 7gün

Üniye hazırlanıyorum ben

• Okulunu bitirene kadar sık dişini

0|0
    0|0
  • belki yasadigi bir olaydan ibret almistir adam

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Benimde öyleydi, okuyup kurtuldum

0|0
    0|0
  • Babana yobaz demeseydin iyiydi, çok ararsın bulamazsın.

0|0
    0|0
    • 7gün

İnanın tanımadan konuşuyosunuz

• 7gün

Tanımam mümkün değil zaten. Benim için 'baba' olması yeterli.

Yükleniyor...