Merhaba arkadaşlar benim sorum ve sorunum şu?

Ben 7 senelik evliyim eşimle zaman zaman kötü ve iyi günlerimiz oldu esim genelde ailesi yüzünden bana şiddet uyguladı ama ben pes etmedim ailem götürmek istemesine rağmen evimi terk etmedim ama ikinci çocuğumuz oldu hala değişmedi arada bana vuruyor ve ben onu aptal gibi hala seviyorum sizce esim bende bağımlılık mi yaptı böyle devam ederse ayrilirim diyorum ama kendime bu konuda hiç güvenim yok ve de nasipse kendi ayakları üzerinde olan bir insan olacağım okulum bu sene ins bitiyor ingilizce öğretmeni adayıyım sizce ne yapmalıyım?

0|0
10|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Temiz duygularınız varmış, eşinize bu kadar bağlı olmanız takdir edilecek bir davranış. Ama sevginin aşırısı karşılığını alamıyorsanız zarardır, biraz sınırını bilmek lazım. Şiddetin bağımlısı olmaz, kişinin karekteri bozuksa o şiddet olarak yansır. Yani tamamen karekteristik bir özellik ama sevdiğine bunu uygulamasıda ayrı bir sorun. Evliliğinizin devam etmesini istiyorsunuz ki ortada 2 çocuk var, şu an için yapabileceğin en güzel şey ona biraz ders vermek, akıllandırmak. Ondan biraz uzaklaşın, eşinizi bırakıp çocuklarla beraber annne evine gidin, bir süre orada kalın. Gelsin sizden özür dilesin, af dilesin hemen kabul etmeyin ki biraz akıllansın. Ayrıca ailesi yüzünden size neden böyle davranıyor ki, şayet aynı evde yaşıyorsanız ayrı bir eve çıkmayı talep edin. Ben bu şekiilde düzeleceğine inanıyorum. Ama dediğim gibi sevin ama şımartmayın, hatta artık onu öyle bir hale getirin ki o sizi şımartsın..

0|0
    0|0
  • Eziğin tekisin demek ki. Kadın dediğin erkeğe haddini bildirecek. Sizin gibi köle ruhlu ezik olunca yazık acıyorum size hayatınız boyunca yersiniz dayağı.

0|0
    0|0
  • okulu bitecek kpss i var bu işin en az 3 senede atansan 4 sene daha o ayıyı ve çapsızı çekeceksin demek. bunu göze alabiliyorsan devam alamıyorsan çocuğu falan bırak baba evine dön!

0|0
    0|0
    • 3gün

Şu an 1 cocugumuz var diğeri malesef vefaat etti ama neden 3 sene okul bitince nasilsk kpss ye gireceğim kismetse alanının onu açık

• 3gün

alanın önü açıkda öyle kolay olmuypr puan işşleri atanma işleri

• 3gün

Biliyorum yıllardır içindeyim bu işlerin hayırlısı ins olur

• peki neden siddet uyguluyor konustunuzmu ve siddet çözüm olmusmu? ne kadar cahil insanlar varya

0|0
    0|0
    • 3gün

Sinirleniyor ki babası da aynı ben ona bağlıyorum bende teşvik ediyor musum oyle diyor

• 3gün

bağlanmak mı nasıl yani ya. döverekmi bağlanıyor yani?

• Dayak eşeğe bile atılmaz. Kocan sığırın biriymiş

0|0
    0|0
  • Şiddetle yaşamaya alışmışsın galiba ama nereye kadar devam edecek? Kadına şiddeti kınıyorum

1|0
    0|0
    • 3gün

Yok şiddetle yaşamaya alışılir mi hiç ben seviyorum yanlis diyeceksiniz belki ama bende sabit hayat takıntısı var şiddet hiçkimseye uygulanmaz

• Zor bir durum boşanmak en doğru karar olur bence

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra ayrılman zor 2 çocuk var ortada hem sen göze alamazsın ayrılmayı.

0|0
    0|0
    • 3gün

Yok malesef diğer çocuğumuz vefaat etti 1 tane var şimdi

• 3gün

Allah rahmet eylesin. İnşallah kendine çeki düzen verip düzelir.

• düzelir inaşşalha

0|0
    0|0
  • Ben bilmem, bu iş düz mantık gider. O vurursa sen de vur. Biz okuldayken böyle çözerdik işleri.

0|0
    0|0
    • 3gün

Bu çözüm erkek erkeğe olur sizinki yani ama bir kadının bir güçlü erkeğe ne kadar gücü yetebilir ki

• 3gün

Sen beni dinleme ama, gece sen döv uyanınca o döver. ya ölürsün ya barışırsın. En sonunda huzuru bulmak garanti yani.

Kızlar Ne Diyor 10

• canım sen onu sevip sayıyosun ama bnce ondaki konumun aynı değil . sen onun eşinden cok kurbanı olmussun bu evlilik seni ve cocuklarnı ck yıpratcaga bnziyor. çnkü cevremde de var boyle kadnlar bosanmıolar bosanmıolar sonunda canını tak edio ve ayrılıolar fkt bu sefer cocukları arasnda siddet bas gosterıo kotu evlilikte en büyük zararı da onlar görüyo kendni hc dusunmuosan bile çocuklarına saglıklı bir ortam sunmak adına ayrıl derim çnkü o naparsan yap degismicek gbi görünüyo ki böyleleri gnlde degismez malesef

0|0
    0|0
  • aile terapistine gidin duzelebilirr. bosaninca yanluz kalmak bayam icin daha zor yaa herkes goz koyuyor resmen

0|0
    0|0
  • Okulunun bitmesini bekleme sana vuruyorsa zaten o işi çoktan bitirmeliydin
    Unutma ilk boşanan sen değilsin sonda olmayacaksin

0|0
    0|0
  • Sen bir öğretmen ol da. Ayrıca ne olursa olsun sana vurma hakkı yok eşine konuş

0|0
    0|0
    • 3gün

Nasipse o da olur hersey nasip evet siddet malesef babası da aynı

• Psikolojik destek al en doğru cevabı doktor verir sana..

0|1
    0|0
  • Geç bile kalmışsın terk et o insanı

0|0
    0|0
  • değişmesini bekleme bir insan 7 sinde ne ise 70 inde odur klasik ama gerçek bu

0|0
    0|0
  • Ayril.. dayak nedir yahu. cocuklarini al, onurunla yasa

0|0
    0|0
    • 3gün

Onur ayrılınca bir ise yaramiycak cocugum tek var diğeri malesef uzun zaman once vefaat etti

• 3gün

Bence sen ona asik degilsin.. önce psikolojik tedavi al ve bosan. eminim psikologunda ayrilman gerektigini söylicektir. Sen alismissin aslinda farkinda olmadan bu hayata ve bir adim atmak seni cok korkutuyor.. cesur ol

• 3gün

Bu arada diger yavrun icin basin sagolsun😔

• bence ayrıl bak birsürü yardım dernekleri var neden şiddet uygulmasına izin veriyosun ve okuyosunda bence her kadın kendi ayakları uzerinde durabilir kendine güven

0|0
    0|0
  • Maşallah 2 çocukla nasıl başarıyorsun? canım biraz dişini sık derim mesleğini eline alana kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...